Прилади для креслення і малювання


Прилади для креслення і малювання

У магазині для незрячих можна купити різні пристосування для рельєфного малювання і креслення сліпих та слабозорих людей.

Для рельєфного малювання можуть застосовуватися два способи: Перший - проколювання або продавлювання, коли аркуш паперу або плівки укладається на м'яку або комірчасту основу і рельєфне зображення з'являється на зворотному боці аркуша при його проколюванні або проведенні будь-яким гострим предметом ліній під певним тиском. Другий спосіб - малювання спеціальною фарбою, яка при висиханні утворює рельєфне зображення. Переваги другого способу в тому, що тактильний малюнок одночасно є кольоровим і з'являється на тій же стороні аркуша, на якій його малювали. Недолік у тому, що вже проведені лінії або намальовані об'єкти неможливо обмацати відразу після малювання.
Пристрій для рельєфного креслення та малювання Draftsman

Пристрій DraftsMan є пристосуванням для рельєфного креслення і малювання на аркушах тонкого пластику для сліпих людей. DraftsMan спроектований зі спец..

3 500 грн.

Геометричний набір для креслення сліпих

опис Це відмінний інструмент навчання для сліпих студентів, які вивчають геометрію, математику або креслення. Цей розкішний набір з шрифтом Брайля ..

2 500 грн.

Планшет для рельєфного креслення та малювання з дерева

Креслярська дошка для малювання рельєфних зображень дозволяє будь -якою кульковою ручкою виконати рельєфний креслення або малюнок на щільному папері. ..

800 грн.

Набір плівок для приладу DraftsMan

Набір плівок для приладу DraftsMan містить 100 штук пластикових листів з вафлеподібною структурою. Ці листи відмінно підходять для рельєфних малюнків ..

750 грн.

Прилад для рельєфного креслення та малювання сліпих "Школяр"

Прилад для рельєфного малювання "Школяр" призначений для креслення або малювання для сліпих людей на щільному папері або плівці. Цікаво, що ..

550 грн.

Комплект плівок для приладу "Школяр"

Комплект з 20 плівок до приладу "Школяр" для рельєфного малювання та креслення сліпих. Плівка укладається зверху на аркуш паперу і разом з ним ..

50 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)