Якісні німецькі лупи


Якісні німецькі лупи

В цьому розділі Магазину для незрячих представлені німецькі лупи, що продаються окремо, не в наборі. Лупи розрізняються як по оптичній силі і діаметру, так і по конструкції, наявності або відсутності підсвічування і так далі.
Лінзи OKOLUX plus

OKOLUX plus SCHWEIZER - це лінзи різних діоптрій і діаметрів, що мають чудові оптичні параметри та ергономіку. Особливості лінз OKOLUX plus Д..

2 700 грн.

Лінзи ERGO-Lux MP mobil

ERGO-Lux MP mobil SCHWEIZER - це лінзи різних діоптрій і діаметрів, що мають чудові оптичні параметри, ергономіку, упаковані в пластикову коробку з ін..

2 400 грн.

Асферична лупа з підставкою SIR

Асферична лупа з підставкою BOSS фірми Schweizer являє собою прямокутну 100 на 75 міліметрів лупу з оптичною силою 8 діоптрій, зручною розкладною підс..

2 400 грн.

Лінзи OKOLUX plus mobil

OKOLUX plus mobil SCHWEIZER - це лінзи різних діоптрій і діаметрів, що мають чудові оптичні параметри, ергономіку. Особливості лінз OKOLUX plus mob..

2 100 грн.

Асферична лупа з підставкою SIR

Асферична лупа з підставкою SIR фірми Schweizer являє собою прямокутну 100 на 50 міліметрів лупу з оптичною силою 6 діоптрій, розкладною підставкою дл..

2 100 грн.

Асферична лупа з підставкою BOY

Асферична лупа з підставкою BOY німецької фірми Schweizer являє собою прямокутну 75 на 50 міліметрів лупу з оптичною силою 10 діоптрій, розкладною під..

1 800 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)