77 Elektronika Kft. (Румунія).

77 Elektronika Kft. (Румунія).

77 Elektronika Kft. - це приватна компанія з Угорщини, яка є однією з лідерів Європи у виробництві портативних глюкометрів та медичного лабораторного обладнання.

Починаючи в орендованій квартирі в 1986 році і обороту продажів в 4000 доларів, компанія виросла до річних обсягів у сотню мільйонів доларів, з експортом в понад 80 країн і розташовується в побудованій на замовлення будівлі площею 5000 квадратних метрів, де працює 240 співробітників фірми, у тому числі 45 інженерів. Компанія володіє значними виробничими потужностями в Угорщині.

Підприємство має багато нагород як угорських, так і міжнародних, за розробку інноваційних продуктів і ергономічність дизайну.

Серед інших продуктів компанії одним з найпопулярніших є  глюкометр, що говорить, за цілком демократичною ціною.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Глюкометр для сліпих SensoLite Nova Plus
Глюкометр з мовним виводом для сліпих СенсоЛайт Нова Плюс (SensoLite Nova Plus) - це портативний прилад для вимірювання рівня глюкози в крові. Прилад адаптовано до використання в країнах СНД, тому він відкалібрований для аналізу по крові, а не по плазмі, як прийнято у більшості країн Європи. Тако..
420.00 грн.
Тест-смужки для глюкометра Sensolite Nova TEST №50
Тест-смужки для глюкометра Сенсолайт нова (Sensolite Nova) TEST №50 призначені для використання з глюкометрами SensoLite Nova і SensoLite Nova Plus для вимірювання глюкози в крові. Технічні характеристики тест-смужок до глюкометра Сенсолайт нова Діапазон вимірювання - 1,1-33,3 ммоль/л..
400.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Тест-смужки для глюкометра Сенсолайт Нова №25
Тест- смужки для глюкометра Сенсолайт Нова (Sensolite Nova) TEST №25 призначені для використання з глюкометрами SensoLite Nova і SensoLite Nova Plus для вимірювання глюкози в крові. Технічні характеристики Діапазон вимірювання - 1,1-33,3 ммоль/л (20-600 мг/дл), Мінімальний ..
220.00 грн.
Магазин для незрячих © 2014-2019