AmbuTech, Канада

AmbuTech, Канада

AmbuTech є провідним виробником і постачальником тростин для сліпих та слабозорих. З моменту свого створення в 1985 році компанія виросла в домінуючого постачальника цієї продукції в Європі та Північній Америці. AmbuTech поставляє тростини в більш ніж 50 країн по всьому світу. Від скромного початку - всього однієї моделі тростини, AmbuTech тепер має найширший асортимент тростин серед виробників. AmbuTech є постійним новатором в галузі виробництва тростин для людей з вадами зору. Завод AmbuTech виробляє продукцію під замовлення, що дозволяє оперативно враховувати всі побажаннями клієнтів.
Гачок для закріплення тростини на стільці або столі

Гачок дозволяє закріпити тактильну тростину на спинці стільця, бортику стола або на інших предметах інтер'єра. ..

250 грн.

Ліхтарикмаячьок Pharos для тростини

Pharos - світильник для тростини на 40 люмен від Ambutech. Pharos поставляється з 3 монтажними кронштейнами для тростини Ambutech будь-якого діаметру,..

500 грн.

Наконечник Dakota Disk

Цей наконечник діаметром 15 сантиметрів призначений для руху по нерівній поверхні, такій як сніг, пісок, трава, дрібний гравій і подібним поверхням,&n..

300 грн.

Наконечник Flex

Наконечник у формі колокола з гнучкою шиєю призначених для застосування на орієнтаційних тростинах при переміщенні по нерівній поверхні. Наконечник ви..

280 грн.

Наконечник High Mileage

Грибоподібний наконечник підвищеної міцності виготовлений із сучасних високотехнологічних матеріалів, що подовжує термін його служби в 3 рази і більше..

130 грн.

Наконечник High Mileage Rolling Ball

Кулястий ротаційний наконечник з унікальним вбудованим козирком, який захищає підшипник, що забезпечує обертання наконечника. Верхня половина кулі зро..

380 грн.

Наконечник Jumbo Roller

Дисковий наконечник зі вбудованим захищеним підшипником і заокругленим зовнішнім краєм виготовлений з поліетилену надвисокої молекулярної маси, який в..

330 грн.

Наконечник Marshmallow

Стандартний пластиковий наконечник грибоподібної форми Ambutech є гарним вибором для багатьох незрячих людей. Він забезпечує можливість відчувати доро..

75 грн.

Наконечник Metal Glide

Металевий диск з заокругленим зовнішнім краєм, ковзає по землі, забезпечуючи відмінний аудіо зворотний зв'язок. Виготовлений з нержавіючої сталі. ..

130 грн.

Наконечник Roller Marshmallow

Ротаційний наконечник оснащений підшипником, завдяки якому обертається по осі. Підшипник прикритий зверху пластиковим козирком, який перешкоджає попад..

270 грн.

Наконечник Rolling Ball

Куля діаметром близько 5 сантиметрів обертається на підшипнику, завдяки чому знос такого наконечника мінімальний. Завдяки такому діаметру кулі, наконе..

240 грн.

Наконечник Rover Free Wheeling

Колесо з термопластичного каучуку (Santoprene) призначене для використання на тростинах Ambutech для застосування на пересіченій місцевості. Діаметр к..

360 грн.

Наконечник керамічний

Керамічний наконечник для тростини виділяється відмінними експлуаттаціоннимі властивостями, а також більш інформативним звуком, видаваним при торканні..

450 грн.

Наконечник пальчиковий

Пальчикові наконечники по праву вважаються найбільш чутливими, що дозволяють відчути найменші шорсткості, зміни структури поверхні. Також ці наконечни..

80 грн.

Світловідбиваюча червона смуга для тактильної тростини

Чим, перш за все, відрізняється нова тактильна тростина для сліпих від тієї, що вже була у використанні? В першу чергу, звичайно, стертим након..

30 грн.

Тростина вуглепластикова Ambutech

Елітна вуглепластикова тростина для сліпих розкладна з п'яти ланок. Всі зчленування мають спеціальні вставки, що перешкоджають люфту ланок і посту..

1 100 грн.

Тростина з алюмінію Ambutech

Якісна алюмінієва тростина для сліпих канадського виробництва з 5 ланок зі змінними наконечниками. Тростина має укріплені суглоби зчленувань, міцни..

700 грн.

Тростина фібергласова Ambutech

Сучасна фібергласова тактильна тростина для незрячих з п'яти ланок з укріпленими зчленуваннями, зручною м'якою ручкою, змінними наконечниками...

800 грн.

iGlasses - ультразвукові окуляри для сліпих

Ультразвукові окуляри iGlasses™ є пристроєм, який забезпечує більш інформовану, впевнену і ефективну пішохідну мандрівку для сліпих. Об'єкти..

3 000 грн.

Показано з 1 по 19 із 19 (всього сторінок: 1)