Комунікатори для німих людей


Комунікатори - пристрої, що дозволяють записати і відтворювати по необхідності різні фрази для спілкування з оточуючими для німих людей.

Спілкування є основним елементом соціального функціонування, кожна форма співпраці базується на спілкуванні. Існує багато людей, виключених з комунікаційного процесу через численні обмеження, дуже важливо включити цих людей у ​​життя більш широких соціальних груп.

Це пристрої, незалежні від комп'ютера, які призначені для підтримки зв'язку, запису повідомлень (слів, пропозицій) на них, які потім можуть бути відтворені натисканням кнопки. Кожне повідомлення може відтворюватися будь-яку кількість разів. Пристрої можуть містити від одного до декількох сотень повідомлень. Завдяки цим пристроям, люди, які не говорять або мають проблеми з мовою, можуть надати важливу інформацію, наприклад, про важливі події, висловити свої потреби, бажання, емоції, думки, взяти участь у дискусії: прийняти чи заперечити і запропонувати свої власні рішення. Крім того, комунікатори дозволяють перевірити знання, завдяки яким учні можуть реагувати на уроки, збільшувати автономію: дитина може брати участь у бесідах з однолітками на перервах, вдома розповідати про те, що сталося в школі.
Attainment Talker 24+

7 000 грн.

Attainment Talker 24+

3 000 грн.

GoTalk9+ Lite

12 000 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)