Аудіо, MP3 програвачі


Аудіо, MP3 програвачі

Справжньою революцією в сфері прослуховування аудіо книг став MP3 формат і поява у продажу доступних за ціною портативних і стаціонарних пристроїв для їх прослуховування. MP3 книги стали настільки популярні, що на них "підсіли" мільйони цілком зрячих людей, а начитувати книги почали різні творчі колективи та одинаки-аматори.

З появою даного формату і популяризацією аудіокниг, фактично відпала потреба в бібліотеках, адже навіть портативні флешки або жорсткі диски здатні вмістити багато томів начитаних книг. Ресурси аудіо книг в Інтернет практично безмежні. Для російсько та україномовних читачів ми можемо порекомендувати такі ресурси: Клуб любителей аудио книг, BitTorrent трекер RuTracker.

Потрібно мати на увазі, що для прослуховування придатні не тільки MP3 файли, але і альтернативні формати запису, такі як DAISY, ogg, ape, wav, wma та інші. Однак не будь-які пристрої для програвання підтримують всі зазначені формати. Якість запису більше залежить від параметрів дискретизації та інших, а не від формату файла. Останнім часом стали популярні формати аудіокниг, що дозволяють записати всю книгу в один файл без дроблення на частини і глави. Такий спосіб має свої переваги, але, безперечно, і недоліки. Якщо ви звикли слухати аудіокнигу перед сном, то краще буде вибрати традиційну форму запису книги на багато файлів. Тоді ваш програвач або плеєр не читатиме до ранку після того, як ви заснули, а вам не потрібно буде витрачати багато часу на пошуки того місця в аудіокнизі, яке ви ще встигли прослухати до того, як заснули. Втім, багато книг мають альтернативні начитки і формати запису. Також є різні програми для ПК: декодери і редактори, які дозволяють склеювати або розрізати звукові файли. Про сучасний формат електронних книг читайте у статті "Формат DAISY для електронних книг і чим його їдять?".

В даному розділі Магазину для незрячих представлені різні пристрої для програвання аудіо файлів - книг і музики. Ми намагаємося підбирати ті програвачі, які мають озвучене меню або без нього придатні для використання наосліп.

Рекомендуємо тематичні статті:
Цифровий диктофон OLYMPUS DM-770 (8GB)

Цифровий диктофон OLYMPUS DM-770 створений з урахуванням особливостей використання людьми з проблемами зору. Голосовий гід по меню в поєднанні з такти..

6 999 грн.

Міні-флеш- диктофон 8 гб

Це на вигляд звичайна флешка USB, але вона не тільки так виглядає, але і реально має обєм 8 гб і можливість запису аудіо файлів, завдяки вбудованому а..

400 грн.

Радиоприймач-плеєр H110

Радіоприймач-плеєр H110 - це зручний для використання незрячими людьми радіоприймач з плеєром. Непоганий прийом станцій в FM діапазоні, підтримка чита..

300 грн.

Тифлоприймач MJBOX-101S

Опис MJBOX 101S тифло Інтернет-радіоприймач MJBox Music Joy Box або MJBox - це унікальний тіфлофлешплеер (або тіфлоплеер), розроблений в співпраці ..

1 999 грн.

Портативний радіоприймач-плеєр NEEKA NK-928UA

Портативний радіоприймач-плеєр NEEKA NK-928UA - це дуже вдалий плеєр для програвання музики і аудіокниг для незрячих з можливістю переходу по папках. ..

850 грн.

Магніт із записом голосових повідомлень

Ви можете записати голосове повідомлення на цей пристрій і приліпити його до холодильника або іншої металевої поверхні. Пристрій записує до 10 секунд ..

275 грн.

Цифровий звукозаписуючий брелок "Капля"

Цей стильний цифровий звукозаписуючий брелок стане в нагоді, щоб швидко записати необхідну інформацію : чийсь номер телефону, назву ліків для аптеки, ..

250 грн.

Накопичувач Kingston 32GB USB 3.1 DT50

DataTraveler 50 від Kingston об'ємом 32 ГБ - це легкий і компактний USB-накопичувач без ковпачка, виконаний в стильному, металевому корпусі. Висо..

160 грн.

Накопичувач Kingston 16GB USB 3.1 DT50

Що хочуть користувачі від флешки?      Висока ємність,      Висока швидкість,    &nbs..

130 грн.

Кабель USB 2.0 1.5 m

Кабель USB 2.0 1.5 метра служить для підключення портативних пристроїв до комп'ютера, розгалуджувачів, зарядних пристроїв та інше. Технічні пар..

50 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)