Магазин для незрячих

Це соціально-комерційний проект Харківського соціально-реабілітаційного центру незрячих та підприємства об'єднання громадян «Лемур».

На всі товари ми намагаємося готувати докладні описи і навіть відео огляди. Також на сайті Крамнички для незрячих можна знайти цікаві статті на різні теми, що стосуються сліпих та слабозорих людей. Запорукою якості сервісу нашого магазину служить те, що більшість безпосередньо причетних до цього людей, самі є інвалідами зору!

Якщо вам незручно ознайомитись з товарами у розділах магазина, ви можете зкачати прайс в форматі Excel і ознайомитись із нашим асортиментом. При цьому  кожна ячейка з назвою товара в цьому файлі є посиланням на даний товар на сайті магазина, де є докладний опис, фото й можливість здійснити замовленя.

 Товари відправляються 3-4 рази на тиждень. Працюємо з приватними особами та організаціями, різні форми оплати, включаючи платежі через казначейство.

Чекаємо на вас в нашому Магазині для незрячих!

ДО УВАГИ ПОКУПЦІВ!

Приблизно з 20-25 серпня і до 5-10 вересня  магазин працювати не буде!

Просимо врахувати це при плануванні покупок, особливо приурочених до Дня народження або подібних свят. Не хотілося б, щоб наша відпустка стала причиною ваших труднощів і неприємностей.

Дякуємо за розуміння!

Оцінки магазина

Середня оцінка магазина
4,9
Всього оцінок: 55
Харківський соціально-реабілітаційний центр незрячих, , Магазин для незрячих © 2014-2017