Гра "Закрий коробку" тактильна для сліпих людей

Модель:
Попереднє замовлення

  • ₴2 000.00 грн.
Мета цієї забавної гри - закрити всі дев'ять чисел, кидаючи кістки. Пронумеровані дощечки позначені шрифтом Брайля, і гра також включає тактильні кістки для сліпих або слабозорих гравців.

Правила гри

Перший гравець кидає кістки, підраховує загальну суму чисел що випали. Гравець повинен закрити такі дощечки, номери яких в сумі дорівнюють сумі номерів, що випали на кістках. Наприклад, якщо гравець отримав 4 і 5, то він може закрити дощечки з номерами 4 і 5, або 3 і 6, або 2 і 7, або одну дощечку під номером 9.

Перший гравець кидає кістки і закриває дощечки до тих пір, поки це можливо.

Якщо гравець не може підібрати потрібні ще не закриті дощечки відповідно до результатом на кинутих кістках, незакриті дощечки з номерами підсумовуються і записуються в пасив гравця і хід переходить до наступного гравця.

Перемагає той гравець, у пасиві якого буде найменша кількість очок.

Існує варіант правил, що в кінці раунду підраховуються закриті дощечки і їх кількість йде в актив гравцеві. Тоді переможе той гравець, який набере більше очок за обумовлену кількість кіл.

Специфікація

  • Брайлівські написи на дощечках,
  • Інклюзивна гра для всієї родини
  • Включає в себе 2x тактильні кістки; 2 x дерев'яних кубика; 1 дерев'яна гра
  • Розмір: H35 x L273 x W190 мм,
  • Вага: 468 г.

Зверніть увагу: не підходить для дітей до 36 місяців. Невеликі деталі можуть становити небезпеку задухи при попаданні в рот дитині.

Увага: HTML не підтримується!