Бабушкофони - телефони для слабозорих і людей похилого віку


Бабушкофони - телефони для слабозорих і людей похилого віку

Ви вирішили купити Бабушкофон? Дізнатися, чим звичайний телефон відрізняється від Бабушкофона? Вирішити, підійде Бабушкофон дідусеві?

Зараз розберемося!

Щоб відповісти на питання яким повинен бути ідеальний телефон для літньої людини, потрібно оцінити потреби цієї людини, її можливі проблеми.

  1. Нерідко похилий вік стає причиною погіршення зору, зниження слуху. Що потрібно людям з поганим зором? Великі добре помітні кнопки, великі і добре помітні символи на екрані телефону. Людям з погіршеним слухом потрібен гучний дзвінок телефону та динамік.
  2. Люди старшого віку не так легко освоюють сучасну техніку, як це роблять діти і молодь. Вони бояться щось зробити не так, їх лякає велика кількість кнопок і складна структура меню, багаторівневі налаштування. Це означає, що таким людям потрібен простий і зрозумілий інтерфейс з мінімумом налаштувань.
  3. Не секрет, що чатитись з однолітками і лайкать всіх підряд - улюблене заняття більшості бабусь. Роблять це вони, що парадоксально, без будь-якого застосування телекомунікаційної техніки. Значить геть з телефонів для бабусь браузери Інтернет, соціальні мережі та інші віджети.
  4. Ну і останнє, найсумніше. Іноді бабусям буває погано. Ні, не просто сумно через те, що до них давно не заїжджали діти і забули онуки. Їм буває конкретно погано, коли дихати нічим, серце коле в'язальною спицею або розколюється голова, телефон випадає з рук і ніяк не виходить додзвонитися рідним або викликати швидку. Ось на цей випадок телефон для літніх людей повинен мати добре помітну кнопку, при натисканні якої родичі обов'язково дізнаються про проблему і прийдуть на допомогу, самі викличуть швидку, приїдуть або подзвонять сусідам.

Зараз в цьому розділі немає товарів. Рекомендуємо підібрати собі щось в роздрібних магазинах, де можна потримати телефон в руках, включити, спробувати його в роботі. Не варто купувати щось явно дешеве китайського виробництва. Не дуже добре, якщо літня або слабозора людина через ненадійність апарату опиниться без зв'язку з рідними і знайомими в екстремальній ситуації.


У цій категорії немає товарів