Brawo (Польща)

Brawo (Польща)

Компанія Brawo була заснована в 1992 році. За всі роки діяльності вони стали шанованою і визнаною компанією на ринку Польщі.

З 2003 року нова місія компанії полягає в наданні технологічно передових рішень, що полегшують роботу і повсякденне життя людей з обмеженими можливостями. Brawo розуміє і просуває ідею про те, що людина з обмеженими можливостями може ефективно функціонувати на багатьох рівнях, незважаючи на дисфункцію, якщо тільки їй будуть надані відповідні інструменти. Brawo сприяє працевлаштуванню людей з обмеженими можливостями, надає консультаційні послуги компаніям у сфері працевлаштування інвалідів.

Діяльність Brawo спрямована на компанії, які піклуються про створення гарного іміджу та відповідальної соціальної політики.

У 2008 році розширилася навчальна діяльність. Brawo проводить широкий спектр навчальних курсів по: бізнесу та психології, праву державних закупівель, IT. спеціалізовані тренінги по тіфлоінформатиці на основі новітнього обладнання Брайля і допоміжного програмного забезпечення: Supernova, Lunar, Jaws, ZoomText. Тренінги Brawo засновані на ретельному аналізі потреб цільової групи в навчанні. Окремі тренінги фінансуються з фондів ЄС.

Створення робочих місць для людей з підтвердженим ступенем інвалідності приносить користь як працівникам, так і власникам компаній і підприємств. При прийомі на роботу людей з обмеженими можливостями роботодавець може розраховувати на ряд преференцій, пов'язаних як з фінансуванням організації робочого місця інваліда, так і з обов'язковими внесками до відповідних фондів ..

Цікавим проектом компанії Браво став проект MiRAcle.

MiRAcle - це лінійка іноваційних і модульних збільшувачів і читаючих пристроїв .

Наша компанія є офіційним дистриб'ютором польської компанії Brawo.


Немає жодного товару.