Американська типографія для сліпих - США

Американська типографія для сліпих - США

Американська друкарня для сліпих сприяє незалежності людей, сліпих і слабозорих, надаючи спеціалізовані матеріали, продукти та послуги, необхідні для освіти і життя.

Американська друкарня для сліпих (APH) - найбільша в світі некомерційна організація, що створює освітні, робочі місця і незалежні продукти і послуги для людей з проблемами зору. Заснована в 1858 році в Луїсвіллі, штат Кентуккі, APH є найстарішою організацією такого роду в Сполучених Штатах. З 1858 року до початку громадянської війни APH організував свою діяльність і залучив кошти для створення рельєфних книг. Після війни APH відновив операції і випустив свої перші тактильні книги. До початку 1870-х років APH діяв в національному масштабі.

Американська друкарня для сліпих випускає підручники та інші освітні публікації для студентів з порушеннями зору. APH також надає публікації, корисні для дорослих, такі як кулінарні книги і словники. Крім того, APH створює записані книги на контрактній основі.

APH розробляє і виробляє сотні продуктів, інструментів і витратних матеріалів, які підтримують учнів і дорослих, які страждають слабкозорістю, допомагаючи їм збільшити свою незалежність.


Порівняння товарів (0)Тактильний глобус

Тактильний глобус має рельєфне зображення материків, островів, меридіанів і паралелей, низин і височин. Тактильний глобус є посібником для сліпих люде..

₴8 000.00 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)