Електронний відеозбільшувач Connect 12 для слабозорих людей

Виробник: HumanWare (Канада)
Модель: Connect 12
В наявності

  • 73 000 грн.


Доступні опціїНещодавно поновлений відео збільшувач Connect 12 поєднує в собі високопродуктивну цифрову лупу з універсальністю звичайного планшета, неперевершену простоту використання і інтегрований доступ до газет або журналів з онлайн-бібліотек.

відео збільшувач HumanWare Connect 12, розумніший і більш просунутий, ніж всі інші продукти для людей з вадами зору, є розвитком найбільш передової лінійки цифрових Збільшувачів. Нові опції інтерфейсу надають вам всі необхідні інструменти в одному місці, дозволяючи вам вибрати, що ви хочете зробити: збільшити друкований документ, прочитати книгу з бібліотеки, написати завдання, пройти тест і багато іншого, все налаштовано для вашого візуального комфорту.

Легкий, міцний і надзвичайно портативний 12,2-дюймовий сенсорний екран Full HD з прямим доступом до об'єктів і документів. Потужна бездротова камера для віддаленого перегляду. Збільшення до 40x в форматі Full HD з вбудованою функцією захоплення. Додаток New Books для простого прямого доступу до найбільших онлайн-бібліотек з більш ніж 500 000 найменувань. Довговічна батарея - до 8 годин використання! Google Docs, Drive, Gmail, Google+, Hangouts, Chrome (все встановлено) Skype, щоб залишатися на зв'язку зі своєю родиною.

У режимі захоплення відео збільшувач підтримує кілька мов в т.ч. російську, що дозволяє використовувати комп'ютерний шрифт «Diamond Edge» MS Verdana бездоганним, чистим комп'ютерним шрифтом з можливістю прокрутки тексту по горизонталі або обтікання екрану і прокручування по вертикалі з додаванням або без додавання мови і вибір швидкості.

Примітки також можуть бути додані в контент за допомогою клавіатури, стилуса або прямо на екран пучкою.

Планшет з сенсорним екраном працює під управлінням ОС Android і має функцію Play store, що дозволяє користувачам завантажувати стандартні можливості доступу і додатки.

Контент також можна імпортувати або експортувати в інтерфейс Connect в форматі PDF, Doc X і т. Д.

Існує також можливість з'єднання відео збільшувача з дистанційною камерою з підтримкою Wi-Fi. З опціональною камерою для дистанційного пристрій відобразився зручно використовувати в класах і навчальних аудиторіях: можна стежити за тим, що вчитель пише на дошці або переглядати слайди презентацій. Важливу інформацію можна сфотографувати і зберегти для подальшого вивчення. При цьому можливо як швидке переключення між відео збільшувачем і камерою для дистанційного перегляду, так і одночасне їх використання.

Ще одна перевага застосування відео збільшувача Connect 12 в освітньому середовищі - Можливість бездротового з'єднання з інтерактивною дошкою для передачі зображення безпосередньо на планшет учня.

Відео збільшувач Connect 12 виявився надзвичайно популярним у всьому світі серед студентів, викладачів і фахівців, а також людей, яким необхідний інтелектуальний, ефективний зчитувач слабозорих в домашніх умовах.

Відео збільшувач має безліч унікальних функцій, і HumanWare продовжує старанно працювати, щоб перейти від старої громіздкої механічної системи відеоспозбільшення з XY-столом до підключеної, багатоцільової, портативної системі для людей з вадами зору, яка поєднує в собі інтелектуальність і ефективність, дозволяючи читати і переглядати з комфортом.

Нижче наведені додаткові функції відео збільшувача, додані в останнє оновлення обладнання.

Що нового у відео збільшувачі:

  • Внесені значні поліпшення в складну підставку, яка тепер включає в себе вбудоване освітлення і можливість з легкістю захоплювати документи формату A4, а також можливість розміщувати додаткову дистанційну камеру в лівому або правосторонньому положенні.
  • Останнє програмне забезпечення Connect тепер дозволяє вибирати прості і стандартні режими, щоб зробити його привабливим для основного «старшого» ринку, а також для основного ринку освіти і зайнятості Connect.
  • Додаткові функції тепер включають в себе калькулятор і режим книг, завдяки яким ми будемо співпрацювати з різними бібліотеками доступу, починаючи з Bookshare, для включення їх API в зручний інтерфейс Connect, що дозволяє людям завантажувати або передавати свої улюблені книги, журнали і газети в потоковому режимі.
  • Connect New Generation тепер поставляється з поліпшеною камерою для поліпшення результатів розпізнавання і чудовим живим зображенням, а також з додатковою опцією 2 пар Wi-Fi віддалених камер, Kodak 10 x і нової 25x камерою від Kodak для тих, хто потребує збільшення на дальній дистанції.
Увага: HTML не підтримується!