Bones Inc.(Швейцарія)

Bones Inc.(Швейцарія)

Bones Inc. - інноваційна швейцарська інжинірингова компанія, яка виробляє сучасні багатофункціональні Дейзі-плеєри.

Місія компанії: поліпшити якість життя людей з порушеннями зору і забезпечити їм легку взаємодію без компромісів.

Bones Inc. зарекомендувала себе на ринку, розробляючи і виробляючи портативні цифрові пристрої для людей з вадами зору, здатні конвертувати текст в мову, читати безліч медиаформатів, відтворювати аудіокниги, записувати голосові повідомлення.

Понад 10 років компанія працює з великими організаціями для сліпих, щоб розвивати ідеальні допоміжні технології для своїх клієнтів.

Асортимент продукції Milestone забезпечує незалежність сліпих людей, які повинні спілкуватися, конкурувати і ефективно брати участь в сьогоднішньому суспільстві.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
DAISY (Дейзі) плеєр Milestone 212
Milestone 212 - це мініатюрний плеєр аудіо книг для сліпих людей, що вміє відтворювати не тільки спеціальні формати аудіо книг для сліпих типу DAISY (Дейзі) і LKF, а й популярні аудіо формати MP3, AAC, WAV, WMA, текстові файли. Для читання текстових файлів використовується російськомовний синтеза..
13 000.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Немає в наявності
DAISY тифлоплеєр Milestone 312
Milestone 312 являє собою нове покоління портативних пристроїв для сліпих і слабозорих людей. Milestone 312 включає в себе функціональні можливості диктофону, музичного плеєра, пристрої читання текстових файлів голосом, Дейзі-Audio Book-плеєра, радіо, годинника, будильника, календаря. Всі ці ..
18 000.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Електронний прилад для маркування "Columbo"
Прилад "Columbo" є портативним електронним приладом для маркування предметів за допомогою спеціальних міток і аудіо записів, прив'язаних до кожної з міток. Достатньо наклеїти на потрібні предмети мітки, записати для кожної з них аудіо коментар і? при доторканні "Колумбо" до маркованого предмета, ..
6 200.00 грн.
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2019