Кубарітм арифметичний зі шрифтом Брайля для обчислень

Модель: 1131
В наявності

  • 1 600 грн.
Особливості продукту

Кубарітм - тактильний помічник для вирішення математичних завдань. Пластиковий планшет має сітку 16 Х 20 гнізд для кубиків. Включає в себе 100 кубиків, кожен з яких позначений цифрою Брайля.

Опис Кубарітма

Кубарітм - це тактильний допоміжний засіб, призначений для допомоги сліпим учням в постановці математичних задач. Він складається з пластикового планшета з сіткою з осередків, в які щільно вставляються маленькі кубики з цифрами шрифтом Брайля. У цей набір входить дошка і 100 кубиків Брайля - все, що вам потрібно, щоб почати роботу сьогодні.

Набір Кубарітм використовується для подання арифметичних задач, включаючи розподіл в стовпчик і множення великих чисел. Кубики пронумеровані шрифтом Брайля від нуля до дев'яти, причому кожен куб являє собою одну цифру. Пластиковий планшет розділений на сітку розміром 16x20 гнізд, що дозволяє залишати достатньо місця між рядками навіть складних математичних рівнянь. Учні ставлять планшет перед собою на стіл, потім вставляють кубики в гнізда, щоб представити рівняння. Наступні рядки містять частини розрахунку, поки не буде отримана відповідь.

Ця дошка для навчання математики зі шрифтом Брайля служить інструментом, що полегшує учням рішення математичних задач. Багато хто знаходить це простіше, ніж використовувати шрифт Брайля, оскільки числа можна переглядати і виправляти за бажанням. Кожен числовий куб схожий на маленькі кістки і утяжеляется металом, щоб він залишався на місці. Це особливо корисно для молодших школярів або для людей з труднощами в навчанні.

Цей продукт рекомендується для дітей від шести років і старше. Він не призначений для дітей у віці 5 років і молодше без нагляду дорослих.

Увага: HTML не підтримується!