American Thermoform (ATC) США

American Thermoform (ATC) США

Американська компанія Thermoform (ATC) була заснована в 1962 році, представивши революційний продукт - Thermoform 55 Brailon Duplicator. Дубликатор Brailon і його спеціально розроблений пластікоподібний листовий матеріал (Brailon) дозволили користувачам дивно швидко отримувати кілька копій шрифту Брайля. До появи цього продукту документи Брайля складалися по одному листу за раз з використанням Perkins Brailler або брайлівського приладу з грифелем.

Дубликатор Brailon був поширений по всьому світу. Клієнти зрозуміли, що його можна використовувати не тільки для відтворення  Брайля, але і для створення міцної тактильної графіки. Підручники і матеріали для читання Брайля стали доступні для сліпих і слабозорих людей по всьому світу за низькими цінами.

З роками Brailon Duplicator залишається актуальним способом виробництва як копій, так і оригіналів шрифту Брайля і тактильної графіки.

З появою високотехнологічних комп'ютерних брайлівських принтерів, ATC не відставала від цих змін і розробили спеціалізовані паперові та пластикові маркувальні матеріали, які могли б поліпшити цю нову технологію.

American Thermoform продовжує пропонувати високоякісний і доступний за ціною папір Брайля та етикетки Брайля, будучи найбільшим виробником цих продуктів.

На додаток до витратних матеріалів бізнесу Брайля ATC придбала компанію Braillo Norway в 2016 році. Braillo є виробником найкращих в галузі серійних / комерційних принтерів Брайля.

ATC також тісно співпрацює зі школою Perkins, Національною пресою Брайля, Американської друкарнею для сліпих, Національною федерацією сліпих і безліччю інших організацій сліпих по всьому світу. З 1962 року ATC переслідує одну основну мету: розробляти і пропонувати якісні, доступні за ціною продукти для збагачення життя сліпих і слабозорих людей. Це залишається метою ATC сьогодні і на майбутнє.
Тракторний фальцований Брайлівський папір

Тракторний фальцованний брайлівський папір в картонному коробку. Папір має перфорацію по краях, складений Z-подібно і по ходу друку папір подається пр..

560 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)