Брайлівська дошка для сліпих 18 рядків
Брайлівська дошка для сліпих 18 рядків Брайлівська дошка для сліпих 18 рядків Брайлівська дошка для сліпих 18 рядків

Брайлівська дошка для сліпих 18 рядків

Виробник Russia
Модель: .
Наявність: На складі
Ціна 720.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Брайлівська дошка фактично є трафаретом, у який закладається цупкий аркуш паперу. За допомогою спеціального грифеля здійснюються проколи паперу у встановлених місцях. Таким чином можуть бути записані всі літери алфавіту, цифри, знаки.

Класичною вважається дошка із 24 клітинками у 18 рядах. Дошки бувають односторонніми та двохсторонніми, що дозволяють записувати інформацію на обох сторонах паперу, але така економія виливається в незадовільну якість шрифта.

Підприємство ВОС, яке виробляє Брайлівські прибори, часто наражалося на критику за незадовільну якість своєї продукції. Певні кроки з цього приводу на підприємстві роблять, зокрема, тепер кожен складальник записує своє прізвище на аркуші, що вкладається в Брайлівську дошку. Тим не менш, якість Брайлівських приборів залишається, на нашу думку, дуже низькою. Руку з грифелем треба нахиляти то в один, то в другий бік, щоб можна було здійснити прокол у певному місті клітинки у різних секторах дошки. Справа звички, але дуже шкода тих малят, що змушені вивчати Брайль із такими дошками.

На превеликий жаль, що в Україні, що в Росії, альтернативи Брайлівським приборам ВОС практично немає.

Нет отзывов

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть число 6надцять у поле нижче.Магазин для незрячих © 2014-2019