Синтезатор українського мовлення Анатоль

Синтезатор українського мовлення Анатоль

Модель:
Наявність: На складі
Ціна 0.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти
13 відгуків   Рейтинг: 4/5.
Основано на 13 отзывах   |  Написати відгук

Синтезатор українського мовлення RHVoice Анатоль розроблений для середовища Windows і Android. Він дозволяє незрячим користувачам ПК і смартфонів працювати з україномовними інтерфейсами і текстом. Синтезатор поширюється безкоштовно і може використовуватися як на комп'ютерній техніці, так і на смартфонах і планшетах, в побутових пристроях з мовним інтерфейсом. Данна версія є тестовою.

Доступні для скачування три варіанти:

Історія створення

Не зважаючи на активний розвиток комп'ютерної техніки і мовних технологій, в в тому числі для використання незрячими людьми, до сих пір гіганти індустрії, такі як Microsoft, Google і компанії, що спеціалізуються на випуску комерційних синтезаторів мовлення геть ігнорували україномовну частину людства, змушуючи використовувати для читання україномовних текстів чи роботи з україномовними інтерфейсами адаптовані версії російськомовних синтезаторів мовлення, побудованих на основі російських фонем.

Така ситуація не могла влаштувати мільйони україномовних людей, а особливо - їх слабозорих і незрячих представників. Були як індивідуальні, так і колективні звернення в різні інститути влади України та міжнародні компанії, що займаються розробкою програм синтезу мови.

Зважаючи на відсутність виразної реакції протягом багатьох років, ініціативна група харків'ян - членів громадської організації інвалідів "Соціально-реабілітаційний центр незрячих", провели переговори з досить відомою в галузі розробки синтезу мовлення програмісткою Ольгою Яковлевою і, отримавши її обіцянку участі в проекті, приступили до об'єднання однодумців для реалізації проекту. Зокрема, була створена публічна група в соціальній мережі Facebook, здійснений збір коштів для оплати роботи професійного диктора і звукорежисера для запису аудіо матеріалів за наданими програмістом текстами, перевірка і корекція результатів начитки та виправлення, безліч іншої рутинної технічної роботи з текстовими масивами і аудіо матеріалами.

Координацією проекту займалися Євген Міцук, який відповідав за технічну сторону проекту, а також Сергій Москалець, який відповідав за фінансові та організаційні питання. Проект підтриманий багатьма громадськими організаціями, члени яких надали фінансову, інформаційну чи іншу допомогу.

Висловлюємо подяку громадській організації "Вікно в світ" і Костянтину Брулю, організації незрячих юристів, приватним та юридичним особам, які надали допомогу в реалізації проекту і, звичайно, Анатолію Подорожко - диктору харківського державного радіо і Ользі Яковлєвої - програмісту і розробнику синтезатора !

Микола – 09 Jan 2019
5 из 5 звёзд!
Не встановлюється на Віндовс, проблеми з сумістьністю ____ Відповідь магазина - Сьогодні скачали, встановили, працює. Щоб стверджувати інше Ви хоча б вказали для якої програми встановлювали і на яку ОС. А то пишете ні про що. Негативну оцінку прибираємо через неконструктивність.

jruk – 27 Nov 2018
5 из 5 звёзд!
Можете адаптувати Анатоль для Windows phone 10 mobile? В багатьох є смартфони на такій платформі, а українського синтезатора там немає взагалі. Російський модуль на 8.1 mobile є, на 10 mobile з шаманством, але можна поставити, а як що ви зробите для mobile платформи Український, то будете перші, а можливо і єдині.

jruk – 27 Nov 2018
5 из 5 звёзд!
Можете адаптувати Анатоль для Windows phone 10 mobile? В багатьох є смартфони на такій платформі, а українського синтезатора там немає взагалі. Російський модуль на 8.1 mobile є, на 10 mobile з шаманством, але можна поставити, а як що ви зробите для mobile платформи Український, то будете перші, а можливо і єдині.

Віктор – 02 Mar 2018
5 из 5 звёзд!
Супер,кращий ніш гугл,більш мелодійний

jruk – 28 Sep 2017
4 из 5 звёзд!
Майже одночасно з Анатолієм появився GoogleAndroidTTS з украінським голосовим модулем, можна скачати безкоштовно або обновити, якщо раніше стояв на смартфоні (попередні версіі були без украінського) на плеймаркеті або на 4pda. Якість вимови в більшості випадків краща за Анатолія, але я залишив іх обох.

Магазин для незрячих – 05 Jul 2017
5 из 5 звёзд!
На сьогодні є лише один спосіб зменшити шуми - зменшити звук синтезатора у програмі. Хрипи є не лише у Анатоля, а у всіх нових синтезаторів Яковлєвої. Сподіваємось, що це буде виправлено згодом.

Юрій – 05 Jul 2017
4 из 5 звёзд!
Чому синтезатор сильно хрипить на голосних (особливо і)? Можливо є якісь приховані налаштування щоб він не хрипів?

Магазин для незрячих – 24 Jun 2017
5 из 5 звёзд!
Іване, ми категорично не радимо встановлювати цей синтезатор корові! Ми не обговорювали цю можливість з розробником синтезатора, його робота може бути некоректною і взагалі привести до несподіваних наслідків! )))

Іван – 23 Jun 2017
5 из 5 звёзд!
А в мого сусіда, після установки синтезатора, корова гірше доїтись стала!

Магазин для незрячих – 23 Jun 2017
5 из 5 звёзд!
Александр, При установке Анатоля с новым движком RHvoise могут неработать другие синтезаторы Ольги Яковлевой, написанные под старый движок. "Снести" другие программы или движки Анатоль не способен. Посмотрите внимательнее, Александр, Вы видимо не разобрались.

Александр – 23 Jun 2017
1 из 5 звёзд!
Скачал для виндовс хр. Установил и звуковой движок ивона исчез. Такие вот дела.

Дмитрий – 17 May 2017
4 из 5 звёзд!
Більш людяний, ніж у Гугла

Володимир – 30 Jan 2017
5 из 5 звёзд!
https://uk.wikipedia.org/wiki/Порівняння_синтезаторів_української_мови

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть число 6надцять у поле нижче.Магазин для незрячих © 2014-2019