AbleNet, Inc. (США)

AbleNet, Inc. (США)

Зробити різницю для людей з обмеженими можливостями

AbleNet є світовим лідером в області допоміжних технологій, навчальних програм і послуг, які допомагають людям з інвалідністю вести продуктивний і повноцінний спосіб життя. Ми віримо, що всі люди заслуговують інструментів, які допоможуть їм дізнатися про світ, взаємодіяти з ним і брати участь у світі навколо них. Незалежно від того, чи це дитина в класі, дорослий, який відновлюється після травми, ветеран з постійною інвалідністю або старший, який хоче залишитися вдома, AbleNet допомагає поліпшити своє життя.

Ми розробляємо, виробляємо і продаємо величезний портфель технологічних продуктів і навчальних рішень, розроблених спеціально для людей з обмеженими можливостями. Через наші прямі канали дистрибуції та нашу глобальну мережу ділових партнерів ми гарантуємо, що ці важливі рішення будуть доступні кожному.

Місія

AbleNet створює «рішення в контексті», які хвилюють і надають можливість педагогам та іншим підвищувати якість життя людей з обмеженими можливостями. Ми розробляємо, реалізуємо і підтримуємо творчі, надійні, справедливі і доступні за ціною рішення, які використовуються індивідами по всьому світу для того, щоб стати активними учасниками вдома, на роботі, в школі та в їхніх громадах. Ці рішення створюються і пропонуються таким чином, що дозволяють педагогу, батькові, опікуну тощо бути успішними та виконуватися у своїй ролі, надаючи можливість інваліду бути найкращим, яким вони можуть бути.

Ми прагнемо зробити AbleNet синонімом довіри, поваги, ентузіазму, творчості, веселощів і простоти. Ми прагнемо радувати кожного клієнта кожним з контактів співробітників та пропозицій AbleNet.
Для досягнення цієї місії та створення постійно розширюється, що постійно вдосконалюється організації, AbleNet залучає людей, які охоплюють цю місію, діляться своїми талантами та працюють ефективно як команда.

Наші цінності

  • Перетворити життя
  • Зростання і прибутковість
  • Простота з різницею
  • Професійна організація зростання та навчання
  • Творчість цілісності / інновації та розваги

Наша історія

У 1985 році ми були засновані у волонтерському проекті Центру досягнень дошкільного розвитку. У перші п'ять років, як неприбуткова організація, продажі зросли з $ 20,000 до $ 900,000. У 1990 році AbleNet став незалежним комерційним підприємством. У 1998 році вона стала 100% власністю працівників. Минулі роки принесли значний ріст і здорову прибутковість в галузі, яка продовжує розширюватися через інтенсивну потребу людей з обмеженими можливостями та технологічних можливостей, які продовжують розвиватися.
Комунікатор BIG Step-by-Step with Levels

QuickTalker 23 - це простий у використанні і зручний комунікатор! З QuickTalker 23 ваші учні будуть готові почати спілкування через кілька хвилин. 23 ..

5 500 грн.

Маніпулятор BIGtrack 2

Опис BIGtrack 2 - це USB-миша з великим трекболом 7,62 см. Міцна основа BIGtrack 2 дозволяє користувачеві легко переміщати і позиціонувати курсор м..

2 500 грн.

Комунікатор BIG Step-by-Step with Levels

BIG Step-by-Step with Levels це комунікатор, що дозволяє записувати серії повідомлень на трьох рівнях, які будуть відтворюватися пізніше послідовно пр..

6 000 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)