Комунікатори для німих людей

Комунікатори - пристрої, що дозволяють записати і відтворювати по необхідності різні фрази для спілкування з оточуючими для німих людей.

Спілкування є основним елементом соціального функціонування, кожна форма співпраці базується на спілкуванні. Існує багато людей, виключених з комунікаційного процесу через численні обмеження, дуже важливо включити цих людей у ​​життя більш широких соціальних груп.

Це пристрої, незалежні від комп'ютера, які призначені для підтримки зв'язку, запису повідомлень (слів, пропозицій) на них, які потім можуть бути відтворені натисканням кнопки. Кожне повідомлення може відтворюватися будь-яку кількість разів. Пристрої можуть містити від одного до декількох сотень повідомлень. Завдяки цим пристроям, люди, які не говорять або мають проблеми з мовою, можуть надати важливу інформацію, наприклад, про важливі події, висловити свої потреби, бажання, емоції, думки, взяти участь у дискусії: прийняти чи заперечити і запропонувати свої власні рішення. Крім того, комунікатори дозволяють перевірити знання, завдяки яким учні можуть реагувати на уроки, збільшувати автономію: дитина може брати участь у бесідах з однолітками на перервах, вдома розповідати про те, що сталося в школі.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
GoTalk9+ Lite
GoTalk 9+ Lite являє собою легкий, портативний комунікатор, який дозволяє записувати і відтворювати до 45 повідомлень, плюс 3 додаткові повідомлення - постійні, тобто, що ви повинні завжди мати під рукою, вони ж на кожному рівні записів. Крім того, полегшена версія в 5 разів чутливіша до дотиків,..
12 000.00 грн.
Комунікатор BIG Step-by-Step with Levels
BIG Step-by-Step with Levels це комунікатор, що дозволяє записувати серії повідомлень на трьох рівнях, які будуть відтворюватися пізніше послідовно при кожному натисканні кнопки. Завдяки перемикачу рівня (3 рівня) ви можете підготувати послідовності для різного часу дня або для типових ситуацій. ..
9 000.00 грн.
Attainment Talker 24+
GoTalk 9+ - це легкий, портативний комунікатор, який дозволяє записувати і відтворювати до 45 повідомлень плюс 3 додаткові повідомлення - фіксовані, тобто користувач повинен завжди мати під рукою, вони однакові на кожному рівні записів. Параметри: час запису: 9 хвилин пам'яті (близько..
7 000.00 грн.
Attainment Talker 24+
Простий комунікатор з можливістю запису 24 повідомлень загальною довжиною 240 секунд. Можна тримати комунікатор обома руками і активувати повідомлення великим пальцем або використовувати комунікатор, коли він стоїть на столі. Спеціальні вкладки, що не ковзають, дозволяють зберігати комунікато..
3 000.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019