Конструктори


Конструктори

Конструктори для сліпих - це адаптовані для незрячих людей набори окремих елементів, за допомогою яких можна збирати різні моделі.

Купити конструктори для сліпих можна різної складності і принципів з'єднання частин.

Існують не тільки конструктори, призначені для розвитку незрячої дитини, а й конструктори для дорослих і дітей, призначені для побудови схем і інших складних проектів. Зокрема, такі конструктори як "Орієнтир" і "Графіка" можуть нести допоміжну функцію при навчанні орієнтування, вивченні різних геометричних фігур і побудов.
Тифлоприлад "Орієнтир"

Тифлоприлад "Орієнтир" - це навчальний посібник для корекційної роботи по просторовому орієнтуванні з незрячими дітьми і дорослими. Рекоменд..

9 000 грн.

Тифлоприлад "Графіка"

Тифлоприлад "Графіка" призначений для групових та індивідуальних занять зі сліпими дітьми, побудови на площині різних математичних графіків,..

3 500 грн.

Магнітний конструктор 157 елементів

Магнітний конструктор має 109 стрижнів і 48 магнітних кульок для з'єднання стрижнів в певні фігури. Конструктор розвиває тривимірну уяву і креатив..

800 грн.

Магнітний конструктор 84 деталі

Магнітний конструктор має 52 стрижня і 32 магнітних кульки для з'єднання стрижнів в певні фігури. Конструктор розвиває тривимірну уяву і креативні..

600 грн.

Магнітний конструктор 28 деталей

Магнітний конструктор має 18 стрижнів і 10 магнітних кульок для з'єднання стрижнів в певні фігури. Конструктор розвиває тривимірну уяву і креативн..

150 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)