Друкарські машинки шрифту брайля


Друкарські машинки шрифту брайля

Друкарські машинки шрифтом Брайля для сліпих людей здійснюють  друк шляхом проколювання аркушів цупкого паперу відповідно до азбуки Брайля.

В даному розділі магазина представлені машинки для друку шрифтом Брайля двох найбільш відомих і популярних світових виробників даної техніки з США та Словаччини.
Електронна друкарська машинка mountbatten-brailler-whisperer-plus

Mountbatten Brailler Whisperer Plus - це електронна машина Брайля, яка завдяки своїм великим функцій може також працювати як принтер та ноутбук Брайля..

136 500 грн.

Електрична друкарська машинка Electric Perkins Brailler

Чому Electric Perkins Brailler? Спрощення набору тексту: знижує вимоги до сили натискання клавіш для створення якісного шрифту Брайля, дозволяюч..

42 000 грн.

Друкарська машинка Perkins Brailler

Чому Perkins Brailler? Perkins - Кращий в своєму класі: Найбільш використовувана механічна друкарська машинка Брайля в світі з моменту свого вин..

37 000 грн.

Друкарська машинка Tatrapoint Adaptive

Друкарська машинка Tatrapoint Adaptive 2 - це сучасна, компактна і легка машинка для письма шрифтом Брайля, що має регульовану відстань між клавішами...

24 000 грн.

Друкарська машинка Tatrapoint Standart 2

Друкарська машинка Tatrapoint Standart 2 - це сучасна, компактна і легка машинка для письма шрифтом Брайля для сліпих. Технічні характеристики ..

22 000 грн.

Друкарська машинка Tatrapoint Adaptive 1

Друкарська машинка Tatrapoint Adaptive 1 - це сучасна, компактна і легка машинка для письма шрифтом Брайля, що має регульовану відстань між клавішами...

22 000 грн.

Друкарська машинка Tatrapoint Standart 1

Друкарська машинка Tatrapoint Standart 1 (А4) - це сучасна, компактна і легка машинка для письма шрифтом Брайля для сліпих. Технічні характеристики..

20 000 грн.

Електронна друкарська машинка Perkins SMART Brailler

Електронна друкарська машинка Perkins SMART Brailler робить навчання письму за Брайлем легким і цікавим заняттям. Виведення інформації на дисплей про ..

125 000 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)