Braillo (Норвегія)

Braillo (Норвегія)

Braillo - лідер на ринку професійних принтерів і поліграфічних комплексів для друку шрифтом Брайля для сліпих.

Конструкція принтерів і якість Брайля просто незрівнянні. Мета Braillo проста: забезпечити вищу якість продукції брайлівських принтерів і поставки їх на ринок, щоб забезпечити сліпим людям доступ до якісних друкованих Матеріалів, пропонуючи відмінний сервіс та підтримку. З Braillo, ви не тільки отримуєте принтер Брайля, ви приєднаєтеся до команди.

Історія компанії та її досягнення

У січні 1980 року Braillo разом з науково-дослідним інститутом Тронхейма, розробив перший у світі принтер двостороннього друку - Braillo 270, Перший Braillo 270 був доставлений в школу для сліпих Tambartun в 1980 році, де він все ще знаходиться в експлуатації і до цього дня.

Менша модель принтера двостороннього друку шрифтом Брайля - Braillo 200, був запущений у виробництво в 1986 році і став одним з найнадійніших з коли-небудь побудованих принтерів Брайля. У той час, як клієнти були задоволені якістю, надійністю і швидкістю цього принтера, компанія вирішила розробити ще більш швидкісний принтер для великих обсягів друку Брайля.

Braillo 270 був модернізований і, отримавши швидшу електроніку і механіку, став Braillo 400 S. Цей новий принтер споживав упаковки паперу так швидко, що виникла необхідність розробити додаткові можливості роботи з папером. У 400 SR додали подачу рулонного паперу, а також вбудований різак і укладальник.

Незабаром після цього, був розроблений принтер 440 SW з можливістю друку 4 сторінок на одному аркуші, забезпечуючи спрощене виробництво книг - знову вперше в Світі. І, нарешті, 440 SF був представлений як єдина в світі повністю автоматизована система виробництва книг шрифтом Брайля. Цей комплекс змінив спосіб друку, просто достатньо відправити файл на друк і забрати готову, складену, зшиту книгу з обкладинкою.

Далі були розроблені інші моделі принтерів зі збільшеною до 50% швидкістю. Нові моделі принтерів працюють з рулонним папером без перфорування, що знижує вартість такого паперу.

Що залишається незмінним у Braillo - надзвичайна якість і надійність. Навіть наймолодша модель принтера важить біля 100 кг. Жодних пластикових деталей з навантаженням, якісні ГРМ-реміні, все розраховано на цілодобову роботу протягом десятиліть без форс-мажорів, розладу механізму, погіршення якості друку.
Принтер BRAILLO 300 S2

Принтер Braillo 300 S2 має репутацію найнадійнішого виробничого принтера Брайля початкового рівня. Braillo вдалося поліпшити його ще більше, скорис..

661 500 грн.

Брайлівський друкарський комплекс Braillo 650 SF2

Braillo 650 SF2 - єдина в світі повністю автоматизована система виробництва книг Брайля. Надішліть файл на друк і заберіть готову зшиту з обкладинкою ..

3 300 000 грн.

Брайлівський принтер Braillo 600 SR2

Braillo 600 SR2 - це наднадійний і потужний принтер, що ідеально підходить для створення журналів, книг і підручників шрифтом Брайля для сліпих людей...

2 000 000 грн.

Брайлівський принтер Braillo 650 SW2

Braillo 650 SW2 - це наднадійний і потужний принтер, що ідеально підходить для створення журналів, книг і підручників шрифтом Брайля для сліпих людей...

2 750 000 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)