Комунікатори для німих людей


Комунікатори для німих людей

Комунікатори - пристрої, що дозволяють записати і відтворювати по необхідності різні фрази для спілкування з оточуючими для німих людей.

Спілкування є основним елементом соціального функціонування, кожна форма співпраці базується на спілкуванні. Існує багато людей, виключених з комунікаційного процесу через численні обмеження, дуже важливо включити цих людей у ​​життя більш широких соціальних груп.

Це пристрої, незалежні від комп'ютера, які призначені для підтримки зв'язку, запису повідомлень (слів, пропозицій) на них, які потім можуть бути відтворені натисканням кнопки. Кожне повідомлення може відтворюватися будь-яку кількість разів. Пристрої можуть містити від одного до декількох сотень повідомлень. Завдяки цим пристроям, люди, які не говорять або мають проблеми з мовою, можуть надати важливу інформацію, наприклад, про важливі події, висловити свої потреби, бажання, емоції, думки, взяти участь у дискусії: прийняти чи заперечити і запропонувати свої власні рішення. Крім того, комунікатори дозволяють перевірити знання, завдяки яким учні можуть реагувати на уроки, збільшувати автономію: дитина може брати участь у бесідах з однолітками на перервах, вдома розповідати про те, що сталося в школі.


Порівняння товарів (0)GoTalk 9+ Lite Touch

GoTalk 9+ Lite Touch являє собою легкий, портативний комунікатор, який дозволяє записувати і відтворювати до 45 повідомлень, плюс 3 додаткові повідомл..

9 800 грн.

GoTalk 32+

GoTalk 32+ є одним з найбільш функціональних комунікаторів для людей з обмеженнями мови і підтримує запис і відтворення до 160 мовних повідомлень. ..

9 400 грн.

GoTalk 20+

GoTalk 20+ це простий у використанні пристрій альтернативної комунікації, що підтримує до 100 аудіо повідомлень для людей обмежених в здатності говори..

7 700 грн.

GoTalk Select

GoTalk Select - невеликий пристрій з підзарядкою на 12 повідомлень для зручної підтримки протягом дня людей з втратою функції мови. Особливості GoT..

6 200 грн.

GoTalk Go

Пристрій GoTalk Go альтернативної комунікації (AAC) для вашого зап'ястя розміром як годинник на дев'ять повідомлень. Особливості GoTalk Go ..

6 200 грн.

GoTalk 4+

Комунікатор GoTalk 4+ це простий у використанні пристрій AAC, що підтримує до 20 повідомлень для людей з обмеженням функції мовлення. Особливості G..

6 200 грн.

Комунікатор BIG Step-by-Step with Levels

QuickTalker 23 - це простий у використанні і зручний комунікатор! З QuickTalker 23 ваші учні будуть готові почати спілкування через кілька хвилин. 23 ..

5 500 грн.

Комунікатор BIG Step-by-Step

BIG Step-by-Step - це альтернативний пристрій комунікації для людей з проблемами мовлення та інших супутніх захворювань. Велика кольорова кнопка на сп..

5 000 грн.

Attainment Talker 24+

Простий комунікатор з можливістю запису 24 повідомлень загальною довжиною 240 секунд. Можна тримати комунікатор обома руками і активувати повідомлення..

3 100 грн.

GoTalk Button

GoTalk Button - це магнітний пристрій AAC з одним повідомленням для запису до 10 секунд. Особливості GoTalk Button Кілька кнопок GoTalk можна..

475 грн.

GoTalk One

GoTalk One - це AAC пристрій з єдиним повідомленням, який підтримує тих, хто обмежується без мови протягом усієї своєї повсякденної діяльності. Осо..

470 грн.

GoTalk Express 32

GoTalk Express 32 - це простий у використанні портативний переносний месенджер з чудовою якістю звуку, що дозволяє записувати до 160 повідомлень. Кому..

20 000 грн.

GoTalk 9+

GoTalk 9+ - це легкий, портативний комунікатор для людей з обмеженням мовлення, який дозволяє записувати і відтворювати до 45 повідомлень плюс 3 додат..

6 800 грн.

Комунікатор BIG Step-by-Step with Levels

BIG Step-by-Step with Levels це комунікатор, що дозволяє записувати серії повідомлень на трьох рівнях, які будуть відтворюватися пізніше послідовно пр..

6 000 грн.

Показано з 1 по 14 із 14 (всього сторінок: 1)