Ігрова картка Бінго з тактильними написами для сліпих і слабозорих людей

Модель: 1141
Попереднє замовлення

  • ₴300.00 грн.
Картка Бінго для сліпих має поглиблення на кожному номері і рельєфне написання цифр з брайлівським шрифтом. Картка містить 24 номери, розташованих в 5 рядах по 5 цифр з порожньою осередком в центрі. Кожна картка з номерами має поглиблені осередки, щоб незрячий гравець не здвігал мимоволі фішки з уже закритих номерів. Кожне квадратне поглиблення на карті має:

  • контрастний номер нанесений чорною фарбою на білому тлі,
  • той же номер в трохи меншому розмірі, виконаний рельєфно,
  • той же номер, виконаний рельєфно шрифтом Брайля.

Таким чином, дані картки будуть зручні не тільки зрячим і слабозорим учасникам гри Бінго, а й тотально незрячим гравцям, які знають або навіть не знають шрифт Брайля. Дана гра, на нашу думку, не тільки стане веселим способом поспілкуватися в колі родини або друзів, а й попрактикуватися в читанні шрифту Брайля для тих, кому це корисно. Також для незрячих гравців може бути корисно попрактикуватися в читанні не тільки шрифту Брайля, а й звичайних чисел, нанесених рельєфно.

Увага!

Перед кожним числом в ячейках ігрових карт варто англійська літера. У першому ряду - b, потім - i, n, g, o. Таким чином в кожному ряду виходить слово "Бінго" англійськими літерами. Також майте на увазі, що в першому зліва ряду на карті можуть потрапляти номера в діапазоні від 1 до 15, у другому ряду - від 16 до 30 і так далі. Це полегшує завдання контролю номерів для гравців.

Увага: HTML не підтримується!