Приймач сигналів системи виклику допомоги ТИФЛОВЫЗОВ ПС-1 999

Модель: .10273
Наявність: Попереднє замовлення

  • 4 800 грн.
Опис:

Приймач сигналів призначений для голосового оповіщення персоналу про необхідність допомоги в зоні активації кнопок виклику, з метою забезпечення доступного і безпечного перебування людей маломобільних груп населення як в приміщеннях, так і на території різних об'єктів інфраструктури.

Приймач сигналів являє собою електронний пристрій, в цілісному захисному пластиковому корпусі і забезпечуює ідентифікацію та прийом радіосигналів від зареєстрованих кнопок виклику допомоги персоналу і голосове сповіщення про необхідність допомоги людині з інвалідністю в зоні задіяної кнопки.

Автоматична індикація і відтворення заздалегідь запрограмованого голосового повідомлення спільно з номером відповідної активованої кнопки виклику персоналу.

Система ідентифікує до 600 пристроїв (580 кнопок і 20 пультів), а також містить 9999 елементів пам'яті для комбінацій повідомлення при розширенному налаштуванні голосового оповіщення.

З причини необхідності використання пристрою в організаціях і установах різного призначення інформатор забезпечує можливість настройки наступних голосових повідомлень:

  • «Терміновий виклик»
  • «Персонал, увага» + номер кнопки + «Терміновий виклик»;
  • «Медперсонал, увага» + номер кнопки + «Терміновий виклик»; - «Персонал, увага ...» + номер кнопки + «Терміновий виклик»;
  • «Медперсонал, увага ...» + номер кнопки + «Терміновий виклик»;
  • Звук «Дон-дон-дон-дон»
  • Звук «дзень-дон»
  • Звук сирени або «Увага, тривога»
  • Режим без звуку.

З метою спрощеної роботи персоналу з пристроєм передбачена настройка часу відображення номера кнопки на дисплеї.

Відтворення автонагадування активованого сигналу виклику допомоги, через запрограмований проміжок часу.

Пристрій в пасивному режимі забезпечує можливість відображення на дисплеї цифрового годинника.

Система забезпечує можливість цифрового регулювання гучності не менше ніж на 7 рівнях.

Приймач сигналу обладнаний сенсорною панеллю керування. З причини необхідності відповідності візуального вигляду виробу корпоративному стилю замовника, блок інформатора виконаний з ABS пластику білого кольору. З причини передбачуваної необхідності установки приймача на горизонтальну поверхню, пристрій обладнаний пластиковою вертикальною опорою, що дозволяє встановити дисплей під певним кутом нахилу, кількість точок фіксації не менше 3-ох.

Перепрограмування кнопок системи забезпечується без використання програмного забезпечення і різних зовнішніх пристроїв (програматорів).

Увага: HTML не підтримується!