Папір, зошити, блокноти для сліпих і слабозорих людей


Папір, зошити, блокноти для сліпих і слабозорих людей

У магазині для незрячих представлені різноманітні носії інформації, на яких можна писати шрифтом Брайля для сліпих. Це брайлівський папір стандартного формату, зошити та блокноти, пластикові та паперові стікери на самоклейці.

Також в магазині можно купити зошити для слабозорих людей двох типів: лінійка і лінійка з коригуючою лінією.
Набір плівок для приладу DraftsMan

Набір плівок для приладу DraftsMan містить 100 штук пластикових листів з вафлеподібною структурою. Ці листи відмінно підходять для рельєфних малюнк..

800 грн.

Тракторний фальцований Брайлівський папір

Тракторний фальцованний брайлівський папір в картонному коробку. Папір має перфорацію по краях, складений Z-подібно і по ходу друку папір подається пр..

530 грн.

Папір Брайлівський стандартний 500 аркушів

Брайлівський папір білий для письма сліпих у стандартному 18-рядковому приладі. Папір упаковано в пачки по 500 аркушів. Технічні характеристики пап..

380 грн.

Папір Брайлівський формат А3 250 аркушів

Папір білий формата А3 для друку сліпих шрифтом Брайля на принтерах у пачках по 250 аркушів. Папір підвищеної щільності рекомендований для виготовл..

320 грн.

Пластикові самоклеючі етикетки

Набір пластикових етикеток-самоклейок розміром 10 на 4,5 сантиметра дозволяють маркувати такими етикетками різні предмети, попередньо зробивши запис н..

240 грн.

Папір Брайлівський білий 250 аркушів формат А4 для 27-рядкових приладів

Брайлівський білий папір для письма сліпих у 27-рядковому приладі. Папір упаковано в пачки по 100 аркушів. Технічні характеристики паперу ..

160 грн.

Папір Брайлівський стандартний 100 аркушів

Брайлівський білий папір для письма сліпих у стандартному 18-рядковому приладі. Папір упаковано в пачки по 100 аркушів. Для інтернатів та інших юридич..

80 грн.

Комплект плівок для приладу "Школяр"

Комплект з 20 плівок до приладу "Школяр" для рельєфного малювання та креслення сліпих. Плівка укладається зверху на аркуш паперу і разом з ним ..

50 грн.

Зошит для письма по Брайлю 20 аркушів на пружині формату А4

Зошит із 20 аркушів на пружині для письма сліпих шрифтом Брайля в приладах на 27 рядків формату А4. Палітурка зошита не має написів і може бути під..

25 грн.

Зошит для письма по Брайлю 20 аркушів (дошка на 18 рядків)

Стандартний зошит для письма сліпих шрифтом Брайля в брайлівському 18-рядковому приборі. 20 аркушів. Зошит прошитий двома металевими скобами, паліт..

16 грн.

Блокнот для записів по Брайлю у 6-тирядковому приборі

Блокнотик для письма по Брайлю в 6-тирядковому Брайлівському приборі. Блокнот має 30 аркушів.   ..

15 грн.

Зошит для слабозорих в лінійку 18 аркушів

Спеціальний зошит для слабозорих людей із жирними розділяючими смугами. З Технічні параметри зошита для слабозорих людей Кількість арку..

10 грн.

Зошит в клітинку для слабозорих 18 аркушів

Зошит для слабозорих людей має жирні розділяючи лінії та збільшений розмір клітинки.  Технічні параметри зошита для слабозорих людей ..

10 грн.

Зошит для слабозорих в коригуючу лінійку 12 аркушів

Спеціальні зошити з коригуючою лінійкою мають збільшені рядки з міжрядковим інтервалом. Рекомендовано для дітей з вадами зору в молодших класах. ..

7 грн.

Етикетки-самоклейки Брайлівські

Етикетки-самоклейки Брайлівські 110х50 мм підписуються у спеціальному пристрої (Брайлівській дошці) та наклеюються на необхідний предмет, таким чином ..

130 грн.

Папір Брайлівський формат А3 100 аркушів для 27-рядкових приладів

Папір білий формата А3 для письма сліпих шрифтом Брайля в приладах на 27 рядків. Технічні характеристики паперу Розміри - 300х420 мм. ..

120 грн.

Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)