Настільна тактильна гра "9 чоловіків" або "Млин"

Модель: 1157
В наявності

  • 550 грн.
Опис

"Дев'ять чоловіків", також звана "Млин", є однією з найстародавніших ігор в світі. Ваша мета полягає в тому, щоб утворити якомога більше ліній, при цьому намагаючись перешкодити вашому опоненту зробити те ж саме. Річ у тім, що щоразу коли будь-якому з гравців вдається ставити трьох своїх людей в лінію, він робить млин. І кожен раз, коли гравець робить млин, він бере одного з людей свого супротивника. Гра продовжується до тих пір, поки один з гравців не зможе перемістити будь-якого зі своїх людей або у нього залишиться тільки дві людини. У будь-якому випадку цей гравець не може створити новий млин, і він програє гру.

Як завжди, наша версія цієї класичної гри поставляється з дерев'яною коробкою для зберігання і людей. На білих кілочках також є точка, так що сліпі гравці будуть знати, які люди належать до якоїсь команді. Отже, якщо ви добре розбираєтеся в стратегічних іграх і насолоджуєтеся випробуванням, вам сподобається "Млин" з дев'яти чоловіків так само, як єгиптянам більше трьох тисяч років тому.

Для віку від 8 років і старше.

Вступ.

У цій історичній стратегії є дуже знайоме кільце: три в ряд. Дев'ять чоловіків можна описати як хрестики-нулики, взяті на наступний рівень. Це відмінна гра для поліпшення логіки і навичок вирішення проблем!

Історія.

Дев'ять чоловіків або Млин, є однією з найстаріших відомих настільних ігор. Зразок дошки був знайдений на давньоєгипетській покрівельній черепиці, римських і грецьких будівлях, англійській стіні, що датується 1200 роком, і навіть в хорових кіосках в старих англійських соборах. Гра була і залишається популярною в багатьох країнах. Це найкраща з так званих ігор «три в ряд», найпростішою з яких, звичайно ж, є хрестики-нулики.
Розміщення.

Дошка на початку порожня, і кожен з двох гравців використовує дев'ять кілочків свого кольору. Наші ігрові фігури мають тактильну точку на одному з кілочків. Гравці по черзі розміщують по одному кілочку за раз в будь-який отвір на дошці. Мета полягає в тому, щоб розташувати три кілочка одного кольору в лінію на будь-яких трьох суміжних точках, вертикально або горизонтально. Три діагональних плями на кожній стороні не вважаються рядом.

Захоплення.

Всякий раз, коли гравець формує ряд з трьох, званий «Млин», цей гравець видаляє один з кілочків противника з дошки. Кілочок не можна брати з існуючого млину, якщо немає іншого вибору.

Переміщення.

Після того, як всі кілочки були розміщені, гравці по черзі переміщають один зі своїх кілочків в суміжне відкрите місце. Кожен раз, коли гравцеві вдається закрити млин (з трьох фігур), гравець видаляє кілочок противника. Млин, який відкривається, а потім знову закривається на більш пізньому ходу, вважається новим рядком. Гравці не можуть пропустити хід; Кілочок повинен бути переміщений, навіть якщо це на шкоду гравцеві.

Стрибки.

Коли у одного гравця залишається тільки 3 кілочка на дошці, він може перейти на будь-яке відкрите місце на дошці, замість того щоб рухатися в сусіднє місце. Ця свобода дає гравцеві більшу мобільність, щоб заблокувати іншого гравця від формування Млина.

Перемога.

Гравець, у якого першим залишилося тільки два кілочка, або той, хто не може перемістити жодного кілочка на дошці, програє гру.

Стратегія.

Блокування противника від отримання трьох поспіль шляхом розміщення кілочка в лінії противника є найбільш прямим підходом. Формування комбінацій, в яких ви можете отримати Млин в двох різних напрямках, так що ваш противник може блокувати тільки одну з них, трохи тонше. І маневрувати, щоб блокувати всі фігури супротивника - самий підступний спосіб перемогти. Пам'ятайте, що найпотужніші місця знаходяться в середині дошки, тому що вони є точками входу для переміщення у внутрішні або зовнішні отвори.

Параметри

  • Складна стародавня стратегічна гра.
  • Мета гри - створити якомога більше рядків.
  • Поставляється з дерев'яною коробкою для зберігання дошки і чоловічків.
  • Точка на білих кілочках робить цю гру відмінною тактильно.
  • Розміри близько 13 на 13 на 3 сантиметри.
  • Вага упаковки: близько 260 грам.
Увага: HTML не підтримується!