Електронні прилади для орієнтування сліпих та слабозорих людей

Електронні прилади для орієнтування сліпих та слабозорих людей

Електронні пристосування, що допомагають орієнтуванню в просторі сліпим людям, можна купити в магазині для незрячих з доставкою в будь-який регіон України.

Просимо мати на увазі, що дані прилади рекомендується використовувати лише як доповнення до тактильної тростини для тотально незрячих людей. Покладатися повністю на електронних помічників не маючи при цьому залишкового зору - небезпечно.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Ультразвуковий ліхтар для сліпих Сонар-5УФ-В4
Ультразвуковий ліхтар СОНАР-5УФ-В4 є технічним засобом реабілітації для сліпих, використовується на додаток до звичайної тростини для сліпих і призначений для виявлення перешкод на шляху прямування незрячої людини, у тому числі об'єктів, що знаходяться на рівні грудей або голови пішохода. Об'єкти..
3 850.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Ультразвуковий ліхтар для сліпих Сонар-5УФ-В1
Ультразвуковий ліхтар для сліпих Сонар-5УФ-В1 відрізняється від моделі 5УФ-В4 тим, що датчик вібрації у нього вмонтовано в корпус. Це має деякі обмеження користування, але досвід показує, що саме ця модель отримала більше визнання. З докладним описом пристрою радимо ознайомитись на сторінці м..
3 600.00 грн.
iGlasses - ультразвукові окуляри для сліпих
Ультразвукові окуляри iGlasses™ є пристроєм, який забезпечує більш інформовану, впевнену і ефективну пішохідну мандрівку для сліпих. Об'єкти на шляху виявляються за допомогою ультразвукових датчиків і сигнал передається за допомогою вібрації. Чим ближче перешкода, тим частота коливань буде збільш..
3 000.00 грн.
Електронний компас "Пеленг-01"
Електронний компас для сліпих "Пеленг-01" дозволяє самостійно визначати сторони світу і дотримуватися заданого напрямку навіть повністю сліпим людям. Технічні характеристики компаса для сліпих запам'ятовування обраного напрямку і утримання на курсі, тональна індикація відхилення..
2 200.00 грн.
Інфрачервоний детектор перешкод "Луч-01"
Інфрачервоний детектор перешкод "Луч-01" для сліпих попереджає про наявність перешкод на шляху сліпої людини. Компактні розміри і мінімальна вага приладу дозволяють носити його в кишені. Увага! Інфрачервоний детектор "Луч-01" для ідентифікації перешкоди використовує інфрачервоний промінь...
1 370.00 грн.
Знято з виробництва
Магазин для незрячих © 2014-2019