Dolphin (Великобританія)

Dolphin (Великобританія)

Dolphin є одним з перших розробників програм забезпечення доступності комп'ютера для сліпих і слабозорих людей.

Перший продукт екранного доступу з мовним виводом був створений компанією ще в 1986 році. З того часу Dolphin запровадила низку революційних технологій суміщення функції читання з екрану голосом, екранного збільшення і підтримки введення і виведення інформації за допомогою пристроїв зі шрифтом Брайля.

За більш ніж 20 років своєї роботи британська компанія Dolphin з міста Вустер, розвинулася до інтернаціональної компанії з офісами в Нью-Джерсі США, Швеції, Falköping Hakadal Норвегії та штаб-квартирою в Вустері, Великобританія. Штат співробітників компанії Dolphin перевищує 70 осіб.
SuperNova Magnifier

Програма SuperNova Magnifier забезпечує екранне збільшення у великій кількості варіантів. Функціональні можливості SuperNova Magnifier Збільш..

6 200 грн.

SuperNova Magnifier & Screen Reader

Програма SuperNova Magnifier & Screen Reader забезпечує екранне збільшення, мовний вихід, введення / висновок тексту за допомогою шрифту Брайля. ..

22 100 грн.

Supernova Reader Magnifier

Програма Supernova Reader Magnifier забезпечує екранне збільшення, речовий вихід. Функціональні можливості Supernova Reader Magnifier З..

13 700 грн.

SuperNova Screen Reader

Програма SuperNova Screen Reader забезпечує речовий вихід, введення і вивод тексту за допомогою шрифту Брайля. Функціональні можливості SuperNo..

15 800 грн.

Програма EasyReader для книг DAISY

EasyReader - це програмне забезпечення для читання електронних книг у форматі DAISY, що дозволяє користувачам читати і прослуховувати вміст книг за до..

1 500 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)