CareTec (Австрія)

CareTec (Австрія)

CareTec - відомий австрійський розробник і виробник тифлоприладів для людей з вадами зору. В основному, фірма спеціалізується на електронних приладах із голосовим інтерфейсом, такими як глюкометри, тонометри, визначальники кольору, електронні рулетки, електронні маркувальники предметів і т.п.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Лента для приладу «TapeQueen»
Бабіна з пластиковою стрічкою-самоклейкою для приладу «TapeQueen» застосовується незрячими людьми для маркування різних предметів шрифтом Брайля для сліпих. Котушка зі стрічкою вставляється в прилад, на ній робиться напис, а потім стрічку можна наклеїти на будь-які банки, пляшки, упаковки, касети..
220.00 грн.
Мовна рулетка "TapeKing"
TapeKing - це електронний багатофункціональний інструмент для сліпих з можливістю вимірювання довжини, кутів і рівнів. Всі результати озвучуються. Функції мовної рулетки "TapeKing" Голосове меню російською мовою, Вимірювання внутрішніх і зовнішніх відстаней простим перемиканням ..
7 000.00 грн.
Мовний визначник кольору «Colorino»
"Colorino" (Колоріно) - це портативний прилад для оперативного визначення більше 150 кольорів і відтінків з голосовим повідомленням результату для сліпих людей. Прилад промовляє певний колір російською мовою, крім визначення безпосередньо кольору, може допомогти в пошуку джерел світла і навіть ро..
7 000.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Набір плівок для приладу DraftsMan
Набір плівок для приладу DraftsMan містить 100 штук пластикових листів з вафлеподібною структурою. Ці листи відмінно підходять для рельєфних малюнків на приладі DraftsMan, лінії виходять чіткими, з хорошим рельєфом, рівномірні. ..
800.00 грн.
Прилад «TapeQueen» для маркування предметів
Прилад «TapeQueen» представляє собою основу з брайлівським рядком, тримачем для бабіни з пластиковою стрічкою-самоклейкою, різачком та грифелем. Стрічка закладається в рядок і на ній робиться напис, потім стрічку відрізають і наклеюють на який-небудь предмет. Оскільки стрічка пластикова - нею мож..
1 500.00 грн.
Пристосування для власного підпису
Пристосування "Автограф" служить для полегшення сліпій людині постановки свого підпису на різного роду документах. Пристрій складається з двох пластикових пластин з гнучким з'єднанням. Таким чином, пристосування виглядає як маленька книжечка з двох сторінок. В одній з пластин вирізане прямокутне ..
30.00 грн.
Пристрій для рельєфного креслення та малювання Draftsman
Пристрій DraftsMan є пристосуванням для рельєфного креслення і малювання на аркушах тонкого пластику для сліпих людей. DraftsMan спроектований зі спеціальною гумовою поверхнею, що складається з двох шарів. Спеціальны аркушіі після контакту з гострим наконечником отримують тактильно помітну рельєф..
3 500.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Магазин для незрячих © 2014-2019