Конструктори

Конструктори

Конструктори для сліпих - це адаптовані для незрячих людей набори окремих елементів, за допомогою яких можна збирати різні моделі.

Купити конструктори для сліпих можна різної складності і принципів з'єднання частин.

Існують не тільки конструктори, призначені для розвитку незрячої дитини, а й конструктори для дорослих і дітей, призначені для побудови схем і інших складних проектів. Зокрема, такі конструктори як "Орієнтир" і "Графіка" можуть нести допоміжну функцію при навчанні орієнтування, вивченні різних геометричних фігур і побудов.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Тифлоприлад "Орієнтир"
Тифлоприлад "Орієнтир" - це навчальний посібник для корекційної роботи по просторовому орієнтуванні з незрячими дітьми і дорослими. Рекомендується для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, а також для осіб, які втратили зір в середньому і літньому віці. Тифлоприлад "Орієнтир" дозволя..
7 000.00 грн.
Тифлоприлад "Графіка"
Тифлоприлад "Графіка" призначений для групових та індивідуальних занять зі сліпими дітьми, побудови на площині різних математичних графіків, геометричних фігур. Прилад вирішує проблему недостатності предметно-практичної діяльності незрячих та слабозорих дітей. Даний прилад є одним з найефекти..
2 100.00 грн.
Колобок - м'який розвиваючий конструктор
М'який конструктор "Колобок" призначений для розвитку сенсорних здібностей і розуміння форм предметів у дітей молодшого віку, а також буде корисний дошкільнятам з порушеннями зору. Конструктор "Колобок" складається з: двох брусків прямокутної форми, чотирьох м'яких кубиків, ..
850.00 грн.
Магнітний конструктор 30+14
Конструктор Roger's Connection для розвитку об'ємності сприйняття у сліпих дітей, а також для розвиваючих занять з дітьми, якы мають проблеми зору, так і без таких. Геніальна система магнітних стрижнів і сталевих з'єднувальних кульок. Дозволяє дітям і дорослим створювати реалістичні 3D форми ..
570.00 грн.
Знято з виробництва
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2018