Мовні і тактильні годинники

Мовні і тактильні годинники

У розділі представлені наручні та настільні годинники з мовним оповіщуванням про поточний час або тактильними рельєфними мітками на циферблаті, що дозволяють незрячій людині дізнатись про час навпомацки, орієнтуючись на мітки циферблату. Такі годинники стануть в нагоді людям з вадами зору - сліпим та слабозорим, людям похилого віку. Моделі вміють говорити поточний час, деякі моделі - температуру. Процес встановлення часу та будильнику також можливий всліпу, але після деякого тренування чи допомоги.

Оберіть підкатегорію або перегляньте вміст основної категорії товарів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Шаховий годинник для сліпих "KAISSA"
Шаховий годинник для сліпих "KAISSA" - це електронний шаховий годинник з голосовим оповіщенням сліпих гравців. Шаховий годинник працює в двох режимах - програмованому і стандартному. Шаховий годинник сповіщає гравців про час, що залишився, черговість ходу та інші опції. Параметри ..
11 500.00 грн.
Шаховий годинник для сліпих "Шанс-01"
Шаховий годинник для сліпих "Шанс-01" - це шаховий годинники з голосовим оповіщенням сліпих гравців без візуального відображення часу на табло. Шаховий годинник "Шанс-01" для сліпих гравців призначений для відліку часу при грі в шахи, шашки чи інші ігри. Вся інформація може надаватися виключн..
4 500.00 грн.
Кишеньковий годинник для сліпих
Кишеньковий годинник для сліпих мають ланцюжок, кнопку для відкривання кришки циферблата і тактильні мітки для сліпих на самому циферблаті. Кришка годинника виконана з металу і прикрашена стильним орнаментом. Годинник виглядає достатньо стильно і презентабельно. Кишеньковий годинник має волог..
570.00 грн.
Тактильний механічний таймер
Тактильний таймер - це механічний пристрій з тактильними позначеннями циферблата до 60 хвилин. Просто обертаєте диск, встановлюючи потрібний час. Як тільки час сплине - лунає гучний сигнал таймера. Тайтільний таймер може застосовуватися як на кухні, так і для багатьох господарських справ,..
550.00 грн.
Електронна таблетниця
Електронна Таблетница TABTIME SUPER 8 має 8 автономних програмованих будильників і таймер зворотного часу. Сигнал нагадування нагадає про необхідність прийняти чергові ліки, а вісім окремих відсіків для таблеток в компактному корпусі з магнітною клямкою нададуть максимум зручності вдома і в дороз..
500.00 грн.
Великий годинник з мовними підказками
Великий годинник, що говорить з живленням від мережі і пультом дистанційного керування можна повісити на стіну або поставити на стіл. Великі, добре помітні цифри, що світяться добре видно навіть людям з ослабленим зором і при будь-якому освітленні. На табло відображається не тільки час, а й дата,..
500.00 грн.
Немає в наявності
Годинник-брелок із мовленням
Годинник-брелок повідомляє час і температуру повітря при натисканні на кнопку, має будильник. Годинник можна використовувати як брелок, почепивши ключі на кільце брелка. ..
300.00 грн.
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2018