Письмові приладдя для сліпих


Письмові приладдя для сліпих

У цьому розділі магазина для незрячих можна купити брайлівський прилад для сліпих. Брайлівські прилади розрізняються величиною, кількістю рядків і клітин, матеріалом.

Для інформації

Для написання шрифтом Брайля використовується спеціальний Брайлівський прилад (Брайлівська дошка), у який закладається листок цупкого паперу. Проколи в папері відчутні пальцями зі зворотнього боку аркуша, на цьому і побудована система. Кожен символ алфавіту записується в окремій клітці трафарету, що має 6 точок. Таким чином, за допомогою 6-ти біт інформації можливо позначити 41 унікальний знак. Цього достатньо для всіх букв алфавіту і знаків пунктуації. Цифри позначаються в двох клітинках, в першій з яких вписується спеціальна ознака - цифровий знак.

У Вікіпедії зазначено, що в такій шеститочечній клітинці можна записати 63 символи, а не 41. Ви самі можете перевірити теорію на практиці і спробувати записати максимум варіантів.

Спеціальний шрифт для сліпих був розроблений французом Луї Брайлем в 1824 році. Було кілька спроб модифікацій, додавання ще двох точок та інше, однак поширення отримав саме класичний шеститочковий варіант.
Брайлівська дошка для сліпих 18 рядків математична

Прилад для письма сліпих за Брайлем 18 рядків математичний відрізняється тим, що для прочитання написаного шрифтом Брайля тексту не потрібно виймати п..

1 100 грн. 1 000 грн.

Брайлівська дошка для сліпих 18 рядків

Брайлівська дошка фактично є трафаретом, у який закладається цупкий аркуш паперу. За допомогою спеціального грифеля здійснюються проколи паперу у в..

720 грн.

Чохол для брайлівського приладу на 18 рядків

Чохол для брайлівського приладу на 18 рядків виконаний з м'якого матеріалу типу фетри. Оберігає прилад від ударів і подряпин, захищаючи при цьому і..

400 грн.

Брайлівська дошка для сліпих 27 рядків формату А4

Брайлівська дошка формату А4 фактично є трафаретом, у який закладається цупкий аркуш паперу. За допомогою спеціального грифеля здійснюються проколи..

400 грн.

Портативна брайлівська дошка для сліпих 6 рядків

Портативна Брайлівська дошка на 6 рядків для письма по Брайлю дуже зручна для роботи чи навчання бо дозволяє легко переносити себе практично навіть..

370 грн.

Чохол для брайлівського приладу на 6 рядків

Чохол для брайлівського приладу на 6 рядків виконаний з м'якого матеріалу типу фетри. Оберігає прилад від ударів і подряпин, захищаючи при цьому і ..

300 грн.

Брайлівська двохстороння дошка по 13 рядків

Унікальний, раритетний прилад для письма сліпих за Брайлем двосторонній! Такі брайлівські прилади випускали в 80-их роках минулого століття і до на..

500 грн. 300 грн.

Недзеркальний пластиковий прилад для письма за Брайлем

Недзеркальний пластиковий прилад для письма сліпих за Брайлем 15 клітин на 4 рядки. В даному приладі застосований нетрадиційний принцип створен..

275 грн.

Пластиковий брайлівський прилад для сліпих 4 рядків

Прилад для письма сліпих шрифтом Брайля з 4 рядків зручний для тих, хто часто поза домом потребує у записах шрифтом сліпих. Прилад легкий, маленьки..

250 грн.

Пластиковий брайлівський прилад для двостороннього письма сліпих на 4 рядка

Прилад для письма по Брайлю на 4 рядки з обох сторін аркуша може бути дуже зручний для тих незрячих людей, які потребують портативного невеликого п..

130 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)