Електронні прилади для орієнтування сліпих та слабозорих людей


Електронні прилади для орієнтування сліпих та слабозорих людей

Електронні пристосування, що допомагають орієнтуванню в просторі сліпим людям, можна купити в магазині для незрячих з доставкою в будь-який регіон України.

Просимо мати на увазі, що дані прилади рекомендується використовувати лише як доповнення до тактильної тростини для тотально незрячих людей. Покладатися повністю на електронних помічників не маючи при цьому залишкового зору - небезпечно.
Ультразвуковий ліхтар для сліпих Сонар-5УФ-В1

Ультразвуковий ліхтар для сліпих Сонар-5УФ-В1 відрізняється від моделі 5УФ-В4 тим, що датчик вібрації у нього вмонтовано в корпус. Це має деякі обмеже..

3 600 грн.

iGlasses - ультразвукові окуляри для сліпих

Ультразвукові окуляри iGlasses™ є пристроєм, який забезпечує більш інформовану, впевнену і ефективну пішохідну мандрівку для сліпих. Об'єкти..

3 000 грн.

Електронний компас "Пеленг-01"

Електронний компас для сліпих "Пеленг-01" дозволяє самостійно визначати сторони світу і дотримуватися заданого напрямку навіть повністю сліпим людя..

2 200 грн.

Ультразвуковий ліхтар для сліпих Сонар-5УФ-В4

Ультразвуковий ліхтар СОНАР-5УФ-В4 є технічним засобом реабілітації для сліпих, використовується на додаток до звичайної тростини для сліпих і приз..

3 850 грн.

Інфрачервоний детектор перешкод "Луч-01"

Інфрачервоний детектор перешкод "Луч-01" для сліпих попереджає про наявність перешкод на шляху сліпої людини. Компактні розміри і мінімальна вага п..

1 370 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)