Брайлівська шестикрапка-тренажер

Виробник: Russia
Модель: .
В наявності

  • 450 грн.
Брайлівська шестикрапка-тренажер являє собою паралеллепіпет з однією умовною клітинкою приладу Брайля, збільшеною приблизно в півтора рази. Усередині клітини розташовані 6 стрижнів, які, при натисканні на них грифелем, провалюються на зворотну сторону, утворюючи рельєфну точку. Таким чином, можна "написати" будь-який символ за допомогою грифеля і подивитися результат, перевернувши шестикрапку-тренажер.

Корпус виконаний з твердого пластика, виглядає симпатично. По кутах розташовані ніжки з блискучих болтиків. Завдяки даним ніжкам, посібник не лежить на столі, а піднятий над його поверхнею, що дозволяє стрижням, провалюючись при натисканні зверху грифелем, утворювати на нижньому боці посібника рельєфні точки брайлівських символів.

Для чого може служити цей посібник?

Основним призначенням даного посібника, на нашу думку, є можливість швидко і ефективно пояснити і продемонструвати принцип написання і дзеркального читання символів шрифту Брайля. За допомогою шестикрапки-тренажера демонструвати це дуже наочно як для незрячої дитини, так і для дорослих зрячих батьків або педагогів, які вивчають шрифт Брайля.

Також, даний посібник можна використовувати безпосередньо для навчання шрифту Брайля на першому етапі.

Технічні характеристики

  • Габаритний розмір посібника: 40*50*15 мм.,
  • Розміри клітини: 10*15 мм.
Увага: HTML не підтримується!