Бабушкофони - телефони для слабозорих і людей похилого віку

Бабушкофони - телефони для слабозорих і людей похилого віку

Ви вирішили купити Бабушкофон? Дізнатися, чим звичайний телефон відрізняється від Бабушкофона? Вирішити, підійде Бабушкофон дідусеві?

Зараз розберемося!

Щоб відповісти на питання яким повинен бути ідеальний телефон для літньої людини, потрібно оцінити потреби цієї людини, її можливі проблеми.

  1. Нерідко похилий вік стає причиною погіршення зору, зниження слуху. Що потрібно людям з поганим зором? Великі добре помітні кнопки, великі і добре помітні символи на екрані телефону. Людям з погіршеним слухом потрібен гучний дзвінок телефону та динамік.
  2. Люди старшого віку не так легко освоюють сучасну техніку, як це роблять діти і молодь. Вони бояться щось зробити не так, їх лякає велика кількість кнопок і складна структура меню, багаторівневі налаштування. Це означає, що таким людям потрібен простий і зрозумілий інтерфейс з мінімумом налаштувань.
  3. Не секрет, що чатитись з однолітками і лайкать всіх підряд - улюблене заняття більшості бабусь. Роблять це вони, що парадоксально, без будь-якого застосування телекомунікаційної техніки. Значить геть з телефонів для бабусь браузери Інтернет, соціальні мережі та інші віджети.
  4. Ну і останнє, найсумніше. Іноді бабусям буває погано. Ні, не просто сумно через те, що до них давно не заїжджали діти і забули онуки. Їм буває конкретно погано, коли дихати нічим, серце коле в'язальною спицею або розколюється голова, телефон випадає з рук і ніяк не виходить додзвонитися рідним або викликати швидку. Ось на цей випадок телефон для літніх людей повинен мати добре помітну кнопку, при натисканні якої родичі обов'язково дізнаються про проблему і прийдуть на допомогу, самі викличуть швидку, приїдуть або подзвонять сусідам.

Представлені в цьому розділі нашого магазину телефони відповідають перерахованим критеріям, мають якісну збірку, надійну конструкцію і ретельно нами відібрані серед багатьох і багатьох телефонів.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Телефон Comfort 50 Light Dual SIM
Бабушкофон Comfort 50 Light Dual SIM є оновленою і вдосконаленою моделлю мобільного телефону Comfort 50 Light. Відмінною особливістю даного бабушкофону є яскравий світлодіодний ліхтарик і наявність кредла в комплекті. Кредл - це спеціальний "стаканчик" для зарядки телефону. Літнім людям прост..
870.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Знято з виробництва
Sigma mobile Comfort 50 Elegance
Sigma mobile Comfort 50 Elegance - це елегантний телефон для літніх і слабозорих людей, що має великий екран і окремі кнопки виклику для двох сім-карт. Як і інші телефони цієї серії, він має кнопку виклику допомоги, яка програмується на автоматичні дзвінки по п'яти заданим номерам в разі екстрено..
850.00 грн.
Телефон Comfort 50 Slim
Телефон Comfort 50 Slim позиціонується як бабушкофон або телефон для літніх і слабозорих людей. Спеціально для цієї групи користувачів кнопки зроблені збільшеного розміру і з великим чітким написанням цифр і букв. Екран телефону досить яскравий і контрастний, щоб навіть з ослабленим зором прочита..
810.00 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Телефон Comfort 50 Retro
Comfort 50 Retro - простий і зручний телефон, в якому передбачено все необхідне для літньої людини. Великі клавіші з великим контрастним шрифтом і м'яким ходом натискання; Великий кольоровий екран діагоналлю 2,4 дюйма; Голосова озвучка цифр при натисканні клавіш; Гучний розмовний динамік; Кнопка ..
770.00 грн.
Знято з виробництва
Телефон Comfort 50 Mini4
Спеціальний телефон-бабушкофон Comfort 50 Mini4 призначений для людей з вадами зору людей літнього віку з проблемами зору. FM радіо, функція SOS, 2 SIM, Компактний розмір, Акумулятор 1000 мАг.. Опис Comfort 50 Mini4 Телефон має весь необхідний функціонал для спілкування. Підтримка дво..
555.00 грн.
Comfort 50 Senior
Comfort 50 Senior - це телефон для людей зі слабким зором, має великий шрифт, гучний динамік, стаканчик для зарядки. Простий і зручний, функціональний і доступний. Ідеальне рішення не тільки для людей старшого покоління і людей з ослабленим слухом і зором, але і для тих, хто не вимагає від св..
555.00 грн.
Знято з виробництва
Магазин для незрячих © 2014-2019