Лінзи Френеля

Лінзи Френеля

Лінзи Френеля являють собою плоский прозорий лист пластику з ефектом оптичного збільшення.

Характерною особливістю лінз Френеля є те, що вони, практично, не обмежені в розмірах, тобто їх кратність не залежить від розміру лінзи, проте зважаючи на особливості будови, звичайна кратність таких лінз не перевищує 3-3,5x будь то лінза Френеля формату А4 або формату стандартної візитної картки.

Також цікавою особливістю лінз Френеля є те, що матеріал для їх виготовлення може бути як жорстким, так і гнучким.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прямокутна лінза з підставкою і смужкою для читання 15 см.
Лінза встановлюється прямо на аркуш з текстом. Її товщина дорівнює фокусній відстані, а вставка з кольоровою смужкою  допомагає утримувати рядок при читанні. ..
450.00 грн.
Лінза Френеля А4 з підставкою
Лінза Френеля виконана у вигляді столика з розкладними ніжками, світлодіодним підсвічуванням по периметру, шнурком для закріплення на шиї. Якщо необхідно читати що-небудь на столі - відкиньте ніжки на пружинах, включіть підсвічування і насолоджуйтеся триразовим збільшенням. Якщо необхідно виконув..
370.00 грн.
Гнучка лінза Френеля А4 з рамкою
Трикратна гнучка лінза Френеля формату А4 з рамкою для читання газет, журналів та інших матеріалів слабозорими людьми. ..
110.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Гнучка лінза Френеля 245х170 мм.
Трикратна гнучка лінза Френеля формату А4 для читання газет, журналів та інших матеріалів слабозорими людьми. Розміри: 245х170 мм. ..
80.00 грн.
Лінза Френеля формату 12 x 18 см.
Гнучка тонка лінза Френеля з триразовим збільшенням може використовуватися для читання дрібного тексту або для різних виробів. ..
65.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Лінійка з лінзою Френеля і хвостиками
Лінійка - закладинка може використовуватись як збільшувач для читання дрібного тексту. Лінійка 15 сантиметрів. Пара хвостиків роблять використання закладинки за призначенням дуже зручним. ..
22.00 грн.
Лінійка з лінзою Френеля
Лінійка з лінзою френеля являє собою гнучку пластикову лінзу Френеля з нанесеними діленнями до 15 сантиметрів з одного боку і до 6 дюймів з іншого. Може використовуватися як зручна прозора лінійка, а також як інструмент для збільшення тексту. ..
22.00 грн.
Немає в наявності
Міні-лінза Френеля
Маленька, розміром з візитну картку, лінза френеля з триразовим збільшенням легко поміститься в гаманець. Її не страшно розбити, адже вона не б'ється, не страшно втратити - не дорога, не страшно подряпати - занадто легка, щоб подряпатися об щось. Технічні параметри міні-лінзи Френеля ..
15.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Магазин для незрячих © 2014-2019