Brunomaster, SIA (Латвія)

Brunomaster, SIA (Латвія)

Латвійська фірма Brunomaster, SIA, раніше відома як Kirchholm Electronics, SIA - це молода компанія, що динамічно розвивається, працює в сфері сучасних програм і апаратних рішень для сліпих і слабозорих людей.

Першим програмним продуктом, випущеним в 2016-2017 роках була програма BrunoMaster, що дозволяє перетворювати в аудіофайл будь-який текстовий документ. При цьому аудіозапис прив'язаний до текстової основі і може прослуховуватися користувачем паралельно з переглядом тексту зі збільшеним масштабом.

У 2018-2019 роках Brunomaster представила на ринок тифлотехніки свою інноваційну читаючу машину, здатну сканувати текст з високою роздільною здатністю, перетворюючи отриману картинку в текстовий і аудіофайл.

У читаючій машині також були застосовані запатентовані технічні рішення, що дозволяють без втрати якості працювати з товстими книгами в м'яких і жорстких обкладинках, якісно і повноцінно обробляючи області біля палітурки.

Програмні та технічні засоби мають підтримку більш ніж 50 різних синтезів мовлення на різних мовах.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Brunomaster.


Порівняння товарів (0)Читаюча машина Bruno Reader

Читаюча машина Bruno Reader це скануючий пристрій, що дозволяє розпізнати текст з паперових носіїв і надати можливість роботи з даним текстом шляхом й..

₴85 000.00 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)