77 Elektronika Kft. (Румунія).

77 Elektronika Kft. (Румунія).

77 Elektronika Kft. - це приватна компанія з Угорщини, яка є однією з лідерів Європи у виробництві портативних глюкометрів та медичного лабораторного обладнання.

Починаючи в орендованій квартирі в 1986 році і обороту продажів в 4000 доларів, компанія виросла до річних обсягів у сотню мільйонів доларів, з експортом в понад 80 країн і розташовується в побудованій на замовлення будівлі площею 5000 квадратних метрів, де працює 240 співробітників фірми, у тому числі 45 інженерів. Компанія володіє значними виробничими потужностями в Угорщині.

Підприємство має багато нагород як угорських, так і міжнародних, за розробку інноваційних продуктів і ергономічність дизайну.

Серед інших продуктів компанії одним з найпопулярніших є  глюкометр, що говорить, за цілком демократичною ціною.
Глюкометр для сліпих SensoLite Nova Plus

Глюкометр з мовним виводом для сліпих СенсоЛайт Нова Плюс (SensoLite Nova Plus) - це портативний прилад для вимірювання рівня глюкози в крові. Прил..

420 грн.

Тест-смужки для глюкометра Sensolite Nova TEST №50

Тест-смужки для глюкометра Сенсолайт нова (Sensolite Nova) TEST №50 призначені для використання з глюкометрами SensoLite Nova і SensoLite Nova Plus..

400 грн.

Тест-смужки для глюкометра Сенсолайт Нова №25

Тест- смужки для глюкометра Сенсолайт Нова (Sensolite Nova) TEST №25 призначені для використання з глюкометрами SensoLite Nova і SensoLite Nov..

220 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)