CareTec (Австрія)

CareTec (Австрія)

CareTec - відомий австрійський розробник і виробник тифлоприладів для людей з вадами зору. В основному, фірма спеціалізується на електронних приладах із голосовим інтерфейсом, такими як глюкометри, тонометри, визначальники кольору, електронні рулетки, електронні маркувальники предметів і т.п.
Лента для приладу «TapeQueen»

Бабіна з пластиковою стрічкою-самоклейкою для приладу «TapeQueen» застосовується незрячими людьми для маркування різних предметів шрифтом ..

150 грн.

Мовна рулетка "TapeKing"

TapeKing - це електронний багатофункціональний інструмент для сліпих з можливістю вимірювання довжини, кутів і рівнів. Всі результати озвучуються. ..

5 300 грн.

Мовний визначник кольору «Colorino»

"Colorino" (Колоріно) - це портативний прилад для оперативного визначення більше 150 кольорів і відтінків з голосовим повідомленням результа..

6 200 грн.

Набір плівок для приладу DraftsMan

Набір плівок для приладу DraftsMan містить 100 штук пластикових листів з вафлеподібною структурою. Ці листи відмінно підходять для рельєфних малюнків ..

700 грн.

Прилад «TapeQueen» для маркування предметів

Прилад «TapeQueen» представляє собою основу з брайлівським рядком, тримачем для бабіни з пластиковою стрічкою-самоклейкою, різачком та гри..

700 грн.

Пристосування для власного підпису

Пристосування "Автограф" служить для полегшення сліпій людині постановки свого підпису на різного роду документах. Пристрій складається з двох плас..

40 грн.

Пристрій для рельєфного креслення та малювання Draftsman

Пристрій DraftsMan є пристосуванням для рельєфного креслення і малювання на аркушах тонкого пластику для сліпих людей. DraftsMan спроектований зі спец..

3 000 грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)