Маніпулятор BIGtrack 2 для людей з порушенням функцій рухів

Виробник: AbleNet, Inc. (США)
Модель: 12000006
В наявності

  • ₴3 000.00 грн.
Опис

BIGtrack 2 - це USB-миша з великим трекболом 7,62 см. Міцна основа BIGtrack 2 дозволяє користувачеві легко переміщати і позиціонувати курсор миші на екрані комп'ютера, використовуючи рухи пальців, долонь або ступень ніг. Як тільки курсор миші встановлено, можна скористатися двома великими кнопками для лівого і правого кліка.

BIGtrack 2 включає в себе:

  • Великий 3-дюймовий / 7,62 см трекбол
  • оновлений дизайн
  • Два гнізда для підключення перемикачів лівого і правого кліка
  • Кнопки різного кольору для правої і лівої кнопки миші
  • USB-з'єднання (потрібне гніздо USB типу A).

Блокування перетягування (Drag Lock)

Блокування перетягування дозволяє користувачеві переміщати об'єкти на екрані без необхідності тримати кнопку миші. Щоб активувати функцію перетягування, розташуйте курсор миші над елементом, який ви хотіли б перемістити. Як тільки курсор розташований, зробіть двічі правий клік, щоб зафіксувати елемент. Після блокування користувач може переміщати елемент за допомогою трекбола. Як тільки бажане місце розташування буде досягнуто, активуйте або праву, або ліву кнопку один раз, щоб звільнити об'єкт.

Гнізда перемикачів

BIGtrack 2 включає в себе два 3,5-мм гнізда (TS) перемикача. Підключення перемикача на лівій стороні BIGtrack 2 активує клацання лівою кнопкою миші через перемикач. Підключення перемикача на правій стороні BIGtrack 2 дозволить включити клацання правою кнопкою миші за допомогою перемикача. Перемикач не входить в комплект і продається окремо.

Сумісність

BIGtrack 2 сумісний з більшістю ноутбуків, настільних і планшетних комп'ютерів, які можуть використовувати стандартну миша. Потрібно одне гніздо USB типу А.

Увага: HTML не підтримується!