Braillo (Норвегія)

Braillo (Норвегія)

Braillo - лідер на ринку професійних принтерів і поліграфічних комплексів для друку шрифтом Брайля для сліпих.

Конструкція принтерів і якість Брайля просто незрівнянні. Мета Braillo проста: забезпечити вищу якість продукції брайлівських принтерів і поставки їх на ринок, щоб забезпечити сліпим людям доступ до якісних друкованих Матеріалів, пропонуючи відмінний сервіс та підтримку. З Braillo, ви не тільки отримуєте принтер Брайля, ви приєднаєтеся до команди.

Історія компанії та її досягнення

У січні 1980 року Braillo разом з науково-дослідним інститутом Тронхейма, розробив перший у світі принтер двостороннього друку - Braillo 270, Перший Braillo 270 був доставлений в школу для сліпих Tambartun в 1980 році, де він все ще знаходиться в експлуатації і до цього дня.

Менша модель принтера двостороннього друку шрифтом Брайля - Braillo 200, був запущений у виробництво в 1986 році і став одним з найнадійніших з коли-небудь побудованих принтерів Брайля. У той час, як клієнти були задоволені якістю, надійністю і швидкістю цього принтера, компанія вирішила розробити ще більш швидкісний принтер для великих обсягів друку Брайля.

Braillo 270 був модернізований і, отримавши швидшу електроніку і механіку, став Braillo 400 S. Цей новий принтер споживав упаковки паперу так швидко, що виникла необхідність розробити додаткові можливості роботи з папером. У 400 SR додали подачу рулонного паперу, а також вбудований різак і укладальник.

Незабаром після цього, був розроблений принтер 440 SW з можливістю друку 4 сторінок на одному аркуші, забезпечуючи спрощене виробництво книг - знову вперше в Світі. І, нарешті, 440 SF був представлений як єдина в світі повністю автоматизована система виробництва книг шрифтом Брайля. Цей комплекс змінив спосіб друку, просто достатньо відправити файл на друк і забрати готову, складену, зшиту книгу з обкладинкою.

Далі були розроблені інші моделі принтерів зі збільшеною до 50% швидкістю. Нові моделі принтерів працюють з рулонним папером без перфорування, що знижує вартість такого паперу.

Що залишається незмінним у Braillo - надзвичайна якість і надійність. Навіть наймолодша модель принтера важить біля 100 кг. Жодних пластикових деталей з навантаженням, якісні ГРМ-реміні, все розраховано на цілодобову роботу протягом десятиліть без форс-мажорів, розладу механізму, погіршення якості друку.


Порівняння товарів (0)Брайлівський друкарський комплекс Braillo 650 SF2

Braillo 650 SF2 - єдина в світі повністю автоматизована система виробництва книг Брайля. Надішліть файл на друк і заберіть готову зшиту з обкладинкою ..

₴3 000 000.00 грн.

Брайлівський принтер Braillo 600 SR2

Braillo 600 SR2 - це наднадійний і потужний принтер, що ідеально підходить для створення журналів, книг і підручників шрифтом Брайля для сліпих людей...

₴1 870 000.00 грн.

Брайлівський принтер Braillo 650 SW2

Braillo 650 SW2 - це наднадійний і потужний принтер, що ідеально підходить для створення журналів, книг і підручників шрифтом Брайля для сліпих людей...

₴2 150 000.00 грн.

Принтер BRAILLO 300 S2

Принтер Braillo 300 S2 має репутацію найнадійнішого виробничого принтера Брайля початкового рівня. Braillo вдалося поліпшити його ще більше, скорис..

₴600 000.00 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)