Braillo (Норвегія)

Braillo (Норвегія)

Braillo - лідер на ринку професійних принтерів і поліграфічних комплексів для друку шрифтом Брайля для сліпих.

Конструкція принтерів і якість Брайля просто незрівнянні. Мета Braillo проста: забезпечити вищу якість продукції брайлівських принтерів і поставки їх на ринок, щоб забезпечити сліпим людям доступ до якісних друкованих Матеріалів, пропонуючи відмінний сервіс та підтримку. З Braillo, ви не тільки отримуєте принтер Брайля, ви приєднаєтеся до команди.

Історія компанії та її досягнення

У січні 1980 року Braillo разом з науково-дослідним інститутом Тронхейма, розробив перший у світі принтер двостороннього друку - Braillo 270, Перший Braillo 270 був доставлений в школу для сліпих Tambartun в 1980 році, де він все ще знаходиться в експлуатації і до цього дня.

Менша модель принтера двостороннього друку шрифтом Брайля - Braillo 200, був запущений у виробництво в 1986 році і став одним з найнадійніших з коли-небудь побудованих принтерів Брайля. У той час, як клієнти були задоволені якістю, надійністю і швидкістю цього принтера, компанія вирішила розробити ще більш швидкісний принтер для великих обсягів друку Брайля.

Braillo 270 був модернізований і, отримавши швидшу електроніку і механіку, став Braillo 400 S. Цей новий принтер споживав упаковки паперу так швидко, що виникла необхідність розробити додаткові можливості роботи з папером. У 400 SR додали подачу рулонного паперу, а також вбудований різак і укладальник.

Незабаром після цього, був розроблений принтер 440 SW з можливістю друку 4 сторінок на одному аркуші, забезпечуючи спрощене виробництво книг - знову вперше в Світі. І, нарешті, 440 SF був представлений як єдина в світі повністю автоматизована система виробництва книг шрифтом Брайля. Цей комплекс змінив спосіб друку, просто достатньо відправити файл на друк і забрати готову, складену, зшиту книгу з обкладинкою.

Далі були розроблені інші моделі принтерів зі збільшеною до 50% швидкістю. Нові моделі принтерів працюють з рулонним папером без перфорування, що знижує вартість такого паперу.

Що залишається незмінним у Braillo - надзвичайна якість і надійність. Навіть наймолодша модель принтера важить біля 100 кг. Жодних пластикових деталей з навантаженням, якісні ГРМ-реміні, все розраховано на цілодобову роботу протягом десятиліть без форс-мажорів, розладу механізму, погіршення якості друку.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Брайлівський друкарський комплекс Braillo 650 SF
Braillo 650 SF - єдина в світі повністю автоматизована система виробництва книг Брайля. Надішліть файл на друк і заберіть готову зшиту з обкладинкою книгу. Braillo 650 SF використовує різак для паперу для двох або чотирьох сторінок на аркуш, а також стрічковий конвеєр сконструйований для обро..
3 300 000.00 грн.
Брайлівський принтер Braillo 600 SR
Braillo 600 SR - це наднадійний і потужний принтер, що ідеально підходить для створення журналів, книг і підручників шрифтом Брайля для сліпих людей. Braillo 600 SR використовує різак для паперу. Використання паперових рулонів дозволяє економити гроші на паперових витратах, а також усуває нео..
2 300 000.00 грн.
Брайлівський принтер Braillo 650 SW
Braillo 650 SW - це наднадійний і потужний принтер, що ідеально підходить для створення журналів, книг і підручників шрифтом Брайля для сліпих людей. Braillo 650 SW використовує різак для паперу для двох або чотирьох сторінок на аркуш, а також стрічковий конвеєр сконструйований для обробки ве..
2 500 000.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019