Харківська міська громадська організація інвалідів

Емблема Харківського соціально-реабілітаційного центра незрячих

"Соціально-реабілітаційний центр незрячих"

61129, Україна, Харків, вулиця Світла 29а, 1 поверх.

Тел. (057) 781-06-91, (057) 761-48-11, (066) 460-60-86, (093) 726-77-82

E-mail: srcblind@ukr.net

Код 25863676, Р/р 26007060816900 в ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК", МФО 351533

Історія Харківського соціально-реабілітаційного центру незрячих

Новини Харківського соціально-реабілітаційного центру незрячих


Наша діяльність та види допомоги

  • Супровід людей з вадами зору по місту Харкову. Ця послуга надається безкоштовно усім, хто її потребує, незалежно від наявності групи інвалідності зору й харківської прописки. Для замовлення супроводжуючого необхідно зв'язатися з диспетчерською службою Центру, мінімум за день, і повідомити про свою потребу, спланований маршрут та час. Номер телефону диспетчерської служби: 781-06-91. УВАГА! З 01.01.2014 р. послугу призупинено у зв'язку з нестабільною роботою державного казначейства України. Подробиці дивіться у розділі Новини.
  • Навчання незрячих роботі на персональному комп'ютері з використанням програм мовного виведення інформації. Навчання проводиться на безоплатній основі, індивідуально або в групах по дві особи, можливе дистанційне навчання через програму Skype. Для запису на навчання просимо зателефонувати за номером 781-06-91.
  • Надання незрячим можливості самостійної роботи на ПК з програмами мовного виведення. Робота можлива в мережі Інтернет, зі сканером, принтером, фондами бібліотеки і аудіо бібліотеки. Для узгодження часу занять просимо зателефонувати 781-06-91.
  • Надання незрячим можливості скористатися фондами бібліотеки і аудіо бібліотеки. Бібліотека - архів сканованої літератури, переважно навчальної , довідкової, енциклопедичної . Бібліотека стане хорошою допомогою для незрячих студентів і працюючих в інтелектуальній сфері. Аудіо бібліотека - художня література і публіцистика, озвучена професійними читачами або аматорами. Зараз у мережі Інтернет вільно можна знайти озвучену літературу на будь-який смак. Але якщо ви не маєте вільного доступу до мережі - можете безкоштовно скористатися нашими фондами.
  • Онлайн консультації з встановлення та налаштування програм з мовним виводом. Ми не є представниками розробників ПЗ, не поширюємо ні ліцензійний, ні піратський софт. Просто ми можемо підказати де і що можна взяти, як встановити та користуватися. Все це ми робимо не з вигоди, а з чистого альтруїзму і співчуття до тих, хто потребує допомоги.
  • Організація допомоги районним відділам субсидій міста Харкова через направлення до них громадян із числа безробітних, які беруть участь у оплачуваних громадських роботах. Ці люди надають необхідну допомогу у заповненні відповідних форм документів громадянам похилого віку, інвалідам.

ХМГОІ "Соціально-реабілітаційний центр незрячих" та його представники входять в: