Друкарські машинки шрифту брайля

Друкарські машинки шрифту брайля

Друкарські машинки шрифтом Брайля для сліпих людей здійснюють  друк шляхом проколювання аркушів цупкого паперу відповідно до азбуки Брайля.

В даному розділі магазина представлені машинки для друку шрифтом Брайля двох найбільш відомих і популярних світових виробників даної техніки з США та Словаччини.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Електронна друкарська машинка Perkins SMART Brailler
Електронна друкарська машинка Perkins SMART Brailler робить навчання письму за Брайлем легким і цікавим заняттям. Виведення інформації на дисплей про символи, які набираються, брайлівськими та плоскодрукованими, аудіо коментарі полегшують роботу з машинкою для незрячого школяра і зрячого викладач..
130 000.00 грн.
Друкарська машинка Perkins Brailler Classic
Друкарська машинка Perkins - найпоширеніший в світі механічний засіб для написання шрифтом Брайля. Випробувана роками конструкція, металевий корпус, металева ручка для перенесення, регульовані поля, що дозволяють використовувати папір різних форматів. Технічні параметри друкарської машинки Pe..
32 000.00 грн.
Друкарська машинка Tatrapoint Adaptive
Друкарська машинка Tatrapoint Adaptive - це сучасна, компактна і легка машинка для письма шрифтом Брайля, що має регульовану відстань між клавішами. Ця особливість дозволяє рекомендувати модель Adaptive для дітей, адже машинка вміє "рости" разом з дитиною і весь час залишатися зручною для неї. ..
19 000.00 грн.
Друкарська машинка Tatrapoint Standart
Друкарська машинка Tatrapoint Standart - це сучасна, компактна і легка машинка для письма шрифтом Брайля для сліпих. опис Середня (довга) клавіша служить для пропуску. Ліворуч від клавіші пробілу знаходяться клавіші точок 1, 2 і 3. Праворуч - 4,5,6. Буква друкується одночасним натисканням..
18 400.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019