AmbuTech, Канада

AmbuTech, Канада

AmbuTech є провідним виробником і постачальником тростин для сліпих та слабозорих. З моменту свого створення в 1985 році компанія виросла в домінуючого постачальника цієї продукції в Європі та Північній Америці. AmbuTech поставляє тростини в більш ніж 50 країн по всьому світу. Від скромного початку - всього однієї моделі тростини, AmbuTech тепер має найширший асортимент тростин серед виробників. AmbuTech є постійним новатором в галузі виробництва тростин для людей з вадами зору. Завод AmbuTech виробляє продукцію під замовлення, що дозволяє оперативно враховувати всі побажаннями клієнтів.


Порівняння товарів (0)Ліхтарикмаячьок Pharos для тростини

Pharos - світильник для тростини на 40 люмен від Ambutech. Pharos поставляється з 3 монтажними кронштейнами для тростини Ambutech будь-якого діаметру,..

₴600.00 грн.

Наконечник Dakota Disk

Цей наконечник діаметром 15 сантиметрів призначений для руху по нерівній поверхні, такій як сніг, пісок, трава, дрібний гравій і подібним поверхням,&n..

₴300.00 грн.

Наконечник Flex

Наконечник у формі колокола з гнучкою шиєю призначених для застосування на орієнтаційних тростинах при переміщенні по нерівній поверхні. Наконечник ви..

₴300.00 грн.

Наконечник High Mileage

Грибоподібний наконечник підвищеної міцності виготовлений із сучасних високотехнологічних матеріалів, що подовжує термін його служби в 3 рази і більше..

₴180.00 грн.

Наконечник High Mileage Rolling Ball

Кулястий ротаційний наконечник з унікальним вбудованим козирком, який захищає підшипник, що забезпечує обертання наконечника. Верхня половина кулі зро..

₴600.00 грн.

Наконечник Jumbo Roller

Дисковий наконечник зі вбудованим захищеним підшипником і заокругленим зовнішнім краєм виготовлений з поліетилену надвисокої молекулярної маси, який в..

₴400.00 грн.

Наконечник Marshmallow

Стандартний пластиковий наконечник грибоподібної форми Ambutech є гарним вибором для багатьох незрячих людей. Він забезпечує можливість відчувати доро..

₴100.00 грн.

Наконечник Metal Glide

Металевий диск з заокругленим зовнішнім краєм, ковзає по землі, забезпечуючи відмінний аудіо зворотний зв'язок. Виготовлений з нержавіючої сталі. ..

₴120.00 грн.

Наконечник Roller Marshmallow

Ротаційний наконечник оснащений підшипником, завдяки якому обертається по осі. Підшипник прикритий зверху пластиковим козирком, який перешкоджає попад..

₴400.00 грн.

Наконечник Rover Free Wheeling

Колесо з термопластичного каучуку (Santoprene) призначене для використання на тростинах Ambutech для застосування на пересіченій місцевості. Діаметр к..

₴400.00 грн.

Наконечник керамічний

Керамічний наконечник для тростини виділяється відмінними експлуаттаціоннимі властивостями, а також більш інформативним звуком, видаваним при торканні..

₴500.00 грн.

Наконечник пальчиковий

Пальчикові наконечники по праву вважаються найбільш чутливими, що дозволяють відчути найменші шорсткості, зміни структури поверхні. Також ці наконечни..

₴80.00 грн.

Ротаційний наконечник Rolling Ball

Куля діаметром близько 5 сантиметрів обертається на підшипнику, завдяки чому знос такого наконечника мінімальний. Завдяки такому діаметру кулі, наконе..

₴360.00 грн.

Світловідбиваюча червона смуга для тактильної тростини

Чим, перш за все, відрізняється нова тактильна тростина для сліпих від тієї, що вже була у використанні? В першу чергу, звичайно, стертим наконечни..

₴35.00 грн.

Тростина вуглепластикова Ambutech

Елітна вуглепластикова тростина для сліпих розкладна з п'яти ланок. Всі зчленування мають спеціальні вставки, що перешкоджають люфту ланок і посту..

₴1 500.00 грн.

Тростина з алюмінію Ambutech

Якісна алюмінієва тростина для сліпих канадського виробництва з 5 ланок зі змінними наконечниками. Тростина має укріплені суглоби зчленувань, міцний і..

₴1 000.00 грн.

Тростина фібергласова Ambutech

Сучасна фібергласова тактильна тростина для незрячих з п'яти ланок з укріпленими зчленуваннями, зручною м'якою ручкою, змінними наконечниками...

₴900.00 грн.

Показано з 1 по 17 із 17 (всього сторінок: 1)