AmbuTech, Канада

AmbuTech, Канада

AmbuTech є провідним виробником і постачальником тростин для сліпих та слабозорих. З моменту свого створення в 1985 році компанія виросла в домінуючого постачальника цієї продукції в Європі та Північній Америці. AmbuTech поставляє тростини в більш ніж 50 країн по всьому світу. Від скромного початку - всього однієї моделі тростини, AmbuTech тепер має найширший асортимент тростин серед виробників. AmbuTech є постійним новатором в галузі виробництва тростин для людей з вадами зору. Завод AmbuTech виробляє продукцію під замовлення, що дозволяє оперативно враховувати всі побажаннями клієнтів.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
iGlasses - ультразвукові окуляри для сліпих
Ультразвукові окуляри iGlasses™ є пристроєм, який забезпечує більш інформовану, впевнену і ефективну пішохідну мандрівку для сліпих. Об'єкти на шляху виявляються за допомогою ультразвукових датчиків і сигнал передається за допомогою вібрації. Чим ближче перешкода, тим частота коливань буде збільш..
3 000.00 грн.
Гачок для закріплення тростини на стільці або столі
Гачок дозволяє закріпити тактильну тростину на спинці стільця, бортику стола або на інших предметах інтер'єра. ..
250.00 грн.
Наконечник Dakota Disk
Цей наконечник діаметром 15 сантиметрів призначений для руху по нерівній поверхні, такій як сніг, пісок, трава, дрібний гравій і подібним поверхням,  незручним для орієнтування з тростиною, оснащеною звичайними наконечниками. Dakota Disk виготовлений з міцного пластику, він буде легко пе..
300.00 грн.
Наконечник Flex
Наконечник у формі колокола з гнучкою шиєю призначених для застосування на орієнтаційних тростинах при переміщенні по нерівній поверхні. Наконечник виготовлений з поліетилену надвисокої молекулярної маси, який витримує навантаження на стирання в 2 - 3 рази довше, ніж звичайний наконечник. Цей..
280.00 грн.
Наконечник High Mileage
Грибоподібний наконечник підвищеної міцності виготовлений із сучасних високотехнологічних матеріалів, що подовжує термін його служби в 3 рази і більше у порівнянні з пластиковими наконечниками. Даний наконечник має специфічний кремовий колір. ..
130.00 грн.
Наконечник High Mileage Rolling Ball
Кулястий ротаційний наконечник з унікальним вбудованим козирком, який захищає підшипник, що забезпечує обертання наконечника. Верхня половина кулі зроблена з нейлону, а нижня половина виготовлена з ультраміцного матеріалу, який забезпечує стійкість від стирання в 2-3 рази більше, ніж звичайні ней..
400.00 грн.
Наконечник Jumbo Roller
Дисковий наконечник зі вбудованим захищеним підшипником і заокругленим зовнішнім краєм виготовлений з поліетилену надвисокої молекулярної маси, який в 2-3 рази стійкіший до стирання в порівнянні зі звичайним наконечником. Цей наконечник має діаметр 6,4 см. Використовується з технікою постійно..
330.00 грн.
Наконечник Marshmallow
Стандартний пластиковий наконечник грибоподібної форми Ambutech є гарним вибором для багатьох незрячих людей. Він забезпечує можливість відчувати дорожнє покриття і його зміну, може застосовуватися як для торкання дороги, так і ковзання, хоча це дещо обмежить термін його служби. ..
75.00 грн.
Наконечник Metal Glide
Металевий диск з заокругленим зовнішнім краєм, ковзає по землі, забезпечуючи відмінний аудіо зворотний зв'язок. Виготовлений з нержавіючої сталі. Діаметр - 2,5 см. Цей наконечник використовується з сенсорною технікою орієнтування з тростиною по двох точках. ..
130.00 грн.
Наконечник Roller Marshmallow
Ротаційний наконечник оснащений підшипником, завдяки якому обертається по осі. Підшипник прикритий зверху пластиковим козирком, який перешкоджає попаданню всередину бруду, пилу, води. Завдяки обертанню наконечника, його стираність значно знижується. Крім того, такий наконечник дозволяє застосовув..
280.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Наконечник Rolling Ball
Куля діаметром близько 5 сантиметрів обертається на підшипнику, завдяки чому знос такого наконечника мінімальний. Завдяки такому діаметру кулі, наконечник легко долає невеликі нерівності на дорозі. З таким наконечником рекомендується спосіб тактильного обстеження маршруту коченням наконечника по ..
250.00 грн.
Наконечник Rover Free Wheeling
Колесо з термопластичного каучуку (Santoprene) призначене для використання на тростинах Ambutech для застосування на пересіченій місцевості. Діаметр колеса - 7,6 см. Цей наконечник виготовлений для використання з технікою постійного контакту. ..
350.00 грн.
Наконечник керамічний
Керамічний наконечник для тростини виділяється відмінними експлуаттаціоннимі властивостями, а також більш інформативним звуком, видаваним при торканні дороги. Цей звук відразу скаже власнику тростини про те, що асфальт закінчився і почалася плитка, бруківка або газон. Керамічний наконечник ст..
450.00 грн.
Наконечник пальчиковий
Пальчикові наконечники по праву вважаються найбільш чутливими, що дозволяють відчути найменші шорсткості, зміни структури поверхні. Також ці наконечники є найлегшими. Наконечник такого типу навряд чи  застрягне в ливньовці, не зачепиться за якесь сміття на дорозі через відсутність потовщень ..
80.00 грн.
Світловідбиваюча червона смуга для тактильної тростини
Чим, перш за все, відрізняється нова тактильна тростина для сліпих від тієї, що вже була у використанні? В першу чергу, звичайно, стертим наконечником, який, постійно стикаючись з дорожнім покриттям, не може собі дозволити виглядати як новий. Але якщо стертий наконечник легко замінити, коли в..
30.00 грн.
Тростина вуглепластикова Ambutech
Елітна вуглепластикова тростина для сліпих розкладна з п'яти ланок. Всі зчленування мають спеціальні вставки, що перешкоджають люфту ланок і поступового перетирання подвійного внутрішнього корду. Приємна на дотик ручка не холодить руку взимку, не ковзає, не боїться морозів і бруду, легко витираєт..
1 200.00 грн.
Базовано на 4 відгуках.
Тростина з алюмінію Ambutech
Якісна алюмінієва тростина для сліпих канадського виробництва з 5 ланок зі змінними наконечниками. Тростина має укріплені суглоби зчленувань, міцний і надійний подвійний шнур, ергономічну м'яку ручку. Ручка не холодить руку взимку, не ковзає навіть в мокрій руці, не боїться бруду і морозів. Перев..
700.00 грн.
Тростина фібергласова Ambutech
Сучасна фібергласова тактильна тростина для незрячих з п'яти ланок з укріпленими зчленуваннями, зручною м'якою ручкою, змінними наконечниками. Скловолокно (фіберглас) - це сучасний високотехнологічний матеріал, що прийшов в останні роки на зміну алюмінію в літакобудуванні, що замінив бамбук на су..
800.00 грн.
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2019