Attainment Company, Inc. (США)

Attainment Company, Inc. (США)

Заснована в 1979 році, компанія Attainment є незалежним, сімейним бізнесом, заснованим у Вероні, штат Вісконсін. Компанія прагне допомогти людям з інвалідністю досягти успіху в школі, на роботі та в житті. Дон Бастіан, засновник і генеральний директор, створив перший продукт компанії Attainment, коли він був координатором програми в службах реабілітації округу Рок (зараз Kandu Industries) в Белуа, штат Вісконсін. Програма розвитку навичок роботи, яка використовувала підхід аналізу завдань для навчання навичок роботи та поведінки молодим людям з обмеженими можливостями, є основою для нинішніх завдань перед початком виборчого процесу.

Історія досягнення

Незабаром після заснування Attainment компания почала публікувати навчальні програми з функціональних життєвих навичок. Програму приготування на основі малюнка під назвою Look 'n Cook невдовзі слідують ілюстровані торгові картки, які виглядають добре, зберігають будинок, виходять, і планують ваш день. Ці унікальні програми були першими, які поєднували картинний показ, історичне навчальне відео та структуровані плани уроків. Все оновлено, вони все ще популярні сьогодні.

Часи змінюються, так само як і Attainment. У 1993 році компанія створила наш перший допоміжний пристрій та програмне забезпечення для навчання. Pocket Talker був відомий своєю простотою використання, довговічністю та цінністю. Ці якості все ще притаманні сучасній лінії GoTalk. Найновіша версія першої програми, Долари і центри, закріплює Attainment WorkStation, комп'ютером з сенсорним екраном, що має встановлене програмне забезпечення Attainment для навчання математиці, грамотності та навичкам життя / роботи.

У 2001 році компанія Attainment запустила бренд видавництва IEP Resources. Її прем'єрна публікація «Написання мірних цілей і цілей IEP» Барбари Бейтман продала понад 60 тис. Примірників. IEP Resources зараз є провідним видавцем, зосереджуючись на критичних питаннях спеціальної освіти. Зростаючі старіння ресурсів Attainment мають такі продукти, як особистісно орієнтований догляд на практиці, рішення для мозкового штурму для догляду за деменцією та розум. Також популярними є психічні карти фітнесу, карти для мислення та розширення наборів карт пам'яті.
Attainment Talker 24+

Простий комунікатор з можливістю запису 24 повідомлень загальною довжиною 240 секунд. Можна тримати комунікатор обома руками і активувати повідомле..

3 000 грн.

Attainment Talker 24+

GoTalk 9+ - це легкий, портативний комунікатор, який дозволяє записувати і відтворювати до 45 повідомлень плюс 3 додаткові повідомлення - фіксовані..

7 000 грн.

GoTalk9+ Lite

GoTalk 9+ Lite являє собою легкий, портативний комунікатор, який дозволяє записувати і відтворювати до 45 повідомлень, плюс 3 додаткові повідомленн..

12 000 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)