Прилади для креслення і малювання

Прилади для креслення і малювання

У магазині для незрячих можна купити різні пристосування для рельєфного малювання і креслення сліпих та слабозорих людей.

Для рельєфного малювання можуть застосовуватися два способи: Перший - проколювання або продавлювання, коли аркуш паперу або плівки укладається на м'яку або комірчасту основу і рельєфне зображення з'являється на зворотному боці аркуша при його проколюванні або проведенні будь-яким гострим предметом ліній під певним тиском. Другий спосіб - малювання спеціальною фарбою, яка при висиханні утворює рельєфне зображення. Переваги другого способу в тому, що тактильний малюнок одночасно є кольоровим і з'являється на тій же стороні аркуша, на якій його малювали. Недолік у тому, що вже проведені лінії або намальовані об'єкти неможливо обмацати відразу після малювання.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Пристрій для рельєфного креслення та малювання Draftsman
Пристрій DraftsMan є пристосуванням для рельєфного креслення і малювання на аркушах тонкого пластику для сліпих людей. DraftsMan спроектований зі спеціальною гумовою поверхнею, що складається з двох шарів. Спеціальны аркушіі після контакту з гострим наконечником отримують тактильно помітну рельєф..
3 500.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Прилад для рельєфного малювання
Креслярська дошка для малювання рельєфних зображень дозволяє будь -якою кульковою ручкою виконати рельєфний креслення або малюнок на щільному папері. Переваги даного пристосування полягають в тому, що для малювання і креслення не потрібно застосовувати спеціальні інструменти, не потрібний дор..
650.00 грн.
Прилад для рельєфного малювання сліпих "Школяр"
Прилад для рельєфного малювання "Школяр" призначений для креслення або малювання для сліпих людей на щільному папері або плівці. Цікаво, що даний прилад, який всі затято іменують "Школьник", не має офіційно такої назви, виробник вказує лише наступне: "Прилад для рельєфного малювання ПР-1". Також ..
450.00 грн.
Комплект плівок для приладу "Школяр"
Комплект з 20 плівок до приладу "Школяр" для рельєфного малювання та креслення сліпих. Плівка укладається зверху на аркуш паперу і разом з ним - в прилад "Школяр", на його гумову підкладку. Плівка дозволяє малювати звичайною кульковою ручкою або олівцем з отриманням безперервних ліній , що не..
50.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2018