Dolphin (Великобританія)

Dolphin (Великобританія)

Dolphin є одним з перших розробників програм забезпечення доступності комп'ютера для сліпих і слабозорих людей.

Перший продукт екранного доступу з мовним виводом був створений компанією ще в 1986 році. З того часу Dolphin запровадила низку революційних технологій суміщення функції читання з екрану голосом, екранного збільшення і підтримки введення і виведення інформації за допомогою пристроїв зі шрифтом Брайля.

За більш ніж 20 років своєї роботи британська компанія Dolphin з міста Вустер, розвинулася до інтернаціональної компанії з офісами в Нью-Джерсі США, Швеції, Falköping Hakadal Норвегії та штаб-квартирою в Вустері, Великобританія. Штат співробітників компанії Dolphin перевищує 70 осіб.


Порівняння товарів (0)SuperNova Magnifier

Програма SuperNova Magnifier забезпечує екранне збільшення у великій кількості варіантів. Функціональні можливості SuperNova Magnifier Збільш..

₴6 000.00 грн.

SuperNova Magnifier & Screen Reader

Програма SuperNova Magnifier & Screen Reader забезпечує екранне збільшення, мовний вихід, введення / висновок тексту за допомогою шрифту Брайля. ..

₴22 000.00 грн.

Supernova Reader Magnifier

Програма Supernova Reader Magnifier забезпечує екранне збільшення, речовий вихід. Функціональні можливості Supernova Reader Magnifier З..

₴14 000.00 грн.

SuperNova Screen Reader

Програма SuperNova Screen Reader забезпечує речовий вихід, введення і вивод тексту за допомогою шрифту Брайля. Функціональні можливості SuperNo..

₴16 000.00 грн.

Програма EasyReader для книг DAISY

EasyReader - це програмне забезпечення для читання електронних книг у форматі DAISY, що дозволяє користувачам читати і прослуховувати вміст книг за до..

₴2 000.00 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)