Письмові приладдя для сліпих

Письмові приладдя для сліпих

У цьому розділі магазина для незрячих можна купити брайлівський прилад для сліпих. Брайлівські прилади розрізняються величиною, кількістю рядків і клітин, матеріалом.

Для інформації

Для написання шрифтом Брайля використовується спеціальний Брайлівський прилад (Брайлівська дошка), у який закладається листок цупкого паперу. Проколи в папері відчутні пальцями зі зворотнього боку аркуша, на цьому і побудована система. Кожен символ алфавіту записується в окремій клітці трафарету, що має 6 точок. Таким чином, за допомогою 6-ти біт інформації можливо позначити 41 унікальний знак. Цього достатньо для всіх букв алфавіту і знаків пунктуації. Цифри позначаються в двох клітинках, в першій з яких вписується спеціальна ознака - цифровий знак.

У Вікіпедії зазначено, що в такій шеститочечній клітинці можна записати 63 символи, а не 41. Ви самі можете перевірити теорію на практиці і спробувати записати максимум варіантів.

Спеціальний шрифт для сліпих був розроблений французом Луї Брайлем в 1824 році. Було кілька спроб модифікацій, додавання ще двох точок та інше, однак поширення отримав саме класичний шеститочковий варіант.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Брайлівська дошка для сліпих 18 рядків
Брайлівська дошка фактично є трафаретом, у який закладається цупкий аркуш паперу. За допомогою спеціального грифеля здійснюються проколи паперу у встановлених місцях. Таким чином можуть бути записані всі літери алфавіту, цифри, знаки. Класичною вважається дошка із 24 клітинками у 18 рядах. До..
720.00 грн.
Чохол для брайлівського приладу на 18 рядків
Чохол для брайлівського приладу на 18 рядків виконаний з м'якого матеріалу типу фетри. Оберігає прилад від ударів і подряпин, захищаючи при цьому і інші предмети, що знаходяться з приладом в сумці або ящику. Чохол має ручку для носіння. Розміри - 55х212х5 мм. Колір - чорний, червоний. ..
400.00 грн.
Брайлівська дошка для сліпих 27 рядків формату А4
Брайлівська дошка формату А4 фактично є трафаретом, у який закладається цупкий аркуш паперу. За допомогою спеціального грифеля здійснюються проколи паперу у встановлених місцях. Таким чином можуть бути записані всі літери алфавіту, цифри, знаки. Класичною, у Радянському союзі, вважалася дошка..
400.00 грн.
Портативна брайлівська дошка для сліпих 6 рядків
Портативна Брайлівська дошка на 6 рядків для письма по Брайлю дуже зручна для роботи чи навчання бо дозволяє легко переносити себе практично навіть у великій кишені. Бля портативної дошки використовуються спеціальні блокноти з цупкого паперу, стандартні грифелі для письма по Брайлю. Технічні ..
370.00 грн.
Чохол для брайлівського приладу на 6 рядків
Чохол для брайлівського приладу на 6 рядків виконаний з м'якого матеріалу типу фетри. Оберігає прилад від ударів і подряпин, захищаючи при цьому і інші предмети, що знаходяться з приладом в сумці або ящику. Чохол має ручку для носіння. Розміри - 210х107х5 мм. Колір - чорний, червоний. ..
300.00 грн.
Брайлівська двохстороння дошка по 13 рядків
Унікальний, раритетний прилад для письма сліпих за Брайлем двосторонній! Такі брайлівські прилади випускали в 80-их роках минулого століття і до наших днів дожили небагато з них. Суть приладу в тому, що на відміну від стандартного 18-рядкового приладу, він має 13 рядків для письма на одному боці ..
500.00 грн. 300.00 грн.
Недзеркальний пластиковий прилад для письма за Брайлем
Недзеркальний пластиковий прилад для письма сліпих за Брайлем 15 клітин на 4 рядки. В даному приладі застосований нетрадиційний принцип створення тактильного шрифту Брайля. На нижній платформі приладу немає поглиблень для формування точок, а навпаки - розташовані невисокі стрижні. А замість г..
275.00 грн.
Пластиковий брайлівський прилад для сліпих 4 рядків
Прилад для письма сліпих шрифтом Брайля з 4 рядків зручний для тих, хто часто поза домом потребує у записах шрифтом сліпих. Прилад легкий, маленький, має 4 рядки та 28 клітинок, по ширині відповідає формату А4. У комплекті до Брайлівського прибору - грифель для письма сліпих шрифтом Брайля. ..
250.00 грн.
Пластиковий брайлівський прилад для двостороннього письма сліпих на 4 рядка
Прилад для письма по Брайлю на 4 рядки з обох сторін аркуша може бути дуже зручний для тих незрячих людей, які потребують портативного невеликого прилада для записів поза домом і офісу шрифтом Брайля. Брайлевський прилад влаштований таким чином, що 4 його рядки рознесені трохи далі від звичай..
130.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019