Beurer (Німеччина)

Beurer (Німеччина)

Компанія Beurer - фахівець по здоров'ю і гарному самопочуттю. Чітка спрямованість на власні дослідження та розробки в поєднанні з цілеспрямованим аналізом майбутніх ринків роблять компанію Beurer єдиним комплексним постачальником повного асортименту товарів в галузі здоров'я і гарного самопочуття.

На сьогоднішній день в асортимент входить велика кількість виробів, серед них - прилади для вимірювання вмісту цукру в крові та артеріального тиску, медичні термометри, електроковдри, медичні та кухонні ваги, гідромасажні ванни для ніг, зволожувачі повітря, а також пульсотахографи.

Походження, штаб-квартира і мозковий центр компанії Beurer - все це пов'язано з містом Ульм. Тут розташовані адміністрація, відділи НДДКР, маркетингу, збуту, закупівель і частина виробництва.

З 1992 р. компанія Beurer виробляє також продукцію і в Угорщині: на дочірньому підприємстві Beurer Hungaria. З 2004 р. завод працює як повністю незалежне, сучасне підприємство. Завдяки незмінно високим інвестиціям, компанія Beurer володіє найсучаснішим виробничим устаткуванням, що забезпечує найкоротші терміни від розробки до виходу продукції на ринок. Фірма ніколи не забуває про найвищі стандарти якості.

Починаючи з 2006 р., компанія Beurer поступово освоює східний регіон, заснувавши далекосхідну філію Far East Ltd. з місцезнаходженням в Гонконзі. З тих пір Beurer безперервно розширює свою присутність у світі, а постійні інвестиції гарантують використання найсучасніших виробничих технологій з високими темпами обробки продукції. Щоб підтримувати ці стандарти якості і в майбутньому, в 2008 р. компанія відкрила філію в Італії Beurer Italia SRL. У 2010 р. було засновано представництво Beurer North America LP в США, в 2011 р. - Beurer UK Manchester у Великобританії і філія у Франції Beurer France SAS. З початку 2012 р. Beurer розширює свою глобальну мережу дистриб'юторів, в яку тепер входять нові представництва в Італії та Франції. У цьому ж році було створено дочірнє підприємство Beurer Medical Italia SRL. Одночасно з цим була заснована компанія Beurer Latin America, Lp у Флориді.

Якість - переконливий аргумент

З 2012 р. Beurer входить до групи лідерів на німецькому ринку високоякісних товарів і послуг. Експерти, які представляють ЗМІ та економічний сектор, присудили підприємству, котре володіє багатими традиціями, премію «Бренд століть» за електрогрілки Beurer. Компанія Beurer вміє переконувати як експертів, так і покупців і в інших сегментах ринку. Так, в 2011 і 2012 рр.. жюрі конкурсу Plus X Awards присвоїло компанії титул «Найбільш інноваційний бренд на ринку товарів у сфері здоров'я». Крім того, вироби Beurer регулярно отримують нагороди фонду Warentest, Öko-Test, Plus X Award, а також премію за досягнення в галузі дизайну red dot design award.

Серед продукції компанії є пристрої з мовним інтерфейсом, який дозволяє використовувати прилади людям з вадами зору: сліпим та слабозорим.
Ваги "Beurer" із мовним інтерфейсом

Підлогові ваги "Beurer" із мовним інтерфейсом вимірюють вагу до 150 кг з точністю 100 грам. Результати вимірювань відображаються на табло і,..

1 950 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)