Настільні ігри


Настільні ігри

Настільні ігри з тактильними позначеннями для сліпих і слабозорих людей представлені в цьому розділі Магазину для незрячих.

Суть адаптації настільних ігор для незрячих гравців полягає в тому, щоб на дотик (тактильно) людина змогла розрізнити шахові фігури суперників (чорні і білі), шашки різних кольорів. Для цього кожен колір позначається спеціальними тактильними маркерами - ознаками. Це можуть бути бортики на одному з видів фігур або шашок певного кольору, тактильні точки на вершині фігури або борозенка, вирізана по підставі шашки або шахової фігури певного кольору.

В доміно або гральних кістках, для кращої тактильності точки робляться опуклими, а не у вигляді отворів, як на стандартних кісточках доміно або гральних кубиках.
Настільна гра "Монополія"

Настільна гра "Монополія" з брайлівськими позначеннями англійською мовою - цікавий спосіб вдосконалення англійської для сліпих людей. Так, нема..

3 700 грн.

Шашки для сліпих міжнародні

Стокліткові міжнародні шашки для сліпих - це настільна гра з дошкою 10 на 10 клітин, адаптована для гри сліпих і слабозорих гравців. Дані шашки..

2 600 грн.

Шахи для сліпих дерев'яні

Шахи для сліпих людей відрізняються як шаховими фігурами, що мають тактильні відмінності в залежності від кольору, так і дошкою, темні клітини якої..

2 300 грн.

Шашки для сліпих дерев'яні

Шашки для сліпих людей відрізняються як самими шашками, що мають тактильні відмінності в залежності від кольору, так і дошкою, світлі клітини якої ..

2 000 грн.

Нарди для сліпих

Нарди для сліпих мають поділ полів дошки для гри спеціальними бар'єрами, чорні і білі фішки відрізняються ода від одної наявністю у білих шашок опу..

2 000 грн.

Набір для гри в Бінго

Набір для гри в Бінго для незрячих - спеціально адаптована версія популярної серед американців гри, різновид якої нам відомий під назвою Лото. ..

2 000 грн.

Гра "Закрий коробку"

Мета цієї забавної гри - закрити всі дев'ять чисел, кидаючи кістки. Пронумеровані дощечки позначені шрифтом Брайля, і гра також включає тактильні к..

1 450 грн.

Гра "Чотири в ряд"

Гра "Чотири в ряд" або "Connect Four" - це логічна гра для двох гравців. Гравці по черзі опускають різнокольорові кругляшки в верхні отвори ігрової..

800 грн.

Шашки для сліпих походні

Набір тактильних похідних шашок для сліпих в компактній дерев'яній коробці стане хорошим супутником в поїздці завдяки невеликим розмірам. шашки роз..

600 грн.

Форми для номерів Бінго

Форми для номерів Бінго для сліпих мають написи шрифтом Брайля і рельєфним шрифтом, служать для зберігання вже оголошених номерів. Кожне квадратне пог..

600 грн.

Китайські шашки для сліпих

Тактильні китайські шашки для сліпих з маркуванням фішок і спеціальною дошкою з отворами для фішок. Ідея китайських шашок полягає в тому, щоб п..

550 грн.

Набір фішок із номерами Бінго

Набір фішок Бінго з рельєфними підписами і шрифтом Брайля для сліпих і слабозорих людей . Фішки виконані з м'якого матеріалу, схожого на пінопласт..

500 грн.

Ігрова картка Бінго

Картка Бінго для сліпих має поглиблення на кожному номері і рельєфне написання цифр з брайлівським шрифтом. Картка містить 24 номери, розташованих в 5..

300 грн.

Шашки для сліпих пластикові

Російські шашки для сліпих призначені для гри людей з проблемами зору або повною сліпотою. Пластикова ігрова дошка має поглиблення прямокутної форми н..

1 400 грн.

Доміно для сліпих Reizen double six

Доміно для сліпих - це доміно з опуклими крапками, що полегшують незрячій людині їх підрахунок і контроль в процесі гри. Доміно Reizen double s..

540 грн.

Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)