Наклейки з позначеннями шрифтом Брайля


Наклейки з позначеннями шрифтом Брайля

Щоб забезпечити сліпим людям можливість використання різних приладів, щоб адаптувати кнопки в ліфтах і банкоматах, таблички з номерами кабінетів і назвами служб, не обов'язково випускати спеціальні прилади для сліпих або брайлівські таблички на дверях. Достатньо промаркувати кнопки спеціальними наклейками з брайлівськими цифрами та літерами. Те ж саме можна зробити з уже готовими табличками на кабінетах, не порушуючи корпоративний стиль і витрачаючи пристойні кошти.

Набори наклейок з буквами і цифрами шрифтом Брайля можна купити в даному розділі магазина для незрячих.


Порівняння товарів (0)Набір наклейок для маркування клавіатури Брайлем

Набір для маркування клавіатури шрифтом Брайля для сліпих містить основні букви і позначення стандартної російськомовної клавіатури. Вінілові наклейки..

400 грн.

Набір брайлівських літер і цифр для сліпих на самоклейці

Набір брайлівських букв і цифр на самоклейках вирішує проблему брайлівських написів на різних табличках і предметах для сліпих. Навіть не знаючи шрифт..

400 грн.

Пластикові самоклеючі етикетки

Набір пластикових етикеток-самоклейок розміром 10 на 4,5 сантиметра дозволяють маркувати такими етикетками різні предмети, попередньо зробивши запис н..

300 грн.

Наклейки шрифтом Брайля

Наклейки шрифтом Брайля довільних розмірів можуть застосовуватися для підписання шрифтом Брайля табличок або поручнів, назв продуктів на упаковках, лі..

10 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)