Attainment Company, Inc. (США)

Attainment Company, Inc. (США)

Заснована в 1979 році, компанія Attainment є незалежним, сімейним бізнесом, заснованим у Вероні, штат Вісконсін. Компанія прагне допомогти людям з інвалідністю досягти успіху в школі, на роботі та в житті. Дон Бастіан, засновник і генеральний директор, створив перший продукт компанії Attainment, коли він був координатором програми в службах реабілітації округу Рок (зараз Kandu Industries) в Белуа, штат Вісконсін. Програма розвитку навичок роботи, яка використовувала підхід аналізу завдань для навчання навичок роботи та поведінки молодим людям з обмеженими можливостями, є основою для нинішніх завдань перед початком виборчого процесу.

Історія досягнення

Незабаром після заснування Attainment компания почала публікувати навчальні програми з функціональних життєвих навичок. Програму приготування на основі малюнка під назвою Look 'n Cook невдовзі слідують ілюстровані торгові картки, які виглядають добре, зберігають будинок, виходять, і планують ваш день. Ці унікальні програми були першими, які поєднували картинний показ, історичне навчальне відео та структуровані плани уроків. Все оновлено, вони все ще популярні сьогодні.

Часи змінюються, так само як і Attainment. У 1993 році компанія створила наш перший допоміжний пристрій та програмне забезпечення для навчання. Pocket Talker був відомий своєю простотою використання, довговічністю та цінністю. Ці якості все ще притаманні сучасній лінії GoTalk. Найновіша версія першої програми, Долари і центри, закріплює Attainment WorkStation, комп'ютером з сенсорним екраном, що має встановлене програмне забезпечення Attainment для навчання математиці, грамотності та навичкам життя / роботи.

У 2001 році компанія Attainment запустила бренд видавництва IEP Resources. Її прем'єрна публікація «Написання мірних цілей і цілей IEP» Барбари Бейтман продала понад 60 тис. Примірників. IEP Resources зараз є провідним видавцем, зосереджуючись на критичних питаннях спеціальної освіти. Зростаючі старіння ресурсів Attainment мають такі продукти, як особистісно орієнтований догляд на практиці, рішення для мозкового штурму для догляду за деменцією та розум. Також популярними є психічні карти фітнесу, карти для мислення та розширення наборів карт пам'яті.
GoTalk 20+

GoTalk 20+ це простий у використанні пристрій альтернативної комунікації, що підтримує до 100 аудіо повідомлень для людей обмежених в здатності говори..

7 000 грн.

GoTalk 32+

GoTalk 32+ є одним з найбільш функціональних комунікаторів для людей з обмеженнями мови і підтримує запис і відтворення до 160 мовних повідомлень. ..

7 900 грн.

GoTalk 4+

Комунікатор GoTalk 4+ це простий у використанні пристрій AAC, що підтримує до 20 повідомлень для людей з обмеженням функції мовлення. Особливості G..

5 600 грн.

GoTalk 9+

GoTalk 9+ - це легкий, портативний комунікатор для людей з обмеженням мовлення, який дозволяє записувати і відтворювати до 45 повідомлень плюс 3 додат..

6 200 грн.

GoTalk 9+ Lite Touch

GoTalk 9+ Lite Touch являє собою легкий, портативний комунікатор, який дозволяє записувати і відтворювати до 45 повідомлень, плюс 3 додаткові повідомл..

9 000 грн.

GoTalk Button

GoTalk Button - це магнітний пристрій AAC з одним повідомленням для запису до 10 секунд. Особливості GoTalk Button Кілька кнопок GoTalk можна..

450 грн.

GoTalk Express 32

GoTalk Express 32 - це простий у використанні портативний переносний месенджер з чудовою якістю звуку, що дозволяє записувати до 160 повідомлень. Кому..

20 000 грн.

GoTalk Go

Пристрій GoTalk Go альтернативної комунікації (AAC) для вашого зап'ястя розміром як годинник на дев'ять повідомлень. Особливості GoTalk Go ..

5 600 грн.

GoTalk One

GoTalk One - це AAC пристрій з єдиним повідомленням, який підтримує тих, хто обмежується без мови протягом усієї своєї повсякденної діяльності. Осо..

350 грн.

GoTalk Select

GoTalk Select - невеликий пристрій з підзарядкою на 12 повідомлень для зручної підтримки протягом дня людей з втратою функції мови. Особливості GoT..

5 600 грн.

Attainment Talker 24+

Простий комунікатор з можливістю запису 24 повідомлень загальною довжиною 240 секунд. Можна тримати комунікатор обома руками і активувати повідомле..

3 000 грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (всього сторінок: 1)