М'ячі для сліпих


М'ячі для сліпихНабір гремлячих яєць

Гремлячі яйця можуть застосовуватись для гри з слабозорими та незрячими дітьми або для гри з немовлятами. У наборі 3 різнокольорових яйця. Яйця ста..

250 грн.

Ручний насос з насадками

Невеликий ручний насос з насадками для накачування м'ячів та інших надувних виробів. Кілька натискань на поршень -  і ваш м'яч чи надувний кру..

120 грн.

Пов'язка очна, тканинна

Тканинна чорна або червона пов'язка на очі із застібками на липучках може використовуватися як для вправ з орієнтування в просторі, так і в різних..

90 грн.

Волейбольний м'яч для сліпих "Super soft"

Це високоякісний волейбольний м'яч для професійних змагань незрячих спортсменів, а також тих, хто любить купувати відразу найкраще. Супер-м'яке пок..

890 грн.

Міні-м'яч для голбола дзвінкий

Міні-м'яч для гри в голбол має дзвіночки для звукового сповіщення сліпих гравців про переміщення м'яча по майданчику. Технічні характеристи..

680 грн.

Волейбольний м'яч для сліпих

М'яч волейбольний для сліпих людей, який дзвенить при ударах і русі. М'яч забарвлений в яскраві кольори, м'який і пружний, підходить як дл..

680 грн.

Гремлячий пластиковийм'яч

Особливості продукту Ідеальний варіант для штовхання і катання по підлозі. Відмінний чутний гримучий м'яч; легко знайти, коли в русі. Сліпим ді..

170 грн.

Показано з 25 по 31 із 31 (всього 2 сторінок)