Настільні ігри


Настільні ігри

Настільні ігри з тактильними позначеннями для сліпих і слабозорих людей представлені в цьому розділі Магазину для незрячих.

Суть адаптації настільних ігор для незрячих гравців полягає в тому, щоб на дотик (тактильно) людина змогла розрізнити шахові фігури суперників (чорні і білі), шашки різних кольорів. Для цього кожен колір позначається спеціальними тактильними маркерами - ознаками. Це можуть бути бортики на одному з видів фігур або шашок певного кольору, тактильні точки на вершині фігури або борозенка, вирізана по підставі шашки або шахової фігури певного кольору.

В доміно або гральних кістках, для кращої тактильності точки робляться опуклими, а не у вигляді отворів, як на стандартних кісточках доміно або гральних кубиках.


Порівняння товарів (0)Шашки для сліпих міжнародні

Стокліткові міжнародні шашки для сліпих - це настільна гра з дошкою 10 на 10 клітин, адаптована для гри сліпих і слабозорих гравців. Дані шашки для..

4 000 грн.

Шахи для сліпих дерев'яні

Шахи для сліпих людей відрізняються як шаховими фігурами, що мають тактильні відмінності в залежності від кольору, так і дошкою, темні клітини якої тр..

3 000 грн.

Шашки для сліпих дерев'яні

Шашки для сліпих людей відрізняються як самими шашками, що мають тактильні відмінності в залежності від кольору, так і дошкою, світлі клітини якої біл..

2 750 грн.

Шахи для сліпих

Великі опуклі чорні квадрати дозволяють легко відчути ваш шлях через дошку, а кожна чорна шахова фігура має тактильну мітку у верхній частині. У кожно..

2 500 грн.

Нарди для сліпих

Нарди для сліпих мають поділ полів дошки для гри спеціальними бар'єрами, чорні і білі фішки відрізняються ода від одної наявністю у білих шашок оп..

2 200 грн.

Набір для гри в Бінго

Набір для гри в Бінго для незрячих - спеціально адаптована версія популярної серед американців гри, різновид якої нам відомий під назвою Лото. ..

2 000 грн.

Гра "Закрий коробку"

Мета цієї забавної гри - закрити всі дев'ять чисел, кидаючи кістки. Пронумеровані дощечки позначені шрифтом Брайля, і гра також включає тактильні ..

1 500 грн.

Настільна тактильна гра "Сходи і гірки"

Опис Гра складається з дошки з цільного дерева, що займає площу всього п'ятнадцять дюймів. Гра включає в себе оригінальний дизайн складання, як..

1 250 грн.

Гра "Чотири в ряд"

Гра "Чотири в ряд" або "Connect Four" - це логічна гра для двох гравців. Гравці по черзі опускають різнокольорові кругляшки в верх..

900 грн.

Отелло (Реверсі)

Навіть серед досвідчених гравців Отелло, існують розбіжності щодо тактики і стратегії. І в той час як діти можуть не перейматися тонкощами ідеальної г..

750 грн.

Китайські шашки для сліпих

Тактильні китайські шашки для сліпих з маркуванням фішок і спеціальною дошкою з отворами для фішок. Ідея китайських шашок полягає в тому, щоб перем..

750 грн.

Доміно для сліпих Reizen double six

Доміно для сліпих - це доміно з опуклими крапками, що полегшують незрячій людині їх підрахунок і контроль в процесі гри. Доміно Reizen double six з..

750 грн.

Настільна гра Гонки Корони

Опис Нехай веселощі починаються! Тепер кожен бажаючий може взяти участь в цій божевільній гонці для двох гравців, від стартового отвору до фінішу д..

650 грн.

Форми для номерів Бінго

Форми для номерів Бінго для сліпих мають написи шрифтом Брайля і рельєфним шрифтом, служать для зберігання вже оголошених номерів. Кожне квадратне пог..

600 грн.

Парчесі (parcheesi, Ludo)

Опис настільної гри Парчесі Дана гра, також відома в різних частинах світу, як Людо або Parchisi, parcheesi - це класична гра, яка використовує ігр..

550 грн.

Настільна гра "9 чоловіків" або "Млин"

Опис "Дев'ять чоловіків", також звана "Млин", є однією з найстародавніших ігор в світі. Ваша мета полягає в тому, щоб утвор..

550 грн.

Набір фішок із номерами Бінго

Набір фішок Бінго з рельєфними підписами і шрифтом Брайля для сліпих і слабозорих людей . Фішки виконані з м'якого матеріалу, схожого на пінопласт..

500 грн.

Шашки для сліпих походні

Набір тактильних похідних шашок для сліпих в компактній дерев'яній коробці стане хорошим супутником в поїздці завдяки невеликим розмірам. шашки ро..

450 грн.

Ігрова картка Бінго

Картка Бінго для сліпих має поглиблення на кожному номері і рельєфне написання цифр з брайлівським шрифтом. Картка містить 24 номери, розташованих в 5..

300 грн.

Настільна гра "Монополія"

Настільна гра "Монополія" з брайлівськими позначеннями англійською мовою - цікавий спосіб вдосконалення англійської для сліпих людей. Так..

3 700 грн.

Показано з 1 по 20 із 20 (всього сторінок: 1)