Елементи живлення (батарейки)

Елементи живлення (батарейки)

В цьому розділі Магазину для незрячих представлені елементи живлення для різних приладів типу настільних годинників, пультів дистанційного управління, радіоприймачів і плеєрів, ліхтариків.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Адаптер USB
Адаптер USB необхідний для зарядки різних пристроїв, таких як телефони, радіоприймачі, ліхтарики та інше від мережі 220 Вольт. Також можлива постійна робота даних пристроїв від мережі з використанням даного адаптера. Технічні характеристики адаптера USB Вхідна напруга мережі: 110В - 2..
40.00 грн.
Батарейки Varta longlife alkaline AA
Пальчикові лужні батарейки Varta Longlife alkaline типу AA в кілька разів перевершують за параметрами сольові батарейки, витримують більше навантаження, не потечуть при високій температурі або навантаженні , що робить їх застосування більш прийнятним для дорогої техніки, такий як фотокамери і апа..
30.00 грн.
Батарейки лужні Наша сила AAA х10
Батарейки Наша сила AAA х10 Extra Alkaline з підвищеним терміном служби і електроємністю для середнього і високого навантаження. Такі батарейки особливо ефективні для автоматичних тонометрів, фото і відео камер, ліхтарів. У пристроях з підвищеним енергоспоживанням дані батарейки працюють до 10 ра..
7.50 грн.
Батарейка типу AG10 (LR1130) 1.5v
Мініатюрна батарейка типу AG10 (LR1130) 1.5v для застосування в приладах таких як наручний годинник, калькулятор, електронний термометр та інше. ..
4.00 грн.
Батарейка "Наша сила" пальчикова R6 (АА)
Пальчикова батарейка "Наша сила" типу R6 або АА виконана з використанням хлориду цинку і кальцію, графіту, сажі. За своїми характеристиками дана батарейка випереджає переважну більшість своїх конкурентів серед сольових батарейок, а по співвідношенню ціна-якість просто не має собі рівних на даний ..
3.00 грн.
Батарейка "Наша сила" мікропальчикова R03 (ААА)
Мікропальчикова батарейка "Наша сила" типу R03 або ААА переважає за своїми параметрами не тільки конкурентів інших виробників, але й власну попередницю, яка була високо оцінена споживачами всього світу. Результати незалежної експертизи підтвердили лідерські показники батарейки серед інших сол..
3.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019