М'ячі для сліпих


М'ячі для сліпихМ'яч для гри в шоудаун

М'яч для гри в шоудаун (Showdown) для сліпих гравців виготовлений з пластику з вмонтованими кульками, які видають шум при русі м'яча по ігрово..

350 грн.

Набір гремлячих яєць

Гремлячі яйця можуть застосовуватись для гри з слабозорими та незрячими дітьми або для гри з немовлятами. У наборі 3 різнокольорових яйця. Яйця..

220 грн.

Ручний насос з насадками

Невеликий ручний насос з насадками для накачування м'ячів та інших надувних виробів. Кілька натискань на поршень -  і ваш м'яч чи надувний кру..

120 грн.

Пов'язка очна, тканинна

Тканинна чорна або червона пов'язка на очі із застібками на липучках може використовуватися як для вправ з орієнтування в просторі, так і в різних..

85 грн.

Волейбольний м'яч для сліпих "Super soft"

Це високоякісний волейбольний м'яч для професійних змагань незрячих спортсменів, а також тих, хто любить купувати відразу найкраще. Супер-м'яке пок..

890 грн.

Міні-м'яч для голбола дзвінкий

Міні-м'яч для гри в голбол має дзвіночки для звукового сповіщення сліпих гравців про переміщення м'яча по майданчику. Технічні характеристики м..

640 грн.

Набір гремлячих м'ячиків для хокея

Трохи м'які на дотик кульки, що видають шум при русі, служать для гри незрячих людей в різні ігри. У наборі 3 однакових яскраво жовтих м'яч..

330 грн.

Гремлячий гумовий м'яч для дітей

Дитячий гумовий м'яч для сліпих людей, що містить усередині камінчик, який видає шум при коченні м'яча. М'яч надувається за допомогою насо..

230 грн.

Гремлячий пластиковийм'яч

Особливості продукту Ідеальний варіант для штовхання і катання по підлозі. Відмінний чутний гримучий м'яч; легко знайти, коли в русі. Сліпим ді..

170 грн.

Показано з 25 по 33 із 33 (всього 2 сторінок)