Лінзи Френеля

Лінзи Френеля

Лінзи Френеля являють собою плоский прозорий лист пластику з ефектом оптичного збільшення.

Характерною особливістю лінз Френеля є те, що вони, практично, не обмежені в розмірах, тобто їх кратність не залежить від розміру лінзи, проте зважаючи на особливості будови, звичайна кратність таких лінз не перевищує 3-3,5x будь то лінза Френеля формату А4 або формату стандартної візитної картки.

Також цікавою особливістю лінз Френеля є те, що матеріал для їх виготовлення може бути як жорстким, так і гнучким.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Прямокутна лінза з підставкою і смужкою для читання 15 см.
Лінза встановлюється прямо на аркуш з текстом. Її товщина дорівнює фокусній відстані, а вставка з кольоровою смужкою  допомагає утримувати рядок при читанні. ..
450.00 грн.
Лінза Френеля А4 з підставкою
Лінза Френеля виконана у вигляді столика з розкладними ніжками, світлодіодним підсвічуванням по периметру, шнурком для закріплення на шиї. Якщо необхідно читати що-небудь на столі - відкиньте ніжки на пружинах, включіть підсвічування і насолоджуйтеся триразовим збільшенням. Якщо необхідно виконув..
370.00 грн.
Лінза Френеля формата А4 3х
Лінза Френеля формату А4 3х може використовуватись слабозорими людьми для читання книг або перегляду світлин. Особлива конструкція лінзи робить її легкою, тонкою, зручною для використання. Данна лінза Френеля виготовлена з прозорого негнучкого пластику. ..
130.00 грн.
Гнучка лінза Френеля А4 з рамкою
Трикратна гнучка лінза Френеля формату А4 з рамкою для читання газет, журналів та інших матеріалів слабозорими людьми. ..
110.00 грн.
Гнучка лінза Френеля 245х170 мм.
Трикратна гнучка лінза Френеля формату А4 для читання газет, журналів та інших матеріалів слабозорими людьми. Розміри: 245х170 мм. ..
80.00 грн.
Лінза Френеля формату 12 x 18 см.
Гнучка тонка лінза Френеля з триразовим збільшенням може використовуватися для читання дрібного тексту або для різних виробів. ..
65.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Лінійка з лінзою Френеля і хвостиками
Лінійка - закладинка може використовуватись як збільшувач для читання дрібного тексту. Лінійка 15 сантиметрів. Пара хвостиків роблять використання закладинки за призначенням дуже зручним. ..
22.00 грн.
Лінійка з лінзою Френеля
Лінійка з лінзою френеля являє собою гнучку пластикову лінзу Френеля з нанесеними діленнями до 15 сантиметрів з одного боку і до 6 дюймів з іншого. Може використовуватися як зручна прозора лінійка, а також як інструмент для збільшення тексту. ..
22.00 грн.
Немає в наявності
Міні-лінза Френеля
Маленька, розміром з візитну картку, лінза френеля з триразовим збільшенням легко поміститься в гаманець. Її не страшно розбити, адже вона не б'ється, не страшно втратити - не дорога, не страшно подряпати - занадто легка, щоб подряпатися об щось. Технічні параметри міні-лінзи Френеля ..
15.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2018