Папір, зошити, блокноти для сліпих і слабозорих людей


Папір, зошити, блокноти для сліпих і слабозорих людей

У магазині для незрячих представлені різноманітні носії інформації, на яких можна писати шрифтом Брайля для сліпих. Це брайлівський папір стандартного формату, зошити та блокноти, пластикові та паперові стікери на самоклейці.

Також в магазині можно купити зошити для слабозорих людей двох типів: лінійка і лінійка з коригуючою лінією.
Набір плівок для приладу DraftsMan

Набір плівок для приладу DraftsMan містить 100 штук пластикових листів з вафлеподібною структурою. Ці листи відмінно підходять для рельєфних малюнків ..

750 грн.

Тракторний фальцований Брайлівський папір

Тракторний фальцованний брайлівський папір в картонному коробку. Папір має перфорацію по краях, складений Z-подібно і по ходу друку папір подається пр..

600 грн.

Папір Брайлівський стандартний 500 аркушів

Брайлівський папір білий для письма сліпих у стандартному 18-рядковому приладі. Папір упаковано в пачки по 500 аркушів. Технічні характеристики пап..

400 грн.

Папір Брайлівський 170 щільності 500 аркушів формат А4

Брайлівський білий папір для друку на принтерах та друкарських машинках формату А4. Папір упаковано в пачки по 500 аркушів. Технічні характеристики..

380 грн.

Пластикові самоклеючі етикетки

Набір пластикових етикеток-самоклейок розміром 10 на 4,5 сантиметра дозволяють маркувати такими етикетками різні предмети, попередньо зробивши запис н..

300 грн.

Етикетки-самоклейки Брайлівські

Етикетки-самоклейки Брайлівські 110х50 мм підписуються у спеціальному пристрої (Брайлівській дошці) та наклеюються на необхідний предмет, таким чином ..

200 грн.

Папір Брайлівський білий 250 аркушів формат А4 для 27-рядкових приладів

Брайлівський білий папір для письма сліпих у 27-рядковому приладі. Папір упаковано в пачки по 250 аркушів. Технічні характеристики паперу Роз..

170 грн.

Папір Брайлівський стандартний 100 аркушів

Брайлівський білий папір для письма сліпих у стандартному 18-рядковому приладі. Папір упаковано в пачки по 100 аркушів. Для інтернатів та інших юридич..

90 грн.

Комплект плівок для приладу "Школяр"

Комплект з 20 плівок до приладу "Школяр" для рельєфного малювання та креслення сліпих. Плівка укладається зверху на аркуш паперу і разом з ним ..

50 грн.

Зошит для письма по Брайлю 20 аркушів на пружині формату А4

Зошит із 20 аркушів на пружині для письма сліпих шрифтом Брайля в приладах на 27 рядків формату А4. Палітурка зошита не має написів і може бути під..

25 грн.

Зошит для письма по Брайлю 20 аркушів (дошка на 18 рядків)

Стандартний зошит для письма сліпих шрифтом Брайля в брайлівському 18-рядковому приборі. 20 аркушів. Зошит прошитий двома металевими скобами, паліт..

16 грн.

Зошит для слабозорих в лінійку 18 аркушів

Спеціальний зошит для слабозорих людей із жирними розділяючими смугами. З Технічні параметри зошита для слабозорих людей Кількість арку..

10 грн.

Зошит в клітинку для слабозорих 18 аркушів

Зошит для слабозорих людей має жирні розділяючи лінії та збільшений розмір клітинки.  Технічні параметри зошита для слабозорих людей ..

10 грн.

Папір Брайлівський формат А3 250 аркушів

Папір білий формата А3 для друку сліпих шрифтом Брайля на принтерах у пачках по 250 аркушів. Папір підвищеної щільності рекомендований для виготовл..

320 грн.

Папір Брайлівський формат А3 100 аркушів для 27-рядкових приладів

Папір білий формата А3 для письма сліпих шрифтом Брайля в приладах на 27 рядків. Технічні характеристики паперу Розміри - 300х420 мм. Щільн..

120 грн.

Зошит для слабозорих в коригуючу лінійку 12 аркушів

Спеціальні зошити з коригуючою лінійкою мають збільшені рядки з міжрядковим інтервалом. Рекомендовано для дітей з вадами зору в молодших класах. Те..

7 грн.

Показано з 1 по 16 із 16 (всього сторінок: 1)