Лінзи Френеля


Лінзи Френеля

Лінзи Френеля являють собою плоский прозорий лист пластику з ефектом оптичного збільшення.

Характерною особливістю лінз Френеля є те, що вони, практично, не обмежені в розмірах, тобто їх кратність не залежить від розміру лінзи, проте зважаючи на особливості будови, звичайна кратність таких лінз не перевищує 3-3,5x будь то лінза Френеля формату А4 або формату стандартної візитної картки.

Також цікавою особливістю лінз Френеля є те, що матеріал для їх виготовлення може бути як жорстким, так і гнучким.


Порівняння товарів (0)Прямокутна лінза з підставкою і смужкою для читання 15 см.

Лінза встановлюється прямо на аркуш з текстом. Її товщина дорівнює фокусній відстані, а вставка з кольоровою смужкою  допомагає утримувати ряд..

₴500.00 грн.

Лінза Френеля А4 з підставкою

Лінза Френеля виконана у вигляді столика з розкладними ніжками, світлодіодним підсвічуванням по периметру, шнурком для закріплення на шиї. Якщо необхі..

₴400.00 грн.

Гнучка лінза Френеля А4 з рамкою

Трикратна гнучка лінза Френеля формату А4 з рамкою для читання газет, журналів та інших матеріалів слабозорими людьми. ..

₴250.00 грн.

Гнучка лінза Френеля 245х170 мм.

Трикратна гнучка лінза Френеля формату А4 для читання газет, журналів та інших матеріалів слабозорими людьми. Розміри: 245х170 мм. ..

₴200.00 грн.

Лінійка з лінзою Френеля і хвостиками

Лінійка - закладинка може використовуватись як збільшувач для читання дрібного тексту. Лінійка 15 сантиметрів. Пара хвостиків роблять використання зак..

₴25.00 грн.

Міні-лінза Френеля

Маленька, розміром з візитну картку, лінза френеля з триразовим збільшенням легко поміститься в гаманець. Її не страшно розбити, адже вона не б'єть..

₴20.00 грн.

Лінза Френеля формату 12 x 18 см.

Гнучка тонка лінза Френеля з триразовим збільшенням може використовуватися для читання дрібного тексту або для різних виробів. ..

₴100.00 грн.

Лінійка з лінзою Френеля

Лінійка з лінзою френеля являє собою гнучку пластикову лінзу Френеля з нанесеними діленнями до 15 сантиметрів з одного боку і до 6 дюймів з іншого...

₴30.00 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)