DAISY плеєри для електронних книг


DAISY плеєри для електронних книг

DAISY плеєри - це апаратні пристрої для відтворення спеціального формату аудіо книг DAISY. DAISY плеєри здатні відтворювати і інші формати аудіо і навіть текстових файлів, але основним їх призначенням є забезпечення виконання усіх функцій роботи з книгами в форматі DAISY - навігація, пошук, відтворення і навіть редагування, функції закладок і багато іншого.

Тематичні статті
Плеєр-навігатор Victor Reader Trek

Коротка інформація Подорожуйте з допомогою одного функціонального пристрою. Здійсніть довгу поїздку на автобусі і почитайте книги або послухай..

21 000 грн.

Victor Reader Stratus 12 H

Victor Reader Stratus 12 H - плеєр, призначений для відтворення цифрових аудіо книг різних форматів онлайн, з карти пам'яті або CD. Victor Read..

15 000 грн.

Плеєр Victor Reader Stream (New Generation)

Victor Reader Stream - це нова генерація тіфлоплеера з сучасними можливостями бездротового зв'язку і синтезу мовлення для читання текстових і ауді..

11 500 грн.

DAISY-плеєр Smart Bee

Новітній DAISY-плеєр для сліпих Smart Bee має ергономічний корпус, простоту використання, надійність. Плеєр має масу корисних функцій для незрячих кор..

11 000 грн.

DAISY тифлоплеєр Milestone 312

Milestone 312 являє собою нове покоління портативних пристроїв для сліпих і слабозорих людей. Milestone 312 включає в себе функціональні можливості..

21 000 грн.

DAISY (Дейзі) плеєр Milestone 212

Milestone 212 - це мініатюрний плеєр аудіо книг для сліпих людей, що вміє відтворювати не тільки спеціальні формати аудіо книг для сліпих типу DAISY (..

15 000 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)