Конструктори

Конструктори

Конструктори для сліпих - це адаптовані для незрячих людей набори окремих елементів, за допомогою яких можна збирати різні моделі.

Купити конструктори для сліпих можна різної складності і принципів з'єднання частин.

Існують не тільки конструктори, призначені для розвитку незрячої дитини, а й конструктори для дорослих і дітей, призначені для побудови схем і інших складних проектів. Зокрема, такі конструктори як "Орієнтир" і "Графіка" можуть нести допоміжну функцію при навчанні орієнтування, вивченні різних геометричних фігур і побудов.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Тифлоприлад "Орієнтир"
Тифлоприлад "Орієнтир" - це навчальний посібник для корекційної роботи по просторовому орієнтуванні з незрячими дітьми і дорослими. Рекомендується для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, а також для осіб, які втратили зір в середньому і літньому віці. Тифлоприлад "Орієнтир" дозволя..
7 500.00 грн.
Тифлоприлад "Графіка"
Тифлоприлад "Графіка" призначений для групових та індивідуальних занять зі сліпими дітьми, побудови на площині різних математичних графіків, геометричних фігур. Прилад вирішує проблему недостатності предметно-практичної діяльності незрячих та слабозорих дітей. Даний прилад є одним з найефекти..
2 100.00 грн.
Колобок - м'який розвиваючий конструктор
М'який конструктор "Колобок" призначений для розвитку сенсорних здібностей і розуміння форм предметів у дітей молодшого віку, а також буде корисний дошкільнятам з порушеннями зору. Конструктор "Колобок" складається з: двох брусків прямокутної форми, чотирьох м'яких кубиків, ..
850.00 грн.
Магнітний конструктор 157 елементів
Магнітний конструктор має 109 стрижнів і 48 магнітних кульок для з'єднання стрижнів в певні фігури. Конструктор розвиває тривимірну уяву і креативність, буде корисний для розвитку тактильних відчуттів. Такий набір дозволить будувати досить складні тривимірні фігури. Майте на увазі, що найбільш ст..
800.00 грн.
Магнітний конструктор 84 деталі
Магнітний конструктор має 52 стрижня і 32 магнітних кульки для з'єднання стрижнів в певні фігури. Конструктор розвиває тривимірну уяву і креативність, буде корисний для розвитку тактильних відчуттів. Магнітний конструктор можна використовувати не тільки для побудови тривимірних фігур, а й так..
500.00 грн.
Магнітний конструктор 28 деталей
Магнітний конструктор має 18 стрижнів і 10 магнітних кульок для з'єднання стрижнів в певні фігури. Конструктор розвиває тривимірну уяву і креативність, буде корисний для розвитку тактильних відчуттів. Магнітний конструктор можна використовувати не тільки для побудови тривимірних фігур, а й та..
135.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019