Наклейки з позначеннями шрифтом Брайля

Наклейки з позначеннями шрифтом Брайля

Щоб забезпечити сліпим людям можливість використання різних приладів, щоб адаптувати кнопки в ліфтах і банкоматах, таблички з номерами кабінетів і назвами служб, не обов'язково випускати спеціальні прилади для сліпих або брайлівські таблички на дверях. Достатньо промаркувати кнопки спеціальними наклейками з брайлівськими цифрами та літерами. Те ж саме можна зробити з уже готовими табличками на кабінетах, не порушуючи корпоративний стиль і витрачаючи пристойні кошти.

Набори наклейок з буквами і цифрами шрифтом Брайля можна купити в даному розділі магазина для незрячих.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Набір наклейок для маркування клавіатури Брайлем
Набір для маркування клавіатури шрифтом Брайля для сліпих містить основні букви і позначення стандартної російськомовної клавіатури. Вінілові наклейки містять тактильні брайлівські літери та позначення з високоміцного матеріалу. ..
325.00 грн.
Набір брайлівських літер і цифр для сліпих на самоклейці
Набір брайлівських букв і цифр на самоклейках вирішує проблему брайлівських написів на різних табличках і предметах для сліпих. Навіть не знаючи шрифту Брайля, ви зможете самостійно виконати будь-який напис для сліпих на табличках, поручнях, обладнанні таке інше. Набір містить по 6 примірників ко..
325.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019