Письмові приладдя для сліпих

Письмові приладдя для сліпих

У цьому розділі магазина для незрячих можна купити брайлівський прилад для сліпих. Брайлівські прилади розрізняються величиною, кількістю рядків і клітин, матеріалом.

Для інформації

Для написання шрифтом Брайля використовується спеціальний Брайлівський прилад (Брайлівська дошка), у який закладається листок цупкого паперу. Проколи в папері відчутні пальцями зі зворотнього боку аркуша, на цьому і побудована система. Кожен символ алфавіту записується в окремій клітці трафарету, що має 6 точок. Таким чином, за допомогою 6-ти біт інформації можливо позначити 41 унікальний знак. Цього достатньо для всіх букв алфавіту і знаків пунктуації. Цифри позначаються в двох клітинках, в першій з яких вписується спеціальна ознака - цифровий знак.

У Вікіпедії зазначено, що в такій шеститочечній клітинці можна записати 63 символи, а не 41. Ви самі можете перевірити теорію на практиці і спробувати записати максимум варіантів.

Спеціальний шрифт для сліпих був розроблений французом Луї Брайлем в 1824 році. Було кілька спроб модифікацій, додавання ще двох точок та інше, однак поширення отримав саме класичний шеститочковий варіант.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Брайлівська дошка для сліпих 18 рядків
Брайлівська дошка фактично є трафаретом, у який закладається цупкий аркуш паперу. За допомогою спеціального грифеля здійснюються проколи паперу у встановлених місцях. Таким чином можуть бути записані всі літери алфавіту, цифри, знаки. Класичною вважається дошка із 24 клітинками у 18 рядах. До..
720.00 грн.
Брайлівська двохстороння дошка по 13 рядків
Унікальний, раритетний прилад для письма сліпих за Брайлем двосторонній! Такі брайлівські прилади випускали в 80-их роках минулого століття і до наших днів дожили небагато з них. Суть приладу в тому, що на відміну від стандартного 18-рядкового приладу, він має 13 рядків для письма на одному боці ..
500.00 грн.
Брайлівська дошка для сліпих 27 рядків формату А4
Брайлівська дошка формату А4 фактично є трафаретом, у який закладається цупкий аркуш паперу. За допомогою спеціального грифеля здійснюються проколи паперу у встановлених місцях. Таким чином можуть бути записані всі літери алфавіту, цифри, знаки. Класичною, у Радянському союзі, вважалася дошка..
400.00 грн.
Портативна брайлівська дошка для сліпих 6 рядків
Портативна Брайлівська дошка на 6 рядків для письма по Брайлю дуже зручна для роботи чи навчання бо дозволяє легко переносити себе практично навіть у великій кишені. Бля портативної дошки використовуються спеціальні блокноти з цупкого паперу, стандартні грифелі для письма по Брайлю. Технічні ..
370.00 грн.
Недзеркальний пластиковий прилад для письма за Брайлем
Недзеркальний пластиковий прилад для письма сліпих за Брайлем 15 клітин на 4 рядки. В даному приладі застосований нетрадиційний принцип створення тактильного шрифту Брайля. На нижній платформі приладу немає поглиблень для формування точок, а навпаки - розташовані невисокі стрижні. А замість г..
275.00 грн.
Пластиковий брайлівський прилад для сліпих 4 рядків
Прилад для письма сліпих шрифтом Брайля з 4 рядків зручний для тих, хто часто поза домом потребує у записах шрифтом сліпих. Прилад легкий, маленький, має 4 рядки та 28 клітинок, по ширині відповідає формату А4. У комплекті до Брайлівського прибору - грифель для письма сліпих шрифтом Брайля. ..
250.00 грн.
Пластиковий брайлівський прилад для двостороннього письма сліпих на 4 рядка
Прилад для письма по Брайлю на 4 рядки з обох сторін аркуша може бути дуже зручний для тих незрячих людей, які потребують портативного невеликого прилада для записів поза домом і офісу шрифтом Брайля. Брайлевський прилад влаштований таким чином, що 4 його рядки рознесені трохи далі від звичай..
130.00 грн.
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2018