Кнопки, інтерфейс для людей з проблемами координації рухів


Кнопки, інтерфейс для людей з проблемами координації рухів

Пристрої в даному розділі допомагають людям з обмеженими фізичними можливостями кінцівок взаємодіяти з комп'ютерною та іншою технікою.

Спеціалізовані кнопки - це пристрої, які при підключенні до комп'ютера приймають функції клацання миші або будь-якої клавіші. Завдяки їм люди з фізичними або розумовими вадами, а також діти можуть підтримувати навчальне програмне забезпечення, підтримувати спілкування, перемикати слайди, включати музику, фільми та багато іншого. Крім того, ці кнопки можна також використовувати для перемикання і вимикання інших пристроїв (наприклад, блендера, світильників, вітряків), забезпечення чутливості та гарантування незалежності.

Спеціалізовані кнопки доступні в різних кольорах і формах, розміри, можуть бути дротовими або бездротовими, їх можна активувати багатьма способами, натискаючи рукою, ногою, ліктем, ніжним дотиком або наближаючи, наприклад, одним пальцем, згинаючи, стискаючи руку. Завдяки такій різноманітності, кожна людина з обмеженими можливостями може вибрати правильну кнопку для них, пристосовану до індивідуальних можливостей і потреб.

Для підключення кнопок до комп'ютера і призначення їм функції будь-якої клавіші на клавіатурі необхідний інтерфейс.
Маніпулятор BIGtrack 2

Опис BIGtrack 2 - це USB-миша з великим трекболом 7,62 см. Міцна основа BIGtrack 2 дозволяє користувачеві легко переміщати і позиціонувати курсор м..

2 500 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)