Прилади для письма по Гебольду


Прилади для письма по Гебольду

У магазині для незрячих представлені два варіанти приладів для письма за системою Гебольда. Один має обмежені рядки,  в яких необхідно писати, а другий - окремі клітини, призначені для окремих букв. Не будемо просторікувати про ефективність такого письма - мало хто з нас реально користується приладами для письма по Гебольду, щоб, приміром, написати заяву до якоїсь організаціі чи підписати вітальну листівку родичам. Без належного досвіду, навіть незряча людина яка знає плоскодруковані літери, не зможе красиво і розбірливо за допомогою приладу Гебольда написати текст. Зараз набагато простіше набрати його на комп'ютері і роздрукувати на принтері.

Але щоб вивчити Плоскодрукарські шрифт незрячій людині потрібно якось практикуватися в написанні букв і цифр. Без обмежувальних рядків або клітин це робити можна, але, все ж, краще скористатися такими.

Що ж стосується необхідності вивчення звичайного шрифту незрячими людьми, ми згодні з більшістю тифлопедагогів, що такі знання сліпій людині необхідні. Хочаб заради того, щоб розуміти що таке ге-подібна форма або ТЕ-подібне перехрестя, розпізнати номери кімнат на дверях в готелі або на брелоку з ключами, не розгубитися в багатьох інших ситуаціях.
Прилад для письма по Гебольду в клітинку

Прилад для письма по Гебольду в клітинку дуже схожий на брайлівський прилад і відрізняється від нього тим, що служить для письма плоским шрифтом. Споч..

450 грн.

Пристосування для власного підпису

Пристосування "Автограф" служить для полегшення сліпій людині постановки свого підпису на різного роду документах. Пристрій складається з двох плас..

40 грн.

Прилад для письма по Гебольду в лінійку

Прилад для плоского письма сліпих 18-ти рядковий по системі Гебольда з обмеженнями поля аркуша по лінійках. Підготовка до роботи з приладом Гебольд..

450 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)