Брайлівська дошка для сліпих 18 рядків

Виробник: Russia
Модель: .
Наявність: На складі

  • 850 грн.
Брайлівська дошка фактично є трафаретом, у який закладається цупкий аркуш паперу. За допомогою спеціального грифеля здійснюються проколи паперу у встановлених місцях. Таким чином можуть бути записані всі літери алфавіту, цифри, знаки.

Класичною вважається дошка із 24 клітинками у 18 рядах. Дошки бувають односторонніми та двохсторонніми, що дозволяють записувати інформацію на обох сторонах паперу, але така економія виливається в незадовільну якість шрифта.

Підприємство ВОС, яке виробляє Брайлівські прибори, часто наражалося на критику за незадовільну якість своєї продукції. Певні кроки з цього приводу на підприємстві роблять, зокрема, тепер кожен складальник записує своє прізвище на аркуші, що вкладається в Брайлівську дошку. Тим не менш, якість Брайлівських приборів залишається, на нашу думку, дуже низькою. Руку з грифелем треба нахиляти то в один, то в другий бік, щоб можна було здійснити прокол у певному місті клітинки у різних секторах дошки. Справа звички, але дуже шкода тих малят, що змушені вивчати Брайль із такими дошками.

На превеликий жаль, що в Україні, що в Росії, альтернативи Брайлівським приборам ВОС практично немає.

Увага: HTML не підтримується!


Браіль, дошка, сліпих