Bristol Braille Technology - Велика Британія

Bristol Braille Technology - Велика Британія

Bristol Braille Technology - це соціальне підприємство, засноване в Bedminster, Bristol, розробник Canute 360, першого багаторядкового читача шрифту Брайля.

Друк шрифту Брайля в десять разів перевищує вартість друку звичайних книг навіть за подібних накладів. Доступність Брайля має важливе значення для грамотності, освіти та зайнятості сліпих людей, але використання Брайля зменшується через застій технології.

Отже, як команда, ми присвятили останні дванадцять років створенню кращої технології Брайля і розбити бар'єри сліпих людей. Bristol Braille Technology CIC є некомерційною організацією, присвяченою обслуговувати сліпих людей у громаді, через розробку та надання брайлівських пристроїв. Деякі з нас є інженерами, інші спеціалізуються на підтримці доступних продуктів.

Після випробування різних однорядкових прототипів ми вирішили, у 2012 році, щоб зосередити всі наші зусилля на багаторядковому дисплеї Брайля, зробити Брайль більш доступним. Читання Брайля на 20 або 40 клітин одночасно не краще, ніж читання друку з стрічки або екрану калькулятора. Ми почали працювати над Canute.

Нарешті, у 2020 році, після чотирнадцяти прототипів і років любові роботи з дизайном, як нашої команди, так і нашої громади в брайлістів, запущена Canute 360.


Порівняння товарів (0)Електронна книга Брайля Canute 360

Вся справа в дев'яти рядках - 360-клітинна революція Canute Перший та єдиний у світі доступний, багаторядковий електронний дисплей Брайля Canut..

₴95 000.00 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)