Набір для гри в Бінго з тактильними позначками для сліпих

Модель: 1144
Попереднє замовлення

 • ₴2 000.00 грн.
Набір для гри в Бінго для незрячих - спеціально адаптована версія популярної серед американців гри, різновид якої нам відомий під назвою Лото.

склад набору

 • 3 пластикових форми для зберігання вже оголошених номерів.
 • 4 пластикових карти з 24 числами, до кожної карті додаються пластикові фішки для закривання номерів що збіглися.. Додаткові карти можна замовити окремо.
 • Набір з 75 фішок з номерами від 1 до 75.

Кожна картка з номерами має поглиблені осередки, щоб незрячий гравець не здвігал мимоволі фішки з уже закритими номерами. Кожне квадратне поглиблення на карті має:

 • контрастний номер що добре читається, нанесений чорною фарбою на білому тлі,
 • той же номер в трохи меншому розмірі, виконаний рельєфно,
 • той же номер, виконаний рельєфно шрифтом Брайля.

Таким чином, дані картки будуть зручні не тільки зрячим і слабозорим учасникам гри Бінго, а й тотально незрячим гравцям, які знають або навіть не знають шрифт Брайля. Фішки, номери на яких оголошуються ведучим, також мають маркування в плоскому і рельєфному форматі і шрифтом Брайля. Це також дозволяє бути ведучим навіть повністю сліпій людині.

Після оголошення ведучим чергового номера фішки, вона не передається гравцеві, у якого виявлений даний номер, а укладається на відповідне місце в спеціальних пластикових формах з номерами, щоб в подальшому без турбот звірити номери що випали з закритими номерами у переможця.

Ячейкі в спеціальних пластикових формах для фішок, також мають потрійне маркування.

Короткі правила гри в Бінго

 1. Гравці розбирають ігрові карти, що мають довільні 24 номери від 1 до 75. Кожна карта має по 5 ячейок зверху вниз і справа наліво, але центральна ячейка картки не має номера, тому їх саме 24, а не 25.
 2. Ведучий оголошує номери фішок, які витягає по одній із закритого мішка або коробки.
 3. Гравці закривають номера на своїх картах, якщо даний номер був названий. Закриваються номера пластиковими круглими фішочками, якими комплектуються всі карти гравців.
 4. Ведучий укладає фішку з уже оголошеним номером в отвір для неї у пластиковій форми та дістає наступну квадратну фішку з номером, щоб оголосити чергове число.
 5. Виграє зазвичай той гравець, який першим закриває всі номери на одній зі своїх карт. Однак за угодою з гравцями правила визнання перемоги можуть змінюватися від однієї гри до іншої, наприклад в першій грі визнається переможцем той, хто закриє верхній ряд, в другій - усі крайні ячейки карти, діагоналі і так далі.

Дана гра, на нашу думку, не тільки стане веселим способом поспілкуватися в колі родини або друзів, а й попрактикуватися в читанні шрифту Брайля для тих, кому це корисно. Також для незрячих гравців може бути корисно попрактикуватися в читанні не тільки шрифту Брайля, а й звичайних чисел, нанесених рельєфно.

Увага!

Перед кожним числом в ячейках ігрових карт написана англійська літера. У першому ряду - b, потім - i, n, g, o. Таким чином в кожному ряду виходить слово "Бінго" англійськими літерами.

Також майте на увазі, що в першому зліва ряду на карті можуть потрапляти номера в діапазоні від 1 до 15, у другому ряду - від 16 до 30 і так далі. Це полегшує завдання контролю номерів для гравців.

Увага: HTML не підтримується!