Елементи живлення (батарейки)


Елементи живлення (батарейки)

В цьому розділі Магазину для незрячих представлені елементи живлення для різних приладів типу настільних годинників, пультів дистанційного управління, радіоприймачів і плеєрів, ліхтариків.
Адаптер USB

Адаптер USB необхідний для зарядки різних пристроїв, таких як телефони, радіоприймачі, ліхтарики та інше від мережі 220 Вольт. Також можлива постій..

40 грн.

Батарейки лужні Наша сила AAA х10

Батарейки Наша сила AAA х10 Extra Alkaline з підвищеним терміном служби і електроємністю для середнього і високого навантаження. Такі батарейки осо..

8 грн.

Батарейка типу AG10 (LR1130) 1.5v

Мініатюрна батарейка типу AG10 (LR1130) 1.5v для застосування в приладах таких як наручний годинник, калькулятор, електронний термометр та інше. ..

4 грн.

Батарейка "Наша сила" пальчикова R6 (АА)

Пальчикова батарейка "Наша сила" типу R6 або АА виконана з використанням хлориду цинку і кальцію, графіту, сажі. За своїми характеристиками дана ба..

3 грн.

Батарейка "Наша сила" мікропальчикова R03 (ААА)

Мікропальчикова батарейка "Наша сила" типу R03 або ААА переважає за своїми параметрами не тільки конкурентів інших виробників, але й власну поперед..

3 грн.

Батарейки Varta longlife alkaline AA

Пальчикові лужні батарейки Varta Longlife alkaline типу AA в кілька разів перевершують за параметрами сольові батарейки, витримують більше навантаж..

30 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)