Dolphin (Великобританія)

Dolphin (Великобританія)

Dolphin є одним з перших розробників програм забезпечення доступності комп'ютера для сліпих і слабозорих людей.

Перший продукт екранного доступу з мовним виводом був створений компанією ще в 1986 році. З того часу Dolphin запровадила низку революційних технологій суміщення функції читання з екрану голосом, екранного збільшення і підтримки введення і виведення інформації за допомогою пристроїв зі шрифтом Брайля.

За більш ніж 20 років своєї роботи британська компанія Dolphin з міста Вустер, розвинулася до інтернаціональної компанії з офісами в Нью-Джерсі США, Швеції, Falköping Hakadal Норвегії та штаб-квартирою в Вустері, Великобританія. Штат співробітників компанії Dolphin перевищує 70 осіб.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
SuperNova Magnifier
Програма SuperNova Magnifier забезпечує екранне збільшення у великій кількості варіантів. Функціональні можливості SuperNova Magnifier Збільшення тексту до 60 крат без втрати якості, з різними варіантами відображення, Збільшення всієї сторінки, Роздільний екран - 4 варіант..
5 850.00 грн.
SuperNova Magnifier & Screen Reader
Програма SuperNova Magnifier & Screen Reader забезпечує екранне збільшення, мовний вихід, введення / висновок тексту за допомогою шрифту Брайля. Функціональні можливості SuperNova Magnifier & Screen Reader Збільшення тексту до 60 крат без втрати якості, з різними варіантами ві..
21 000.00 грн.
Supernova Reader Magnifier
Програма Supernova Reader Magnifier забезпечує екранне збільшення, речовий вихід. Функціональні можливості Supernova Reader Magnifier Збільшення тексту до 60 крат без втрати якості, з різними варіантами відображення, Збільшення всієї сторінки, Роздільний екран - 4 варіанти..
13 000.00 грн.
SuperNova Screen Reader
Програма SuperNova Screen Reader забезпечує речовий вихід, введення і вивод тексту за допомогою шрифту Брайля. Функціональні можливості SuperNova Screen Reader 6 ретельно підібраних схем виділення місця роботи в документі, Функція мовної підтримки з регулюванням гучності звучанн..
15 000.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019