Тростина для сліпих розкладна з фібергласу Ambutech
Тростина для сліпих розкладна з фібергласу Ambutech Тростина для сліпих розкладна з фібергласу Ambutech Тростина для сліпих розкладна з фібергласу Ambutech

Тростина для сліпих розкладна з фібергласу Ambutech

Виробник AmbuTech (Canada)
Модель: PFS40
Наявність: На складі
Ціна 800.00 грн.

Наявні опції


* Тип наконечника (Канада):

* Довжина:

Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Сучасна фібергласова тактильна тростина для незрячих з п'яти ланок з укріпленими зчленуваннями, зручною м'якою ручкою, змінними наконечниками. Скловолокно (фіберглас) - це сучасний високотехнологічний матеріал, що прийшов в останні роки на зміну алюмінію в літакобудуванні, що замінив бамбук на сучасних вудилищах і спінінгах. Матеріал відрізняється дуже високою міцністю, витримує удари і вигини, не деформується. Чи не єдиним недоліком матеріалу є його вага, яка не дозволяє отримати перевагу над алюмінієвими тростинами в цьому показнику. Тростини з фібергласа рекомендується оснащувати сучасними ротаційними наконечниками, які дозволяють не тримати тростину весь час на вазі, а катати зліва-направо перед собою, як рекомендується з ротаційними наконечниками. У цьому випадку вага вже не буде такою критичною, а всі переваги сучасного матеріалу послужать більшому збереженню тростини, подовженню терміну її служби.

Переваги п'ятиланкової конструкції полягають в тому, що тростина складається в 5 разів, а ще вимазаний у бруді або пилу наконечник тростини в складеному стані не буде стикатися з рукояткою, забруднюючи її.

Технічні характеристики тактильної розкладної тростини з фібергласа Ambutech

  • Матеріал ланок: фіберглас (скловолокно),
  • Матеріал рукояті: каучук,
  • Тип: розкладна,
  • Кількість ланок: 5,
  • Тип кріплення змінних наконечників: гачок,
  • Довжина: 90-160 см.
  • Вага: 248-392 г.

Вартість тростини вказана без вартості наконечника. Виберіть необхідний наконечник і вартість буде скорегована з урахуванням його ціни. Також повідомляємо, що змінні наконечники чеського виробництва, як ротаційні так і прості, можна використовувати на тростинах компанії Ambutech. Діаметр посадкового гнізда у канадських тростин дещо більше, але люфт наконечника мінімальний і його легко усунути підмотуванням на ніжку наконечника ізоляційної стрічки або інших матеріалів. Ми не закликаємо цього робити і особливого сенсу в цьому немає, але якщо у вас завалявся чеський наконечник в хорошому стані, ви цілком можете ним користуватися.

Нет отзывов

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть число 6надцять у поле нижче.Магазин для незрячих © 2014-2019