Дисплей-електронна книга Брайля Canute 360

Модель:
В наявності

 • 95 000 грн.
Вся справа в дев'яти рядках - 360-клітинна революція Canute

Перший та єдиний у світі доступний, багаторядковий електронний дисплей Брайля Canute 360.

Canute 360 ​​ідеально підходить для використання вдома або в офісі.

Для професіоналів, домашніх читачів та студентів Canute може значно збільшити доступність матеріалів Брайля. Він читає всі попередньо відформатовані файли Braille Ready Files (BRF) та Portable Embosser Files (PEF), що означає, що ви можете читати тексти з Bookshare, бібліотеки RNIB або будь-якої іншої бібліотеки Брайля у світі.

Завдяки «жорсткій» якості шрифту Брайля Canute ідеально підходить для користувачів-початківців Брайля і тих, хто повертається до нього.

Чому брайлісти повинні читати текстові файли по одному або по два слова за раз, коли інші читають абзацами? Чому фахівці з Брайля повинні ретельно вивчати електронну таблицю по одному осередку за раз, коли їхні зрячі колеги бачать усю таблицю?

Література, ноти, діаграми, графіки, математика, таблиці та просторові діаграми. Все це набагато практичніше на дев'ятирядковому дисплеї Брайля, що оновлюється, ніж на однорядковому дисплеї, на стопках тисненого паперу або при перетворенні тексту в мову. Використовуючи програмне забезпечення для транскрипції, таке як Duxbury DBT або Braille Blaster, будь-який цифровий текстовий файл можна передати та прочитати на Canute.

Розроблений та виготовлений у майстерні в Брістолі - ви можете бути впевнені, що люди, які зробили вашу машину, дбають про хороший шрифт Брайля так само, як і ви.

Зробіть читання задоволенням!

Електронний дисплей Брайля Canute 360 ​​призначений для використання як Kindle для сліпих.

До Canute 360 ​​електронний шрифт Брайля складався лише з одного рядка або навіть кількох символів. Уявіть, що ви намагаєтеся прочитати книгу з дисплея калькулятора!

Хоча область застосування Canute розширилася і тепер включає безліч інших застосувань, серцем Canute завжди було зробити читання приємним.

Завдяки багаторядковому дизайну Canute 360 ​​замість того, щоб ламати голову над повторним складанням ніяково розділених слів і речень, читач швидко читає текст двома руками, маючи при цьому огляд всього абзацу. На дисплеї Canute відображається третина або більше макетів сторінки Брайля… Не одна двадцять сьома макету!

До того, як багаторядковий Canute 360 ​​став доступним, шрифт Брайля повноцінно читався тільки в об'ємних паперових книгах зі шрифтом Брайля (висота Біблії може досягати 150 см, якщо вона написана шрифтом Брайля, а звичайні книги в м'якій обкладинці часто містять більше чотирьох томів!) собі місце, необхідне навіть найменшої особистої бібліотеки.

За допомогою SD-карти та USB-накопичувачів Canute 360 ​​читач може зберігати сотні книг BRF, файли, які легко завантажуються з їх улюблених онлайн-бібліотек. Більше не потрібно тягати з собою томи паперу зі шрифтом Брайля, шукати місце для їх зберігання або чекати на доставку книг зі шрифтом Брайля.

Крім того, Canute 360 ​​дозволяє читачеві читати книги безперервно в міру оновлення сторінки зверху вниз, розміщувати закладки, перемикатися між ними та розділами, переходити між книгами за допомогою системи меню та насолоджуватися читанням своїх улюблених романів.

Читання шрифтом Брайля ще ніколи не було таким задоволенням!

Таблиці, списки та математика

Canute дає 2-мірне сприйняття, тому за допомогою обох рук рядок та стовпець таблиці можуть бути прочитані одночасно. Це значно полегшує створення уявної картини таблиці, як і з паперової копією.

Ви можете переглядати списки вгору та вниз, не натискаючи кнопку, щоб дістатися до кожного запису, та дивитись вгору та вниз стовпці символів у складних формулах та наукових рівняннях. Складні рівняння та інші математичні вирази, що вимагають більше одного рядка, можуть відображатися на Canute дуже осмисленим чином.

