Abbyy FineReader 11 Pro

Abbyy FineReader 11 Pro

Виробник ABBYY
Модель:
Наявність: Знято з виробництва
Ціна 500.00 грн.
Кількість:   Знято з виробництва   - АБО -   В улюблені
Порівняти

ABBYY FineReader 11 Pro - це легендарна система оптичного розпізнавання текстів, призначена для конвертування у формати, що редагуються, відсканованих документів, PDF - документів і файлів зображень, включаючи цифрові фотографії. Що, нічого не зрозуміли? Гаразд, тепер по-людськи:

Програма потрібна для того, щоб відскановане зображення сторінок книги або будь-яких інших друкованих документів після обробки було перетворене в текстовий файл для подальшого використання. Підтримується маса різних форматів файлів, можна зберігати форматування вихідного тексту, хоч і не завжди ідеально.

Завдяки програмі FineReader багато незрячих студентів та аспірантів отримали можливість самостійно працювати з навчальною та довідковою літературою, обробка та переклад в цифровий формат будь-якої книги або підручника займав від декількох годин або навіть більше доби на комп'ютерах середини 90-х років, а нинішні потужності ПК дозволяють обробляти зображення практично на льоту, поки сканер проходить наступну сторінку.

Звертаємо увагу, що дана версія програми може бути куплена тільки для особистого використання людиною з інвалідністю зору або для обладнання спеціального робочого місця для людей з проблемами зору на підприємствах і в організаціях будь-якої форми власності, громадських організаціях, навчальних закладах, бібліотеках та інше. При цьому продукт може бути придбано за ексклюзивною ціною, наданою компанією Abbyy для своїх незрячих та слабозорих користувачів.

Системні вимоги

  • Комп'ютер з тактовою частотою процесора 1ГГц або вище.
  • Операційна система: Microsoft® Windows® 10, Microsoft® Windows® 8, Microsoft® Windows® 7, Microsoft® Windows® Vista, Microsoft® Windows® XP, Microsoft® Windows® Server® 2008, Microsoft® Windows® Server® 2008 R2, Microsoft® Windows® Server 2003. Для роботи з локалізованими інтерфейсом операційна система повинна забезпечувати необхідну мовну підтримку.
  • Об'єм оперативної пам'яті: не менше 1024 МБ, додатково для кожного ядра процесора - 512 МБ.
  • Вільне місце на диску: 700 МБ для звичайної установки і 700 МБ для роботи програми.
  • TWAIN- чи WIA-сумісний сканер, цифровий фотоапарат / фотокамера мобільного пристрою або факс-модем.
  • Клавіатура, миша або інший пристрій.
  • Інтернет-з'єднання для активації серійного номера.

УВАГА!

Для більш коректної обробки книг рекомендуємо використовувати сканери з типом матриці CCD, які, маючи велику глибину різкості, дозволяють якісніше сканувати прилеглі до корінця книги місця сторінок.

Нет отзывов

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть число 6надцять у поле нижче.Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2018