Brunomaster, SIA (Латвія)

Brunomaster, SIA (Латвія)

Латвійська фірма Brunomaster, SIA, раніше відома як Kirchholm Electronics, SIA - це молода компанія, що динамічно розвивається, працює в сфері сучасних програм і апаратних рішень для сліпих і слабозорих людей.

Першим програмним продуктом, випущеним в 2016-2017 роках була програма BrunoMaster, що дозволяє перетворювати в аудіофайл будь-який текстовий документ. При цьому аудіозапис прив'язаний до текстової основі і може прослуховуватися користувачем паралельно з переглядом тексту зі збільшеним масштабом.

У 2018-2019 роках Brunomaster представила на ринок тифлотехніки свою інноваційну читаючу машину, здатну сканувати текст з високою роздільною здатністю, перетворюючи отриману картинку в текстовий і аудіофайл.

У читаючій машині також були застосовані запатентовані технічні рішення, що дозволяють без втрати якості працювати з товстими книгами в м'яких і жорстких обкладинках, якісно і повноцінно обробляючи області біля палітурки.

Програмні та технічні засоби мають підтримку більш ніж 50 різних синтезів мовлення на різних мовах.
Читаюча машина Bruno Reader

Читаюча машина Bruno Reader це скануючий пристрій, що дозволяє розпізнати текст з паперових носіїв і надати можливість роботи з даним текстом шляхом й..

105 000 грн. 95 000 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)