Freedom Scientific (США)

Freedom Scientific (США)

Freedom Scientific - найбільший світовий виробник допоміжних технологічних продуктів для осіб з вадами зору.

Freedom Scientific випускає повну лінійку продуктів для сліпих і слабозорих людей. Всі продукти перевірені на спільну роботу. Більше 15 років Freedom Scientific допомагає людям з більш ніж 70 країн, використовуючи 24 мови, досягти своїх професійних і особистих цілей.

У Freedom Scientific прагнуть розробляти кращі технологічні рішення для своїх клієнтів.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
JAWS
JAWS - це програмний засіб доступу до інформації на екрані ПК для сліпих і слабозорих людей за допомогою синтезу мовлення. JAWS (Job Access With Speech) - найпопулярніша в світі програма доступу до екрану Windows, розроблена для користувачів комп'ютерів, чия втрата зору не дозволяє їм бачити ..
22 000.00 грн.
Відеозбільшувач Ruby 7 HD
RUBY 7 HD - це легкий ручний відеозбільшувач з екраном 7 дюймів і збільшенням об'єктів в масштабі від 2 до 24 разів. RUBY 7 HD має 5-мегапіксельну камеру з автофокусом, що забезпечує чітке повнокольорове зображення HD-якості. Камера має поворотний механізм, що дозволяє налаштовувати режим роботи ..
47 000.00 грн.
Відеозбільшувач RUBY XL HD 5 дюймів
RUBY XL HD - це портативний, ручний відео збільшувач, який здатний збільшити об'єкт від 2 до 14 разів від його початкового розміру. Він має 5-мегапіксельну камеру з автофокусом, що забезпечує HD якість зображень високої чіткості, які легко переглядати на кольоровому 5-дюймовому РК екрані. RUB..
36 000.00 грн.
Портативний дисплей Брайля Focus 14 Blue
Сучасний брайлівський дисплей з рядком 14 символів, Брайлівською клавіатурою і підтримкою Bluetooth. Основні характеристики брайлівського дисплея Focus 14 Blue Довжина рядка - 14 клітин Брайля, Кнопки маршрутизації над кожною клітиною Брайля, Клавіатура - 8 клавіш (Перкінс..
50 000.00 грн.
Портативний дисплей Брайля Focus 14 Blue new
П'яте покоління Focus 14 Blue більш міцне і надійне, ніж будь-коли. Корпус з алюмінію і сталі, бампери для поглинання ударів і фізична ізоляція кожного осередку Брайля - все, щоб створити дисплей Брайля для задоволення вимог активного користувача. Особливості 14 брайлівських символів ..
68 000.00 грн. 65 000.00 грн.
Портативний дисплей Брайля Focus 40 Blue
Сучасний брайлівський дисплей з рядком 40 символів, брайлівською клавіатурою і підтримкою Bluetooth. Основні характеристики брайлівського дисплея Focus 40 Blue Довжина рядка - 40 клітин Брайля, Кнопки маршрутизації над кожною клітиною Брайля, Клавіатура - 8 клавіш (Перкінс..
115 000.00 грн.
Портативний дисплей Брайля Focus 40 Blue new
Нещодавно покращений Focus 40 Blue, найдоступніший портативний брайлівський дисплей, був протестований на суворі стандарти. Це п'яте покоління лінії Focus Braille Display включає в себе велику базу знань від виробництва і обслуговування дисплеїв в попередніх проектах. Новий корпус являє собою алю..
135 000.00 грн.
Портативний дисплей Брайля Focus 80 Blue
Сучасний брайлівський дисплей з рядком 80 символів, брайлівською клавіатурою і підтримкою Bluetooth. Основні характеристики брайлівського дисплея Focus 40 Blue Довжина рядка - 80 клітин Брайля, Кнопки маршрутизації над кожною клітиною Брайля, Клавіатура - 8 клавіш (Перкінс..
220 000.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019