Лінзи Френеля


Лінзи Френеля

Лінзи Френеля являють собою плоский прозорий лист пластику з ефектом оптичного збільшення.

Характерною особливістю лінз Френеля є те, що вони, практично, не обмежені в розмірах, тобто їх кратність не залежить від розміру лінзи, проте зважаючи на особливості будови, звичайна кратність таких лінз не перевищує 3-3,5x будь то лінза Френеля формату А4 або формату стандартної візитної картки.

Також цікавою особливістю лінз Френеля є те, що матеріал для їх виготовлення може бути як жорстким, так і гнучким.
Прямокутна лінза з підставкою і смужкою для читання 15 см.

Лінза встановлюється прямо на аркуш з текстом. Її товщина дорівнює фокусній відстані, а вставка з кольоровою смужкою  допомагає утримувати ряд..

480 грн.

Лінза Френеля А4 з підставкою

Лінза Френеля виконана у вигляді столика з розкладними ніжками, світлодіодним підсвічуванням по периметру, шнурком для закріплення на шиї. Якщо нео..

390 грн.

Гнучка лінза Френеля А4 з рамкою

Трикратна гнучка лінза Френеля формату А4 з рамкою для читання газет, журналів та інших матеріалів слабозорими людьми. ..

120 грн.

Гнучка лінза Френеля 245х170 мм.

Трикратна гнучка лінза Френеля формату А4 для читання газет, журналів та інших матеріалів слабозорими людьми. Розміри: 245х170 мм. ..

90 грн.

Лінза Френеля формату 12 x 18 см.

Гнучка тонка лінза Френеля з триразовим збільшенням може використовуватися для читання дрібного тексту або для різних виробів. ..

70 грн.

Міні-лінза Френеля

Маленька, розміром з візитну картку, лінза френеля з триразовим збільшенням легко поміститься в гаманець. Її не страшно розбити, адже вона не б'єть..

20 грн.

Лінійка з лінзою Френеля і хвостиками

Лінійка - закладинка може використовуватись як збільшувач для читання дрібного тексту. Лінійка 15 сантиметрів. Пара хвостиків роблять використання зак..

20 грн.

Лінійка з лінзою Френеля

Лінійка з лінзою френеля являє собою гнучку пластикову лінзу Френеля з нанесеними діленнями до 15 сантиметрів з одного боку і до 6 дюймів з іншого...

30 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)