Лінійні та тактильні діаграми

Використовуючи блоки з усіх 6 точок, можна створювати просторові графіки, що легко читаються, у тому числі лінійні діаграми зі словами і цифрами для заголовків рядків і стовпців. Bristol Braille розробила серію форматів користувача для відображення тактильних графічних даних, які знаходяться в процесі випуску для Canute.

Ноти шрифтом Брайля та технічні предмети

Canute має багато потенційних застосувань, крім читання для задоволення. Чи знаєте ви, що можете читати графіки, діаграми, тактильні діаграми, музику та навіть мови програмування?

Canute 360 ​​дозволяє читати кілька рядків контенту, зберігаючи при цьому правильне форматування, що робить його безцінним інструментом для будь-якого читача Брайля, який працює в музиці або STEM.

Canute дозволяє читати римські цифри, ідентифікувати фігурний бас на музичних аркушах, а також читати діаграми та таблиці із простих файлів BRF. Canute може відкрити доступ до наборів завдань, знайомий інструмент, що використовується в університетах для предметів фізики, математики, інженерії, хімії та інформатики.

Canute також може бути використаний, щоб допомогти з коректурою документів, дозволити читачам Брайля, які працюють у музиці, отримати доступ як до нот, так і до текстів п'єси, що полегшує та прискорює вибудовування їх для тиснення тощо.

Про ложку дьогтю

Звертаємо увагу потенційних замовників та покупців, що цей дисплей не є багаторядковим аналогом звичних нам дисплеїв Брайля. Маючи незаперечні переваги, Canute має певні обмеження. З його допомогою не можна працювати на комп'ютері, адже він може лише виводити на дисплей шрифт Брайля з текстових файлів вузько визначених спеціальних форматів, які використовуються для принтерів Брайля. Фактично Canute можна вважати електронною книгою Брайля. І щоб прочитати з його допомогою текстовий файл, файл потрібно завантажити з однієї зі спеціалізованих зарубіжних бібліотек або підготувати за допомогою програмного забезпечення DBT (Duxbury BrailleTranslator), який коштує грошей.

Опис Canute 360

Canute 360 ​​має 9 кнопок для вибору рядків, 3 великі кнопки для навігації, кнопку контекстної довідки. Корпус виконаний з міцного алюмінієвого сплаву, робоча поверхня виконана виробником із пластику, схожого тактильно на папір. Точки осередків мають правильну конусовидну форму, елементи точок не втискаються всередину при натисканні та при читанні, що значно підвищує комфортність для читання.

Технічні характеристики, особливості та функціонал Canute 360

Функціональні та технічні характеристики дисплея: Canute 360

 • Читання спеціальних файлів у форматі BRF (Braille Ready Files) та PEF (Portable Embosser File).
 • 360 осередків, 9 рядків, 40 символів шрифту Брайля.
 • Підтримка шеститочкових кодів Брайля, включаючи нотні, математичні, програмування та інші.
 • Підтримка тактильної графіки та діаграм.
 • Перехід по сторінках із зазначенням їх номера.

Порти та виходи:

 • 2 x USB A;
 • 1 x USB B,
 • Вихід HDMI,
 • Слот для SD-карти
 • Аудіовихід 3,5 мм.

Параметри:

 • Живлення: 100-240 В з блоком живлення на 19 Ст.
 • Габарити та вага: 37см x 19см x 4см,
 • Вага 2,8 кг.
 • Осередки Брайля:
  • Діаметр крапки: 1,2 мм
  • Профіль точки: купол.
  • Відстань між крапками в осередку: 2,5 мм.
  • Відстань між центрами перших точок сусідніх осередків: 6,5 мм.
  • Відстань між центрами перших точок сусідніх рядків: 15,5 мм.

Canute 360 ​​працює на операційній системі Linux з автономним програмним забезпеченням для читання книг у спеціальних форматах.

Комплект поставки:

 • Canute 360,
 • Блок живлення 19,
 • Інструкція користувача.
Увага: HTML не підтримується!