DAISY плеєри для електронних книг


DAISY плеєри для електронних книг

DAISY плеєри - це апаратні пристрої для відтворення спеціального формату аудіо книг DAISY. DAISY плеєри здатні відтворювати і інші формати аудіо і навіть текстових файлів, але основним їх призначенням є забезпечення виконання усіх функцій роботи з книгами в форматі DAISY - навігація, пошук, відтворення і навіть редагування, функції закладок і багато іншого.

Тематичні статті
Плеєр-навігатор Victor Reader Trek

Коротка інформація Подорожуйте з допомогою одного функціонального пристрою. Здійсніть довгу поїздку на автобусі і почитайте книги або послухай..

21 000 грн.

Victor Reader Stratus 12 H

Victor Reader Stratus 12 H - плеєр, призначений для відтворення цифрових аудіо книг різних форматів онлайн, з карти пам'яті або CD. Victor Read..

15 000 грн.

Плеєр Victor Reader Stream (New Generation)

Victor Reader Stream - це нова генерація тіфлоплеера з сучасними можливостями бездротового зв'язку і синтезу мовлення для читання текстових і ауді..

11 500 грн. 11 000 грн.

DAISY тифлоплеєр Milestone 312

Milestone 312 являє собою нове покоління портативних пристроїв для сліпих і слабозорих людей. Milestone 312 включає в себе функціональні можливості..

21 000 грн.

DAISY (Дейзі) плеєр Milestone 212

Milestone 212 - це мініатюрний плеєр аудіо книг для сліпих людей, що вміє відтворювати не тільки спеціальні формати аудіо книг для сліпих типу DAISY (..

15 000 грн.

DAISY-плеєр Smart Bee

Новітній DAISY-плеєр для сліпих Smart Bee має ергономічний корпус, простоту використання, надійність. Плеєр має масу корисних функцій для незрячих кор..

11 000 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)